1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: Onox's 4-3-3 Total Football v5

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Onox's 4-3-3 Total Football v5

fmbase.co.uk sitesinde Onox nickli bir üyenin yayınladığı taktik. Başarılı sonuçlar almış.

Formasyon :

Önemli Sonuçlar :

Mentalite :

Normalde Attacking, ama evinizdeki kolay maçlarda Overload oynamanızı öneririm.

Touchline Instructions :

Normal bir maçta Touchline Instructions'a gerek yok.

Eğer son 10-15 dakikaya önde girerseniz,

Strateji: Contain
    *Retain Possession
    *Take a Breather
    *Play Even Safer
    *Pass to feet

Oyuncular İçin Önemli Özellikler
    Kaleci - Defend

Bekler - Defend
    Önemli Özellikler: Acceleration, Pace, Anticipation, Marking, Tackling, Stamina Crossing, Passing, Decisions.

Stoperler - Defend
    Önemli Özellikler: Marking, Tackling, Anticipation, Teamwork, Decisions, Passing, Bravery, Aggression, Acceleration, Pace

MCR - Deep Lying Playmaker - Support
    Önemli Özellikler: Passing, Creativity, Positioning, Technique, Decisions, Flair, Tackling, Marking, Jumping, Heading

MC - Ball Winning Midfielder - Defend
    Önemli Özellikler: Tackling, Marking, Work Rate, Positioning, Strength, Stamina, Jumping, Heading, Anticipation, Passing, Decisions,

MCL - Advanced Playmaker - Support
    Önemli Özellikler: Passing, Creativity, Positioning, Technique, Decisions, Flair, Tackling, Marking, Jumping, Heading

AMC - Attacking Midfielder Or Inside Forward - Support
    Önemli Özellikler: Passing, Creativity, Off the Ball, Technique, Decision's, Dribbling, Flair, Acceleration, Pace, Finishing,

Sol Forvet - Poacher - Attack
    Önemli Özellikler: Finishing, Off the Ball, Acceleration, Pace, Agility, Creativity, Technique, First Touch, Flair, Dribbling

Sağ Forvet : - Advanced Forward - Attack
    Önemli Özellikler: Finishing, Creativity, Technique, First Touch, Off the Ball, Flair, Balance, Strength, Dribbling

Özelliklerin Önem Miktarları değişken. İncelemek için aşağıdaki resme bakabilirsiniz.

*Kırmızı = 15+ olması iyi olur
    *Sarı = 13+ olması iyi olur
    *Yeşil = 11+ olması iyi olur

Taktik Linki :

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir

Taktiği yarım sezon denedim Beşiktaşla denediğim dönemde ligde yenilmedim Uefayı kazandım forvetleriniz çok karşı karşıya kalıyor başarılılarsada çok rahat maçı kazanıyorsunuz tavsiye ederim .

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Deneme amaçlı bu arkadaşın taktiğiylede oynadım tam istediğim gibi,playmakerlar var kanatlar yok ortadan yardırıyorsunuz kontrol sizde takım sahaya çok iyi dağılıyor,tavsiyem v4 ü kullanın

burdan tüm v leri inceleyebilirsiniz baştaki link ölmüş

http://www.fm-base.co.uk/forum/footb...t-results.html

Mesaj Yetkileri