Diziliş :

GK - Olabildiğinin en iyisi olabilir her hangi bir özelliği olması gerekmiyor normal kalecilerden.
DR - Hızlı bir oyuncu olursa iyi olur. Aynı zamanda hem hücum hemde savunmayı fena yapmamalı.
DL - Sağ bek için yazdıklarım sol bek içinde geçerli.
DRC - Hızlanması iyi olan bir stoper olmalı. Ayrıca top tekniğide yüksek olmalı eğer düşükse siz kendiniz ball playing defender'dan central defender'a değiştirirsiniz.
DLC - Sağdaki stoperden biraz daha güçlü ve defansif özellikleri iyi olmalı. Defansı önde kuracağımızdan hızıda 12-13 civarından yüksek olursa iyi olur. Buda sağ stoper gibi ball playing ayarlı dediğim gibi eğer elinizde topla iyi olmayan bir stoper varsa central defender yaparsınız.

MLC - Advanced Playmaker oynayacak fakat devamlı pres yapacağı için fiziği yerinde olmalı. Oyunu iyi okumalı iyi paslar atabilecek seviyede bir oyuncu olmalı.
MRC - Soldaki MC'den biraz daha defansif oynayacak fakat oyunu iki taraflı oynamalı. Hem iyi savunma yapmalı hemde hücumda kötü olmamalı.

AMR - Inside Forward olarak oynayacak bu oyuncunun son vuruşları ve özellikle pas özelliği iyi olmalı çünkü araya atacağı paslarla forvet ve ortasahayı besleyecek.
AMC - Yine Inside Forward rolünde olacak AMR için söylediklerim yine bu mevkii içinde geçerli.
AML - Inside Forward oynayacak ve aynı şeyler AML içinde geçerli.

ST - Hızlı ve araya iyi kaçan bir oyuncu olmalı. Çünkü bol bol kaleciyle karşı karşıya kalacak. Eğer sinirden saç baş yolmamak istiyorsanız bitiriciliği iyi olan bir forvet koyun.

Takım Komutları :

Başarılar :

Bu taktikle ilk sezon Hollanda Süper Kupasını aldım , Hollanda Ligini 85 puanla şampiyon olarak tamamladım , Şampiyonlar Liginde Çeyrek Final ve Hollanda Kupasında Yarı Final oynadım.