Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 94 sonuç

Konu: Devre Arası Transfer Güncellemesi [TURKSPORTAL UPDATE TEAM]

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ellerinize sağlık, benim gördüğüm burada belirtilmeyen Tabata var.

Quote Originally Posted by Börk View Post
    Dediğiniz hataları giderdik arkadaşlar Hepsini yansıtmaya çalıştım yine Süper ligden veya başka liglerden hata görüyorsanız bildirirseniz çok mutlu oluruz

Bu cümleyi ettiğinizden sonra yukarıdaki linki,eksiklikler giderildiği için aynen gene indirdim ve gene oyun açtım ama eksiklikler aynen duruyor..
    Ya böyle bir cümleyi yazmayın
    ya da yazdıysanız linki güncelleyin arkadaşlar...
    doğru değil mi???

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kontıratı fesedilmiş ve kiralık gönderilen oyunculara dikkat edilirse çok daha iyi olur ... Tüm ligler için

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by giovanni View Post
    Bu cümleyi ettiğinizden sonra yukarıdaki linki,eksiklikler giderildiği için aynen gene indirdim ve gene oyun açtım ama eksiklikler aynen duruyor..
    doğru değil mi???
    Bir üst versiyon yayınlandığında düzeltilecektir. Tek bir hata için yeni bir versiyon çıkarmaya gerek duymamış arkadaş.

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Arkadaşlar şehir dışında olmam sebebiyle ve Börk arkadaşımın link değiştirme yetkisi olmadığından ötürü linki tazeleyemedim bu konuda affınıza sığınıyorum.
    Goal.com'dan yararlanmıştık Türkiye Ligi transferlerinde fakat büyük eksiklikler olduğunu sitede siz söyledikçe farkettik ve düzenlemeye gittik. Linkler yenilendi. Eğer başka hata görürseniz buraya yazarsanız hemen düzeltilecektir.
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Quote Originally Posted by giovanni View Post
    doğru değil mi???
    Link güncellendi
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

en basit iki şeyi söyleyeyim o zaman; musa nizam denizli'ye kiralık gitti, billy mehmet samsunspor'a gitti sivas'a değil... bir öncekinde de aynı hatalar vardı...

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Yama için elinize sağlık ama bazı önemli eksiklikler gördm.Kayserisporda Emir Kujoviç sivasta grosicki transferleri oyuna yansıtılmamış.Ayrıca billy mehmete sivassporda gözüküyo ama sanırım bankasyaya transfer olmuştu ayrıca gençlerbirliğindeki smeltzde başka takıma transfer olmuştu
    Last edited by deniz.91 : 07.Şubat.2011 at 14:00

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Dediğim gibi arkadaşlar ben bu transfeleri hiç bir yerde göremiyorum.Eğer zahmet olmazsa bize ulaştırın bizde dataya geçelim.Dediğiniz sitelerde bunların hiç biri yok.Siz herhalde takımlarınız yakından takip ettiğiniz için biliyorsunuz.
    Last edited by Börk : 07.Şubat.2011 at 14:15
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Dediğim gibi arkadaşlar ben bu transfeleri hiç bir yerde göremiyorum.Eğer zahmet olmazsa bize ulaştırın bizde dataya geçelim.
    göremiyorum derken pek anlamadm nerden geldiğini soruyorsan Emir Kujovic isveçin Halmstads BK takımından geldi kayserispora 4.5 yıl sözleşme imzalandı.Kamil grosicki ise sivasa Jagiellonia Białystok takımından geldi

Dediğim gibi arkadaşlar ben bu transfeleri hiç bir yerde göremiyorum.Eğer zahmet olmazsa bize ulaştırın bizde dataya geçelim.Dediğiniz sitelerde bunların hiç biri yok.Siz herhalde takımlarınız yakından takip ettiğiniz için biliyorsunuz.
    http://fanatik.ekolay.net/Default.as...ransferDosyasi ankaragücünde serbest bırakıldı denilen oyuncular ve zurita transferi hariç hepsi doğru...

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Teşekkür ederim arkadaşlar tüm eksiklikleri bu sefer giderip yayınlayacağız.Referans için ayrıca teşekkür ederim sana saboje.

sevgili dostlar windows 7 kullanıcısıyım indirdiğim bu yamayı nereye kopyalayacağım belgelerimde editör data klasörü yok ? güncellemeyi yapan arkadaşların emiğine sağlık yardımcı olursanız sevinirim saygılar ...

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

O dizinde kendin bir editor data klasörü oluşturacaksın

oluşturdum içine attım yeni oyun kurarken chance işaretleyerek giriyorum yinede gözükmüyor güncelleme :S

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

işaretlerken resmini alabilir misin bi ?

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

imageshack.us bu siteye upload eder misin ?
    Last edited by Börk : 07.Şubat.2011 at 15:58

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by saboje View Post
    http://fanatik.ekolay.net/Default.as...ransferDosyasi ankaragücünde serbest bırakıldı denilen oyuncular ve zurita transferi hariç hepsi doğru...
    Evet buradaki bilgiler yeterli ama olmayan takımlar içinde ben size yardımcı olmaya çalışırım şimdi onları inceliyorum biittidiğinde sizleride bilgilendiricem...

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

.bu arada son versiyon v3'ü çıkarttık.türkiye ligini dataya tamamen işledik.serbest bırakılan oyuncular ve eksiklikler de giderildi.Linkler güncellendi.

imageshack.us bu siteye upload eder misin ?
    http://img703.imageshack.us/i/44482701.png/ buyur kardeş

11.0.3 yaması ne zaman çıkar ?_?

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by uaylmz View Post
    Doğru yere atmamışsın data oyun görmüyor.Attığın dizini bir kopyalar mısın ?

C:\Users\Yılmaz\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\editör data

doğru dizin neresi

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

editör değil editor olacak

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

.bu arada son versiyon v3'ü çıkarttık.türkiye ligini dataya tamamen işledik.serbest bırakılan oyuncular ve eksiklikler de giderildi.Linkler güncellendi.
    kujoviç transferinin yansıtılmış halimi

editör değil editor olacak

vaybeee ) sağolasın ilgin için

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by deniz.91 View Post
    kujoviç transferinin yansıtılmış halimi
    evet tüm süper lig transferleri eksiksiz oyunda.

s.a arkadaşlar. öncelikle yamayı hazırlayan kardeşler emeğinize, parmaklarınıza sağlık yamayı yükledimde bi sorunum var benim. 11.2.0 güncellemesini yükledim ama **** ini bulamadım cd de yok bende**** e sahip olanlar upload yapabilir mi ? veya özelden mesaj. forum kurallarını bilmiyorum ***** paylaşmak yasakmı değil mi hiç bi fikrim yok. şimdiden teşekkürler.
    Last edited by Börk : 07.Şubat.2011 at 21:42 Reason: uygunsuz kelime

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Maalesef..

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri