1 ile 30 arası toplam 172 sonuç

Konu: "Birine" Hediye Alacaksınız ama Seçemiyorsanız Buraya Buyurun

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Yarın birgün ayılınca sana olan nefretini hayvandan çıkarmasın. Hayvanın günahına girmeyelim.

Şaka bir yana güzel bir hediye olabilir gibi.
    İşin o kısmı da var tabii. Dikkatli seçmek lazım o "biri"lerini.

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post

Bizde vardı ve ona da hediye edecektim ama bakımı zor gerçekten.Hele kışın iyice zor oluyor.Yaydığı koku da felaket
    Ben yaklaşık 10 gün önce kız arkadaşıma aldım, şimdilik pek bir koku yok yahu. Başta maliyeti düşük dedim yani genel olarak 7.5 liraya satıyorlar kaplumbağayı bir de yanında kap,yem, vitamin olan bir paket veriyorlar o da aynı fiyat. Yalnız verdikleri kap küçük, yem ve vitamin de biraz dandik oluyor. Bizimkisi yemedi mesela. Biz daha geniş bir kap, koku ve su değiştirme derdini minimuma indirmek için küçük bir filtre, bir de kış aylarında üşümesin diye küçük bir ısıtıcı aldık. Bir de iyisinden yem, toplamda 35 lira falan oluyor herhalde.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post
    Aslında kaplumbağa yerine yavru timsah daha güzel oluyor... Sevimli oluyor... Ondan alabilir baktı biraz büyüyor geri verir Aygün'e
    Abi senden iyi "sevgiliyi öldürme" yolları öğrenilebilir

Quote Originally Posted by uAburak89 View Post
    Ben yaklaşık 10 gün önce kız arkadaşıma aldım, şimdilik pek bir koku yok yahu. Başta maliyeti düşük dedim yani genel olarak 7.5 liraya satıyorlar kaplumbağayı bir de yanında kap,yem, vitamin olan bir paket veriyorlar o da aynı fiyat. Yalnız verdikleri kap küçük, yem ve vitamin de biraz dandik oluyor. Bizimkisi yemedi mesela. Biz daha geniş bir kap, koku ve su değiştirme derdini minimuma indirmek için küçük bir filtre, bir de kış aylarında üşümesin diye küçük bir ısıtıcı aldık. Bir de iyisinden yem, toplamda 35 lira falan oluyor herhalde.

Böyle şeylerle olabilir tabi de bizde olan ilk saydığın şekildeydi abi küçük kap falan bayağı bir ortamı bozdu

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Abi senden iyi "sevgiliyi öldürme" yolları öğrenilebilir

Yalnız cidden timsahların yavruları çok şeker oluyor. Bir kaç kez gördüm biraz izledim.. Sanırım çok ısıramıyorlar elini felan... Ama dediğim gibi büyümeye başlayınca sana verirse daha çok ölüm işini senin düşünmen gerekir

Mesaj Yetkileri