Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 98 sonuç

Konu: (Yayınlandı) Türkiye Ligi (4.seviye 3. ligden 6.seviye yerel amatöre kadar)

Ben de sorunsuz çalıştı.

Büyük emek harcanmış. Emeğine sağlık...

Quote Originally Posted by Cornholio View Post
    Türkiye ligleriyle başlamaya çalışınca Türkiye'nin yanında sarı uyarı işareti çıkıyor, "Require maximum of 399 teams for Yerel Amatör, found 401" yazıyor. 2 takım fazla yani.
    11.3 yaması yüklü.
    Önerisi olan?
    398 takım var... Yerel amatör Ligde (3 takım BAL'deki takım olmalarına rağmen YAL'de olduğu için 3 takımı üst lige çıkarmıştım) #58. mesajdaki linkden indirin... oradan indirdiyseniz aynı takımlarla oynayan başka bir dosya kullanıyor musunuz...

Quote Originally Posted by ozzymanborn View Post
    398 takım var... Yerel amatör Ligde (3 takım BAL'deki takım olmalarına rağmen YAL'de olduğu için 3 takımı üst lige çıkarmıştım) #58. mesajdaki linkden indirin... oradan indirdiyseniz aynı takımlarla oynayan başka bir dosya kullanıyor musunuz...
    O dosya ile düzeldi, eskisiyle denemişim. Teşekkür ederim.

Tekrar teşekkürler..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bu datayı indirsem kayıtlı eski oyunumda sorun yaşar mıyım ?

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    bu datayı indirsem kayıtlı eski oyunumda sorun yaşar mıyım ?
    bu datalar sadece yeni oyun yaratırken devreye giriyor. Seçili hale getirmediğiniz data zaten oyuna etki etmiyor.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

çok teşekkürler emeğe saygı
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

güzelbahçe belediye spor kulübü varmı ya yerel amatör ligde

Çalıştıramayan ünlem işareti alanlar
    #58. mesajdaki versiyon olduğundan emin olsunlar. Türkiye'yi aşırı bir şekilde değiştiren daha önce yüklediğiniz bir dosya var idi ise çakışma yaşayabilirsiniz. (Mesela 3. ligden bir takımı 2. lige aldıysanız kendi dosyanızla)

Yükledim ve şuan oynuyorum .

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Büyük emek harcanmış gerçekten. 6. seviyede 24 grup görünce benim için bir şok oldu tabi. Bir de sezonun ilk maçı 20 ekimdeydi galiba baya geç başlıyormuş. Sistemi iyi olmayanlar yanaşmasın.

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    Büyük emek harcanmış gerçekten. 6. seviyede 24 grup görünce benim için bir şok oldu tabi. Bir de sezonun ilk maçı 20 ekimdeydi galiba baya geç başlıyormuş. Sistemi iyi olmayanlar yanaşmasın.
    Yerel amatör ligi BAL'ın sistemine göre tarihlendirme yaptım. Bu arada önce gruplar 33'er takım ve grup sayısı 12 idi YAL'de fakat test ederken 66 maçlık sezon acayip şeyler yarattı.

Kupa gibi şeylere dokunmadığım için sadece 4. veya sadece 5. seviye de seçili hale getirilebilir. Oyuna başlarken.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Şimdi ben yeni yükliyeceğim 11.3 var sadece 58. mesajdaki linki yüklesem olurmu ?

Quote Originally Posted by Sadixx View Post
    Şimdi ben yeni yükliyeceğim 11.3 var sadece 58. mesajdaki linki yüklesem olurmu ?
    evet o yeni versiyon...

Nesil
    2005

58. mesajdaki linki indirdim, teşekkür ederim.
    Last edited by narakan1969 : 25.Mart.2011 at 21:10

- 3. Lig (4. seviye) ve (BAL)(5. Seviye) Grupları Hali hazırdaki duruma göre yapıldı. 2. sene gruplarda ufak değişiklikler olabiliyor düşme çıkma durumuna göre...
    - 2 yabancı hakkı BAL ve YAL için yansıtıldı... 2 amatör yabancı alabilirsiniz... (Ya da amatör ligde oynamayı kabul eden kim varsa)
    - Kötü Tezahurat ve küfür kaynaklı cezalar yansıtılmadı...
    - Gruplar Harflere göre değil Rakamlara göre ayrıldı...

- Alt liglere Tüm ödüller eklendi / En güzel Gol ile ilgili ödüller alt liglere bu kez konulmadı... (Genellikle verilmiyor zaten) (Menajer Ödülleri bazen manasızca yanlış verilebiliyor bunun sebebi alt liglerde reputation azlığı)

11.3 için uygundur. Daha önceki versiyonlarda denenmedi ama büyük ihtimal çalışır... (BAL ve YAL'da play off yok grubunu kazanan yükseliyor...)

2016 ya kadar test edildi...

İndirmek İçin http://www.gamefront.com/files/20125790/TURKEY-L456.dbc

link bulamıyor dosyayı ?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

edit.........
    Last edited by World Hollow o1 : 16.Nisan.2011 at 10:12

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Linkler pert olmuş.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

buyrun arkadaşlar bende dosya mevcuttu önceden indirmiştim yeni upload ettim

http://hotfile.com/dl/115207969/36eb...-L456.dbc.html

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

çok tesekkurler buyuk emek için

#58 deki link kırılmış yenilermisiniz.

4shared'den ekledim...
    http://www.4shared.com/file/UrFHMkpH/TURKEY-L456.html
    #58'deki dosyanın aynısıdır...
    Bilgisayar formatladığım ve İşlerimden dolayı anca girebildim. Yeni bir notebook bakınıyorum. İşyerinde de FM oynamak amacıyla

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

eyw sagolasın gardaş

Abi bende anlamadığım bir nokta oldu, Dikilitaşla oynuyorum ilk maç 10 Ekim'de, 25 Eylül'e kadar falan sorun yok, sonraki maçta herkes registered oynayabilir gözüküyor, 25 Eylül'den sonra register ettiğim tüm kadro Ineligible gözüküyor, maça da giremiyorum, sebep sence nedir? 11.3 yamam, en son verdiğin linkten indirdim.

İlginç sorun düzeldi şimdi

Hocam öncelikle eline sağlık çok büyük emek vermişsin hazırlamışsın böyle bir eklentiyi

bir sezon deneyip yorum yapmayı planlıyordum bölgesel amatör ligde şampiyon oldum 3.lig'e çıktım ama takım anormal bir gelişme gösterdi takım değeri 375K £ oldu ve yönetim yeni stad kararı aldı sizce bu normalmidir?

Quote Originally Posted by Cr1minaL View Post
    Hocam öncelikle eline sağlık çok büyük emek vermişsin hazırlamışsın böyle bir eklentiyi

bir sezon deneyip yorum yapmayı planlıyordum bölgesel amatör ligde şampiyon oldum 3.lig'e çıktım ama takım anormal bir gelişme gösterdi takım değeri 375K £ oldu ve yönetim yeni stad kararı aldı sizce bu normalmidir?
    Bölgesel amatör lig ile 3. lig arasındaki reputation (saygınlık) değerleri birbirine çok yakın olmakta. Özellikle bölgesel amatör'de yüksek saygınlığı olan bazı kulüpler mevcut. Oyuna alt liglere etki etmemek için herhangi bir ödül veya tv geliri konulmamıştır. Ancak kulübünüzün saygınlığı yüksek ise ilk sene para da harcamadığınızdan (para harcamıyorsunuz ama amatör kulüpler de stat geliri elde ediyor) ve oyunda bazı takımların statları da işlenmediğinden stat kararı almış olabilir yönetim.

Spor toto 2.lig'e yükseldim takım yükseldi gözüküyor ancak 18 takım arasında ismim yok

Tamamdır sorun çözüldü
    Last edited by Cr1minaL : 29.Mayıs.2011 at 20:29

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

oyundan iyi bir zevk alabilmek için merak ettim ve yükledim oynucam bakalım neler yapabileceğim

Emeğiniz için ve çalışmalarınız için teşekkür ederim arkadaşlar

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

Aldık niğdesporumuzu bakalım neler yapabileceğiz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

- 3. Lig (4. seviye) ve (BAL)(5. Seviye) Grupları Hali hazırdaki duruma göre yapıldı. 2. sene gruplarda ufak değişiklikler olabiliyor düşme çıkma durumuna göre...
    - 2 yabancı hakkı BAL ve YAL için yansıtıldı... 2 amatör yabancı alabilirsiniz... (Ya da amatör ligde oynamayı kabul eden kim varsa)
    - Kötü Tezahurat ve küfür kaynaklı cezalar yansıtılmadı...
    - Gruplar Harflere göre değil Rakamlara göre ayrıldı...

- Alt liglere Tüm ödüller eklendi / En güzel Gol ile ilgili ödüller alt liglere bu kez konulmadı... (Genellikle verilmiyor zaten) (Menajer Ödülleri bazen manasızca yanlış verilebiliyor bunun sebebi alt liglerde reputation azlığı)

11.3 için uygundur. Daha önceki versiyonlarda denenmedi ama büyük ihtimal çalışır... (BAL ve YAL'da play off yok grubunu kazanan yükseliyor...)

2016 ya kadar test edildi...

İndirmek İçin http://www.gamefront.com/files/20125790/TURKEY-L456.dbc
    Arkadaşlar linki yenileyebilecek olan var mı? Acil lütfen..

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri