1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Taktik Değişiyor

sakary Ali Misafir

Default Taktik Değişiyor

Arkadaşlar taktik kendi kendilğine değişiyor..Mesela oyun kurucuyu ayarlıyorum bir zaman sonra bakıyorum none oluyor..Duran topları ayarlıyorum bir zaman sonra mixed oluyor..Sonra bakıyorum taktiğin ismide kendiliğinden değişmiş Current olmuş..Neden böyle oluyor?

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Arkadaşlar taktik kendi kendilğine değişiyor..Mesela oyun kurucuyu ayarlıyorum bir zaman sonra bakıyorum none oluyor..Duran topları ayarlıyorum bir zaman sonra mixed oluyor..Sonra bakıyorum taktiğin ismide kendiliğinden değişmiş Current olmuş..Neden böyle oluyor?
    Aynen bendede oluyor taktiği yapılan değişikliklerden sonra kaydetmediğimizden kaynaklanıyor bu bende dün çözdüm bu olayı...

Günaydın Yarenim

11.2.1 mi Oyunun, Son Patch'de Bu Sorun Çıktı Bariz Belli Olan Sorunlardan Biri, Diğer Patchte Düzeltilir Büyük İhtimal.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

sakary Ali Misafir

Yok biliyordumda artık yeter düzeltiyorum 5 sn sonra bakıyorum yine değişmiş..

Kaan onla alakası yok üst üste 54 kez kaydetiyorum yok olmuyor

hatalardan birisi sinir bozucu gerçekten. her önemli maç öncesi taktiği 0 dan yaparım bu yüzden. bazen maç arsında oyuncunun profiline bakarım. yine taktik 0 lanır. yeni yamada düzeltilmesini bekliyorz

Nesil
    2010
    Yer
    [01]

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Yok biliyordumda artık yeter düzeltiyorum 5 sn sonra bakıyorum yine değişmiş..

Kaan onla alakası yok üst üste 54 kez kaydetiyorum yok olmuyor
    Bendede Aynı sorun var Çözemedim, 55. Dene Ya Tutarsa

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

aynı sorun bende de var ama hiç böyle bişey olabileceğini düşünmemiştim. rezalet ya.. kendi kendime düşünüyodum ne ara yaptım ben bunu falan diye.. ulan SI allah bildiği gibi yapsın seni..

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Tactic Creator'den değil de diğer türlü dizilişi seçip taktik yapıp Match Preparation ekranına hiç gitmeyince sorun çıkmıyor. Çözdüm olayı sonunda.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bende niye olmuyor yahu versiyon 11.2.1

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bende de en son sürüm var ancak banada olmuyor.

Taktik Kayıt Sorunu

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=94037

Bir bakın derim.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

bu arada bişey soracaktım da yeni başlık açmayayım dedim.. burdan da sorabilirim.. 1 sene kullandığım taktik sonraki sezona başladığımda tamamen unutulmuş oluyor.. match preparation kısmına bakıyorum 1 sezon oynattığım taktik sonraki sezon başında sıfırlanmış.. saçma mı bana mı öyle geliyor?

Mesaj Yetkileri