1 ile 23 arası toplam 23 sonuç

Konu: BoL GoL Taktiği Hücuma Yönelik..

Default BoL GoL Taktiği Hücuma Yönelik..

Evet ArkadaşLar Size GoL YoLLarında Etkisiz Kalan TakımLar İçin Bir Taktik Sunacağım..

BaşarıLar , SS'Ler.. :

Taktik Resmi.. :

Oyuncu GereksinimLeri.. :

Şahsen Oyuncu GereksinimLeriNe Grek Duymuyorum.. Ama Taktik BöLümünDen , Seçim---Seçimi Sor----Hücüm(Atak) Seçeneğine TıkLarsanız Tam AnlamıyLa Hem Hücum Hemde DefanSif Oynamış OLursunuz..

Link.. :

http://www.divshare.com/download/13926882-082

Tamamen Benim Uploadımdır Alıntı DeğiLDir.. !! Sorunuz OLursa Bu Konu ALtından SorabiLirsiniz.. !!

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Zannediyorum ki çok gol yeriz Bari ortadaki adam defansif görev alsaymış.. Yediğinden daha fazla atabiliyorsan sıkıntı yok zaten..
    Sentugo.

4 Defans Adamını Boş Yere Orada Görev Vermedik Oradaki Ss'lerden Belli Olmuyormu Napoli'ye 2 Falan Attım Yemedimde... Takım TaLimatLarınDaki AyarLar Defansı Ayakta Tutuyor Quaresma Ve Hilbert Düzgün 1'er Atak YakaLaDıkLarı Zaman KanatLarı OtoBana Çeviriyor Bu Kanat OyuncuLarı Sizdeki OyuncuLarda OLabiLir Q7 Diye İyi Oynuyor Diye Bir Kaide Yok.. Güngören Belediye'de Bu Taktiği Uyguladım Fenerbahçe'yi 2-0'lık Bir SkorLa Geçtim Bank Asya'ya Yükselttim Barcelona'ya Maç Teklifi Yolladım Kabul EtmediLer.. Spor Toto'ya Çıktım Kabul EttiLer Sonra 1-1 Berabere KaLdım Uefa'ya Çıktım Çeyrek FinaL Oynadım.. İnanmıyorsanız Kendiniz Deneyin GÜNGÖREN Ss'leri Olsaydı Koyardım..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Şimdi dostum bana hiç bir türlü lig tablosunu koyamadığın için, kendi tahminim çok gol yeriz oldu. Taktiğin başarısız demedim! Çok gol yeriz dedim ki eminim ki 11.2 versiyonunda defansının arkasına atılan toplarla birlikte daha fazla gol yersin..

Gol yemek önemli dğeil sonuçta eğer çok gol atıyorsan..

Ama bu forumda eminim ki bu taktiği aşırı ofansif bulacaklar.. Beklerin de iki yönlü, defansif değil üstüne üstlük..
    Sentugo.

Dikkat Ettiysen! Hücuma YöneLik Yazdım..!! Lig Tablosunu İstiyorsan BekLe DosTum.. Onuda Eklerim.. Sorun DeğiL..

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

bu taktik paylaşım olayını neden savaşa döndürürsünüz bilmem
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

STSL Puan Durumu

Uefa Avrupa Ligi A Grubu Puan Drumu

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Allah Allah bende anlamıyorum neden bu kadar agresif olduğunu ?

Lig tablosunu isteme amacım 34 maçta kaç gol yediğin idi ama senin koyduğunda sadece aldığın puan var.. Önemli değil
    Sentugo.

Şu büyük harfleri düzgün kullansan da biz de okuduktan sonra gözlük takmak zorunda kalmasak.
    Taktik güzel değil çok uyduruk birşey olmuş, bunu turnuvada kullansan fark yersin herhalde.

Quote Originally Posted by rainmakerr View Post
    Şu büyük harfleri düzgün kullansan da biz de okuduktan sonra gözlük takmak zorunda kalmasak.
    Taktik güzel değil çok uyduruk birşey olmuş, bunu turnuvada kullansan fark yersin herhalde.
    Her Türlü Eleştiriye Açığım Yukarıdaki Güngören Kariyerini Okumadınız Herhalde..
    Biliyorsanız Siz Sunum Yapın Biz De Ona Bakalım.. !!

Quote Originally Posted by sentugo View Post

Lig tablosunu isteme amacım 34 maçta kaç gol yediğin idi ama senin koyduğunda sadece aldığın puan var.. Önemli değil
    Üzgünüm Ben Agresifimdir.. Önemli Olan Puan Değilmi Zaten.. Bu Arada Toplam Yediğim Gol 5..

Quote Originally Posted by sentugo View Post

Üzgünüm Ben Agresifimdir.. Önemli Olan Puan Değilmi Zaten.. Bu Arada Toplam Yediğim Gol 5..

Düzgün Bir Puan Durumu..

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Taktiğini çok övdüğün ve başkalarına denemeden yargıladıkları için kızdığından dolayı taktiğini indirip denedim ve zaman harcadım. Ancak bende beğenmedim.Yaptığım analize göre taktiğin orta sahası boş olduğu için dönen topları toplayamıyor ve hızlı atağa kalkamıyor veya top çeviremiyor.

Takım: Reggina

Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

ulen adam iyi kötü bir taktik paylaşmış. Her taktikten total dominasyon etkisi mi bekliyorsunuz ? nannar's mentality'11 Catanzaro ile deneme aşamasında. Ona da böyle yorumlar yazarsanız keserim klavye kablonuzu ona göre!!! Emeğine sağlık arkadaşım... İndiren ve işine yarayanlar kullanır, yaramayanlar da siler geçer yaww
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by nannar View Post
    ulen adam iyi kötü bir taktik paylaşmış. Her taktikten total dominasyon etkisi mi bekliyorsunuz ? nannar's mentality'11 Catanzaro ile deneme aşamasında. Ona da böyle yorumlar yazarsanız keserim klavye kablonuzu ona göre!!! Emeğine sağlık arkadaşım... İndiren ve işine yarayanlar kullanır, yaramayanlar da siler geçer yaww
    Hocam iyi kötü taktik yaptım alın bir bakın nasıl demiş amenna da. Adam sanki FM yi ve futbolu kendi yaratmış gibi taktik sununca napalım denedik sonuçlarına baktık
    Football is simple,but Football Manager is not

Yaşa Be! Daha Nediyim Abi KuLLanaın KuLLanır..

Kardeşim taktiğin gayet güzel daha ilk maçta 7 gol attım 2 gol yedim yediğim gollerde penaltıdan...

Bunu büyütmenin anlamı nedir? Mutlaka bir hata bulup çıkarmaya gerek yok ki... Nannar Hocamın dediği gibi, kendi emeğiyle bir taktik oluşturup yayınlamış, isteyen dener, istemeyen denemez. Sonuçta hiçbirimiz Mourinho ya da Ferguson değiliz, sadece keyif almak için oyun oynayan insanlarız.

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Taktiğini çok övdüğün ve başkalarına denemeden yargıladıkları için kızdığından dolayı taktiğini indirip denedim ve zaman harcadım. Ancak bende beğenmedim.Yaptığım analize göre taktiğin orta sahası boş olduğu için dönen topları toplayamıyor ve hızlı atağa kalkamıyor veya top çeviremiyor.

Takım: Reggina

Buna Baktığımda Orada Yukarıdaki Genel Gereksinimleri Yaptınmı? Oyuncu Gereksinimi DeğiL..

Ve Şuan Hala Ligde 1.yim 19 maçtır Yenilmiyorum FazLa Gol Atı Fazla Yiyorum Ama Yediğimden Fazla Gol Buluyorum.. Zannedersem. Reggina Pek Uygun Değil 2. Lig Takımları Uymuyor. Ben Güngören'de Yaptım.. Catanzaro İle de..

Quote Originally Posted by n10da View Post
    Kardeşim taktiğin gayet güzel daha ilk maçta 7 gol attım 2 gol yedim yediğim gollerde penaltıdan...
    Bana Takımını Söylermsin.. Acaba Hangi Takımla Böyle Gol Atıyorsun Ben Bucasporu 11 - 0 Yendim Eve Gidince Fikstürümün Ve Puan Tablomun ss'ini Atıcam..

ArkadaiLar Deneyen Bu Kadarmı ?

kardeş ben taktiğin sonuna kadar arkasındayım abim fm 2009 da yarattı buna benzerini sadece mc değil dmc kullanıyor stoperler hızlı olacak iş bitti her takımımda kullandığım bir taktik hatta gördüğümde direk gülümsedim sonunda birisi paylaşmış diye

Mesaj Yetkileri