1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Fm 2005 türkçe yama hatası

Default Fm 2005 türkçe yama hatası

böyle bi hata vriyor beyler yardım lütfen. nasıl çözebilirim. türkçe yamayı yükledim v2.1 olanı böyle yapıyor. sizde varsa ltf dosyasını gönderirmisiniz tam türkçe olanı ama. %95-100 oranında türkçe.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Merhaba,

Uygulama, İşletim sistemi olarak WinXP destekliyor.

Vista/Win7 gibi işletim sistemlerinde uyumluluk modunu Win XP ye çekip, uygulamayı yönetici modunda çalıştırmayı denemenizi öneririz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

öyle de çok denedim ama yine de olmadı. acaba elinizde varsa language klasörüne atılan .ltf dosyası varmı öyle olursa çok güzel çalışır.

Aynı sorun bendede oldu bugün Vieri .

Uyumluluktan Yönetici Olarak ve WinXp-Win2000 olarak tek tek denedim hep hata verdi .

Yeni bir SFX Arşiv Setup oluştururmusun ?

Yada sadece dil dosyasını upload edermisin ?
    Last edited by burc ugur : 05.Eylül.2011 at 02:15

evet bende aynı sorunu yaşıyorum eğer mümkünse rica etsem dil dosyasını verirmisiniz ?

6. Default

fm 05 türkçe yamayı indiremiyorum... http://forum.turksportal.net/ sitesine giriş yapabiliyorum ama Football Manager - Türkiye Araştırması, Türkçe FM sitesine giriş yapamıyorum ve indirebiliyorum... Acil yardım istiyorum.

Quote Originally Posted by tufanmalik View Post
    fm 05 türkçe yamayı indiremiyorum... http://forum.turksportal.net/ sitesine giriş yapabiliyorum ama Football Manager - Türkiye Araştırması, Türkçe FM sitesine giriş yapamıyorum ve indirebiliyorum... Acil yardım istiyorum.
    buradan indirebilirsin fm2005turkcev2.exe

8. Default

beyler fm 2005 indirdim. türkçe yama yı da indirdim fakat program çalışmayı durdurdu vs yazıyor. ne yapabilirim?

Mesaj Yetkileri