Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456
151 ile 172 arası toplam 172 sonuç

Konu: "Birine" Hediye Alacaksınız ama Seçemiyorsanız Buraya Buyurun

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Eğer nişanlı isen küçük bir altıncık alman lazım ama ekonomin uygun mu bilmiyorum. Eğer uygun ise kızlar nişanlı iken altın bekliyorlar haberin olsun.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Sıkıntı yok o konuda ama altın istediğini pek sanmıyorum genelde kıyafet istiyor

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Yine 18-19 Ekim sendromuyla karşı karşıyayım,

18'i Annemin 19'u Nişanlımın doğum günü var hediye alacağım ama Annem'e Allah'tan Nişanlımla birlikte aldım o yüzden sıkıntı yok, ancak Nişanlıma ne alacağım bende bilmiyorum.
    Ona da annenle birlikte al abi

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Kurbanlık al götür Murat, bayram geldi.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

öneriler için teşekkürler, paraya kıydım altın kolye aldım yuvarlak üstüne de 2 mizin adını yazdırdım...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Bir arkadaşımın doğum günü geldi, ve kendisi gerçek bir Pirlo hastası. Biz de düşündük, taşındık ve bu arkadaşımıza bir Pirlo forması hediye etmeye karar verdik.

Özellikle 2010 mavi forması, ancak o olmazsa son sezonların mavi formalarından biri lazım. Bana bunu bir şekilde buldurursanız çok memnun olurum.

Ankara'dayız bu arada.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gittigidiyorda Juve ve 2012 İtalya forması var.Bir incele istersen.

http://urun.gittigidiyor.com/spor/pi...rmasi-60251386

http://urun.gittigidiyor.com/spor/ju...rmasi-66344677

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Juventus bulmak kolay da, İtalya bulmak gerekiyor. Juventus'tan ziyade Milan zamanlarından seviyor arkadaş. Linkteki İtalya forması mesela bulunmamaktadır yazıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Mavi olarak bulamadık ama son umut olarak gittiğim Nata Vega alışveriş merkezinde beyaz forma buldum. 85 liraya aldım, 17.5 liraya da Pirlo ile önlü arkalı 21 yazıldı. Totalde 100 liraya mal ettik diyebiliriz yani

Çok sevdiğim ve adamın dibi dediğim bir arkadaşımın doğumgünü 1 ocak. Ne almamı önerirsiniz ? Sportif bir o kadarda inek birisi

Evet saçma ama mutlu olsun yeter.Sevgililer günü yaklaşıyor arkadaşlar orjinal bişeyler arıyorum.Fiyat çok abartı olmadıkça feda olsun Yardımlarınızı bekliyorum
    Last edited by 0xjasaitis : 02.Şubat.2013 at 05:40

sizleri arıyoruz yardımsever arkadaşlar

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Kalp şeklinde leblebi al hocam

Şaka bir yana ben pek anlamam o işlerden ama kalp şeklindeki kutunun içinde çikolata oluyor onlardan al.Normal bir kız ise çikolataya bayılır yani denediğimden değilde çevrede ki kız arkadaşların çikolata için yaptıkları saçmalıklardan biliyorum
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Bi ayna aldım kapağının içine de ''Bilemezsin,Sana verecek bir armağanı ne çok aradığımı.Hiçbirşey içime sinmedi.Altın madenine altın sunmanın ne anlamı var.Ya da okyanusa su.Düşündüğüm her şey Doğu'ya baharat götürmek gibiydi.Kalbimi ve ruhumu vermemin bir yararı yok, çünkü Sen zaten bunlara sahipsin.O yüzden Sana bir ayna getirdim.Kendine bak ve beni hatırla...'' diye bi yazı buldum bunu yazdım. Artık ne kadar olduysa....

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bende baştan sona okuyup helal olsun dedim sen yazdın zannetipte

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Birisine hediye olarak birlikte fotograflardan oluşan bir takvim yapacazda programları oluyordu bunların bildiğiniz program var mı ? Bulamadım ben doğru dürüst birşey.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Photo Calendar Maker programını indir. Bununla güzel bir takvim yapabilirsin.

18. Default

Kadınlara güzel ve özel olduklarını hatırlatacak hediyeler vermek çok daha isabetli bir karar olacaktır. Mesela bayanların güzelliğine vurgu yapan kalıcı hediyeler gibi. Bu, üzerine "Bugün çok güzelsin" şeklinde bir mesajınızın yer alacağı bir makyaj aynası olabilir. "Dünyanın en tatlısı Sevgilime" yazılı bir kupa bardak olabilir. Aşağıdaki linkte paylaştığım hediye sepeti ile ne demek istediğimi eminim ki daha iyi göreceksiniz.

Ürün Lİnk: Güzeller Güzeli Sevgilime Hediye Sepeti | Hediyemen.com'da.

19. Default

8 Mart DÜnya Kadınlar Günü için düşünülebilecek bir diğer hediye seçeneği, kitap okumayı seven hanımlara özel.
    Örneğin; Mesajınızın yazılı olacağı şık bir kitap ayracı...
    Ürün Linki: Kadınlar Gününe Özel Kitap Ayracı | Hediyemen.com'da.

20. Default

Ömürlük ve kalıcı bir kadınlar günü hediyesi düşünenler içinse, taş baskı modelleri kesinlikle önerebileceğim hediyelerden biri.

Ürün Linki: http://hediyemen.com/kadinlar-gunune-ozel-oval-tas-baski

21. Default

Kişiye özel hediyeler bana kalırsa en ideal olanı! Çünkü bu tarz hediyeler sahibine özel yani! Mesela kalp kutuda fotoğaf baskılı çikolatalar. Kişiye özel çikolata kavanozları, kupa bardaklar, kolyeler, puzzle veya taş baskı modelleri. Hem son derece güzel tasarımı olan kişiye özel ürünlerin yer aldığı hem de kapıda ödeme özelliği olan şu siteyi tek geçerim.
    Kişiye Özel Hediye Seçenekleri | Hediyemen.com

22. Default

Çok sağ olun öneriler için nereden bulucam diye kafayı yiyordum az kalsın Şuradan bakabilir soran arkadaşlar: http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/sevgililer_gunu/

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456

Mesaj Yetkileri