Sayfa 1 / 8 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 215 sonuç

Konu: Adım Adım Dünyanın En İyisi Olmak (Galatasaray 11.2.1) 6. Sezon

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Default Adım Adım Dünyanın En İyisi Olmak (Galatasaray 11.2.1) 6. Sezon

Galatasaray'ın gerçekteki kötü gidişi sebebiyle gaza geldiğim bir kariyer olacak.
    Dünyanın en iyi takımı olana kadar sürecek. Tek hedef bu.
    İlk sezondan çok iyi bir kadro kurulacak.

Transfer Listemdeki oyuncular şunlar:
    • Paulo Henrique
    • Eden Hazard
    • Steven Defour
    • Sebastian Bassong
    • Peter Masilela
    • Eren Derdiyok
    • Arturo Vidal
    • Ezequiel Munoz
    • David Luiz
    • Mario Fernandes
    • Khouma Babacar
    • Dario Conca
    • Kwadwo Asamoah
    • Nuri Şahin
    • Ömer Toprak
    • Federico Macheda (Kira)
    Bu oyuncuların hepsi ile ilk sezon anlaşmaya çalışacağız. Alınan gençlerin bir kaçı doğrudan kadroya giremeyecek. Yetişmeleri için lig içindeki bir takıma kiralanacak. Lorik Cana hariç bütün yabancılar satılacak.

Musa Çağıran ve Emre Çolak A-Takıma uygun duruma getirilecek.

Kuralları okudum ve kabul ettim.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Default Kariyeriniz Onaylanmıştır.

Kariyeriniz onaylanmıştır, başarılar dilerim.

başarılar umarım uzun soluklu olur

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

başarılar dılerım uzun soluklu olur ınsallah

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Başarılar. Sıkılmadan hedefine ulaşman dileğiyle

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Bütün başarı dilekleri için teşekkür ederim.

Transfer dönemini istediğim gibi geçiremedik. Bu nedenle taktiksel değişikliğe gitmek zorunda kaldık. Oyuncu menejerleri bayağı bi baltaladılar bu dönemi.

Gidenler ve Gelenler tablosu şöyle oluştu. Ayrıca Khouma Babacar ile anlaştık gelecek sezon takıma katılacak.

Taktiğimizi de 4-2-4 olarak belirledim. Bu taktiğe dönünce Baros'u satmaktan vazgeçtim. Baros'u FC ve AMR olarak düşünüyorum.
    Barış Özbek ise Sağ bek pozisyonunda Sabri ile dönüşümlü olarak oynayacak.

Şimdiye kadar olan maçları bu şekilde veriyorum bundan sonra daha ayrıntılı olarak vereceğim.

DC mevkine bir transfer düşünüyorum.

Aklımda iki isim var.

Birisi Zapata diğeri Shawcross.

Teknik ekipin tümünü değiştirmeyi düşünüyorum. Bir kaç isim hariç bütün ekibi yolladım.
    Ekran görüntüleri birazdan.

başarılar transferler güzel bu güncellemede galatasaray ın transfer bütçesi başlangıçta ne kadar?

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by tracymc View Post
    başarılar transferler güzel bu güncellemede galatasaray ın transfer bütçesi başlangıçta ne kadar?

Teşekkür ederim. 8 M £ Transfer bütçesi veriyor. Yanlış hatırlamıyorsam maaş bütçesi ile beraber falan 11 M bulur.

Euro Cup 3.Round 2.Maç.

Maçın değerlendirmesi :

Takım performansı beni bu maçta çok umutlandırdı. Fakat maçın başında Ali Turan'ın yaptığı hata sonucu üstüste 2 %100 gol şansı buldu karşı takım. Sonrasında ise orta sahayı bile geçemediler. Kesinlikle DC transferi şart.

Cana ve Mudingayi defansif anlamda çok iyi birer ikili oluşturdu. Fakat ileriye top taşıma konusunda aynı beceride sayılmazlar. Bu nedenle iki oyuncuya da özel antreman uygulamayı düşünüyorum.

Maçın adamı 2 gol 1 asist ile Eren Derdiyok oldu, 32 pastan 30'unu adrese teslim ederek ilerdeki top kayıplarını minimuma indiren adamdı. Neymar hala takıma uyum sağlayabilmiş değil. Son vuruşları çok kötü.

sağol dostum başarılar tekrar takip ediyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

sağol dostum başarılar tekrar takip ediyorum.
    Teşekkür ederim ilgin için.

VE GALATASARAY SON ADAMINI BULDU..

ZAPATA !!!

Transfer değerlendirmem:

Kalceiden sonraki ilk adamımız Ali Turan'dı. Yani rakip atakta iken en gerideki adam. Fakat maç içerisinde ya penaltı yaptırıyor, ya da adam kaçırıyordu.

Onun yerine pozisyon alması daha iyi olan, diğer defansif özellikleri ile TSL'de çok iyi işler çıkartabilecek olan Zapata'yı kadromuza kattık.

Birinci tercihim Shawcross'tu fakat kendisi bizimle kontrat imzalamak istemedi.
    Hayırlı olsun.

Gelen oyuncu transferi çok önemli ve bizim için faydalı olabilecek bir oyuncu satılığa çıkarılmadığı sürece bitmiştir..

Teknik Ekip, Scout kadrosu, Doktorlar tamamı ile değişti. Bir tek Vintila kaldı. Onu da devre arasında göndermeyi düşünüyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

BASSONG GALATASARAY'A MI GELİYOR ?

Kamerun Milli Takımının defans oyuncusu Bassong ile Galatasaray'ın sözleşme imzalayacağı dedikodusu ortalarda kol geziyor.
    Adnan Polat bu transferi yalanlarken, Teknik Direktör ÖztürK bu oyuncunun alınması durumunda takıma çok katkı sağlayacağı görüşünü basına bildirdi.

(Kaf-Sin Dergisi)

başarılar dilerim transferler çok güzel..

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by JohnConner View Post
    başarılar dilerim transferler çok güzel..
    Teşekkür ederim.

"BASSONG Galatasaray'ı reddetti."

ÖztürK ile çok özel söyleşi.

Bassong transferini doğrulayan Teknik Direktör ÖztürK, oyuncunun kulübü ile anlaşma sağlamıştık. Fakat oyuncu verdiğimiz maaşı kabul etmedi. Kendisine futbol hayatında başarılar dileriz.

Takımının oynadığı futboldan zevk aldığını söyleyen deneyimsiz çalıştırıcı, ilk işlerinin gol atmak olduğunu ofansif anlamda çok güçlü bir takım olduklarını belirtirken; Cana,Mudingayi,Baros ve çıktığı her maçta harikalar yaratan Hazard'dan çok memnun olduğunu söyledi..

"Kaf-Sin Dergisi"

Maç değerlendirmesi:

Söyleyecek pek fazla bir şey yok ceza sahası içerisine sokmadık rakibi, paslı oyun bize galibiyeti getirdi. Hazard maçın adamı seçildi.

Maç değerlendirmesi:

Çok kolay bir maç oldu, maçın belli bölümlerinde 4-6-0'a geçtik, kontra ataklar bir hayli etkili oldu. Maçın adamı Arda seçildi.

Çok zor bir maç oldu, Bucaspor'dan böyle bir maç çıkarmasını beklemiyordum açıkçası. Duran bir toptan golü yedik ilk yarıda. Eren Derdiyok'un eksikliği forvet hattında iyiden iyiye hissedilmeye başladı. Onun yokluğunda yabancı kontenjanına takılmamak için Cana'sız çıktık maça Musa bekleneni veremedi ne yazık ki. Maçın adamı Eden Hazard seçildi.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Tord Grip, Pastorello ve Andy Renshaw bende de var Eden Hazard çabuk uyum sağlamış bakıyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Göteborg'u ikinci maçta da mağlup ederek gruplara kalmayı başardık. Maçın adamı Arda !

EURO CUP GRUP KURALARI ÇEKİLDİ, KOLAY BİR GRUBA DÜŞTÜK..

...

Gaziantep karşısında sergilenen futbol, "Olacak" dedirtti. Takım çok iyi top çeviriyor. Yardımlaşma üst düzeyde. Yavaş yavaş oyuncular alışmaya başladı. Maçın adamı Hazard !

Eskişehirspor karşısında takımın hücüm ve savunmasının yavaş yavaş oturduğunu gördüm. Tek sorun pozisyonların gole çevrilememesi. Maçın adamı Baros !

GENEL DEĞERLENDİRME..
    • Kaleci Onur uzun süredir gol yemiyor. 8 maçta sadece 1 gol yedi.
    • Sabri ortalama bir performans sergiliyor. Yakın olduğu DMC ile iyi işler çıkartıyor, ikili sıkıştırmaları izlemeye değer.
    • Masilela, kadroma kattığım en ucuz futbolcu, müthiş performans sergiliyor 8 maçta 7.55 lik bir ortalamaya sahip. Avrupa maçlarında daha etkili.
    • Zapata beklediğim gibi hatasız oynuyor, henüz çok güçlü bir rakiple karşılaşmadık ama gerek geriden gelerek aldığı gerekse geride karşıladığı toplarda çok iyi. Tek sorunu bazen kayarak müdahele etmesi ve faule sebep olması
    • Servet ise defansımın bel kemiği oldu 8 maçta 7.45 ortalamaya sahip.. Önündeki DMC'lerin boşalttıkları alana doğru girmesini taktik komutlarından verdim. Eksiksiz görevini yerine getiriyor.
    • Cana, takımımda en çok sevdiğim oyuncu ikili mücadeleye girdiği an alacağını biliyorum. Aldığı topları çok etkili kullanamasa da Sol açıkı ona yaklaştırarak performans kaybını önlüyorum. Şu an sakat yerine Musa Çağıran'ı oynatıyorum.
    • Mudingayi ise ilk kez denediğim bir oyuncu daha önce hiç bir takıma almamıştım. Hızı, gücü, çalışkanlığı ve top çalmaları ile favorilerim arasına girdi. O da Cana gibi aldığı topları etkili kullanamıyor. Ona ise yanındaki DMC ile kısa paslaşmasını komut olarak verdim. Bu açığını da bu şekilde kapattık. Bazen uzaklardan çok alakasız şutlar çekebiliyor. Nazarlık olsun diyorum. Maç başına 5,14 top kapma ile oynuyor. %86 pas yüzdesi yapmış. Toplam 8 maç oynadı.
    • Barış ise beklenenden fazlasını veriyor takıma onu Sabri sakatken sağ bekte oynatıyorum, sırıtmıyor. 8 maça çıkmış 2'si yedek olarak maç başına 6 top kapma %82 pas yüzdesi ile oynuyor. DMC'de Mudingayi'nin, DR'de Sabri'nin yedeği.
    • Hazard !!! Diyorum başka bir şey demiyorum, her maçta iyi oynuyor. Kaleci karşı karşıyalarda çok yetersiz. Pozisyona o kadar çok giriyor ki takımın en golcü ismi şu an. 8 maçta 5 gol 5 asist 7.99 ortalama ile oynuyor. Avrupa kupası maçlarında daha etkili.
    • Arda ise beklediğim gibi iyi bir performans sergiliyor sağ açıktan oyun kurmasını komut olarak verdim. Lig maçlarında istenileni veremese de Avrupa kupası maçlarında çok etkili. Gol pasları yerine top sürmesi ön planda.
    • Eren Derdiyok benim FM'deki en çok sevdiğim futbolcu. Çok gol kaçırıyor, çok pozisyona giriyor. Hiç durmuyor ama. 6 maçta 4 gol atmış. 4 golün 4'ü de Euro Cup'ta. Pas yüzdesi bir forvet için harika düzeyde %87 pas yüzdesi ile oynuyor. Güçlü,hızlı ve çalışkan.
    • Milan Baros, onu ilk başta takımda düşünmüyordum, fakat taktiksel değişikliğe gitmek az futbolcu ile kadro derinliği yaratmak adına sağ açık da inside forward olarak da kullanabilirim diye düşündüğüm için satmadım. İyi ki de satmamışım. Ligdeki en golcü ismimiz 3 maçta 4 gol atmış. Formayı kaptı diyebilirim.
    • Ve Neymar, başımın belası, ben bu kadar pozisyona giripte bu kadar kaçıran bir futbolcu daha görmedim. Çalımlar haraketler aşırtmalar vs. vs. ama gol yok. Gol eksik.. Balance ve Strength'i gelişene kadar Baros'un yedeği olacak.
    • Diğer oyuncular :
    1. Musa Çağıran, Cana'nın yokluğunda 7.00 ortalama ile oynuyor. Şu an kendisinden memnunum. Cana'dan ders alıyor. 20'li yaşlara geldiğinde vazgeçilmez bir isim olacak,eminim.
    2. Emre Çolak, Musa kadar forma bulamasa da deplasman maçlarında öne geçtiğimde 4-6-0'a döndüğümde kadroya giriyor. Performansı iç açıcı değil. Strength özelliğinin gelişmesini bekliyorum. Sol açık antremanı verdim. Hazard yokken Emre'yi kullanacağım.
    3. Mehmet Batdal, bir maça yedekten girdi, elinden geleni yaptı diye düşünüyorum. Kadro kalitesinde gereksiz bir oyuncu ama. Devre arası kiralayıp. Gelecek sezon satmayı düşünüyorum.
    4. Ayhan Akman, bir Avrupa kupası maçında yedekten girdi. 15 dakika'da 7.00 rating aldı yaşına göre çok iyi bence.
    5. Pino, sakatlıktan yeni çıktı. Yedekten girdiği bir maç var, varlık gösteremedi.
    6. Aydın, daha hiç bir maça çıkmadı, devre arası gönderebilirim.
    7. Ali Turan, sezon başında yaptığı hatalardan beri takımda yer bulamıyor. Gözden düştü diyebilirim. Ama maç motoru ona oynadığı iki maçta 7.45 ortalama vermiş. Çok garip.
    8. Aykut Erçetin, Onur'un bu performansı devam ettiği sürece, takımda yer bulabileceğini sanmıyorum. Sinan Bolat transferi gerçekleşseydi, kiralık olarak gönderilecekti.
    TAKTİKSEL DEĞERLENDİRME:

Takım oyun olarak göze hoş gelen bir oyun sergiliyor, yardımlaşma ön planda, oyuncular birbirine yakın oynuyor. Paslı normal bir tempoda rakip mağlup edilmeye çalışılıyor. Pozisyona girme oranı çok yüksek. Ama bitirici oyuncu azlığı az gol olmasına sebep oluyor.

Uzaktan şut çekmiyoruz, ceza sahası içini zorluyoruz. Özellikle Sağ FC rolundeki oyuncu, ceza sahasına top sokulmasında bize çok katkıda bulunuyor.
    Defansif anlamda takım çok iyi. Ceza sahası içerisine oyuncu pek sokmuyoruz. Ama defans hattımız biraz ilerde olduğu için bazen kontra yiyebiliyoruz. Bireysel hatalar ön plana çıkıyor defansif anlamda.

Sonuç olarak, takımdan çok memnunum. Sene sonuna kadar takımın pozisyona girme oranında çok büyük artış bekliyorum.

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Tord Grip, Pastorello ve Andy Renshaw bende de var Eden Hazard çabuk uyum sağlamış bakıyorum.
    Evet, Hazard son derece iyi götürüyor şu an. Staffları da üst seviye de almaya çalıştım. Şu an maaş bütçesi sorunu çekiyorum. Bazı staffları kadroya katamadım.
    Last edited by Rind-i Şeyda : 25.Aralık.2010 at 04:06

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Teknik heyet değişikliğinden sonra ortaya çıkan antreman seviyesi.

Başkanımız zor da olsa isteklerimizi kabul ediyor. Seneye çok daha iyi bir takım olacağından eminim. Mevcut kadroyu korumaya çalışacam bir kaç sene. Sadece takviyeler olacak.

zevkli bir kariyer olucağı kesin başarılar dilerim.. kolay gelsin.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Çok güzel bi anlatım ve iyi bi kariyer oluyor.Başarılar dilerim

anlatım,sunum süper kariyer ilgi çekici hale geliyor takipçinim..

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Her genç brezilyalıda kazmalık sorunu var demek ki. Balance'dan kaynaklanıyor sanırım. Dentinho da öyle.

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by SER99 View Post
    zevkli bir kariyer olucağı kesin başarılar dilerim.. kolay gelsin.

Teşekkür ederim, bir sorun çıkmazsa uzun sürecek bir kariyer.

Quote Originally Posted by KaRaBükLü KraL View Post
    Çok güzel bi anlatım ve iyi bi kariyer oluyor.Başarılar dilerim
    İyi dilekler için teşekkür ederim.

anlatım,sunum süper kariyer ilgi çekici hale geliyor takipçinim..
    Teşekkürler, daha da ilgi ekici hale getirmeyi düşünüyorum.

Kolay rakipti üstelik evimizde oynadık. Cana'nın yokluğu defansta zaaflar verdirse de görüntü iyiydi.
    Maçın adamı 2 asistle Eren Derdiyok seçildi.

Defansif anlamda hoşuma gitmeyen bir maç top kapma yüzdesi düşük göründü gözüme. Maçın adamı 1 gol 1 asist ile Arda Turan.

AYRICA BU MAÇ NEYMAR'IN ŞEYTANIN BACAĞINI KIRDIĞI MAÇTI. BUNDAN SONRAKİ EKRAN GÖRÜNTÜLERİNDE GÖRECEKSİNİZ.

Maçın ilk 10 dakikası kabus gibiydi. 2-0 geriye düştük. Karşımda Barcelona var sandım bir an. Topuk pasları boşa kaçmalar vs. DMC'leri yasladım geriye, bekleri çıkarttım. Genişlik ve tempoyu en sona çektim. Galibiyet geldi. Çok zevkli bir maçtı. 1 asist 2 gol ile Neymar maçın adamı seçildi. Defansif zaaflar gözümden kaçmadı. Taktiksel olduğunu düşünmüyorum. Cana'nın olduğu maçlarda bu kadar zorluk yaşamıyoruz.

YENİLGİ SOĞUK DUŞ ETKİSİ YAPTI.
    LİZBON DEPLASMANINDAN EN AZ 1 PUAN İSTEDİĞİNİ SÖYLEYEN ÖZTÜRK, YENİLGİYLE BİRLİKTE KÜPLERE BİNDİ. BARIŞ VE MUSA'NIN MAÇ İÇERİSİNDEKİ HATALARI RAKİBİN POZİSYON BULMASINA VE GOLLER ATMASINA SEBEP OLDU.
    MAÇTAN SONRA MUSA İLE KONUŞTUĞUNU BELİRTEN ÖZTÜRK, ONA "DAHA ÇOK GENÇSİN İŞİNİ YAP, BU TAKIMDA RİSK ALACAK OYUNCU SEN DEĞİLSİN" DEDİĞİNİ, BARIŞA İSE İSTEKSİZ OYUNUNDAN DOLAYI KIZDIĞINI BELİRTTİ.

(Kaf-Sin)

Kabus gibiydi 2. yarı toparlandık ama nafile. Mudingayi kart cezası nedeniyle bu maçta oynayamadı, Cana da zaten sakattı. DMC mevkimiz yenilmemize sebep oldu diyebilirim. Nazar boncuğumuz olsun diyorum.
    Maçın adamı 2 asistle Simon Vukcevic.

Zevkli bir maç olmasına rağmen oynanan futbol beni sinirlendirdi. Ama inatla taktiksel değişikliğe gitmeyeceğim. Maçın adamı Arda Turan !

CANA'nın dönüş maçıydı Mudingayi ile ne kadar iyi ikili oluşturduklarını bu maçta da gördüm. %80'lere varan top çalma oranı, aynı orandaki pas yüzdesi takımın en önemli mevkisinin DMC mevkisi olduğunu gösterdi bizlere. Maçın adamı mükemmel oyunuyla Hazard seçildi. 1 gol 1 asist 4 öldürücü pas ve 6 koşu yaparak bu ünvanı haketti.

2 ufak süreli sakatlık yaşadık. Sakatların boşluğunu Aydın ve Barış dolduracak.

TAKIM DEĞERLENDİRMESİ:

Bir kaç maç tökezlese de takımın durumunda şu an memnunum tek yenilgimiz Lizbon ekibine karşı alındı.

Neymar takıma adapte olmaya başladı.

Takım içerisindeki gol ve asist krallığında Hazard hâlâ lider !!

Bu arada gözlemcimiz Noriega'nın bize 3,5 yıldız vererek önerdiği gurbetçi oyuncu ENSAR BAYKAN ile anlaşma imzaladık. Kendisini AMR mevkine monte etmeyi düşünüyorum.

1.7 M £ değerinde bir paraya transfer edildi.

Her genç brezilyalıda kazmalık sorunu var demek ki. Balance'dan kaynaklanıyor sanırım. Dentinho da öyle.
    Evet Balance nedeniyle dengesiz hareketler yapıyor. =) Ceza sahası içerisindeki müdahelelerde ayakta kalamıyor vurduğu ya dışarı gidiyor ya da çok cılız oluyor. Fakat ceza sahası içerisinde girmekteki becerisini göz ardı edemem. İçeri çok iyi giriyor. Boş alanlara iyi kaçıyor.

Şu an toparladı bu şekilde devam edecek gibi..

TSL OYUNCU İSTATİSTİKLERİ

GOL,ASİST VE RATİNG KRALINI BİZİM TAKIMIMIZIN ÇIKARACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. DAHA ÖNÜMÜZDE 26 LİG MAÇI VAR.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Transferler 48 ay taksitle sanırım.

sporting lizbon maçı kötü olmuş ama hazard döktürüyor bu arada taktiğni upload etmeyi düşünür müsün 4-2-4 formasyonunda taktik forumda da mevcut değil ilgi çekebilir

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Oyunun kontrolünün tamamen bizde olmasına rağmen berabere kaldık. Hakem 2 penaltı verdi rakibimize. Oyuncuların durumu kötüye gitmeye başladı.

DEV DERBİ

GALATASARAY
    BEŞİKTAŞ

Ortada bir oyundu diyebilirim. Becerikli forvetlerimiz olsa, farka bile gidebilirdik ama olmadı. Takım bu maçta daha diri gözüktü.

DEV DERBİ

FENERBAHÇEGALATASARAY

Kontra-Atak düşüncesi ile çıktığımız maçta 2-0 önce geçmiştik. Hatta 1 golü de 10 kişi kaldıktan sonra attık. Fakat ikinci yarıda üstünlüğümüzü koruyamadık. Duran toptan seken toplarda Fenerbahçe eşitliği sağlamayı başardı.

ÖZTÜRK TAKTİKSEL DEĞİŞİKLİĞE Mİ GİDİYOR ?

Oynanan futbolun kalitesinin düşmesinin ardından dergimiz editörü tarafından Öztürk'e yöneltilen: "Takım zor günler yaşıyor, sonuçlar iyi fakat taraftar oynanan futboldan şikayetçi, bu konuda ne diyeceksiniz ?" sorusuna:

-"Takımımızın aldığı sonuçlar son derece tatmin edici, günümüz futbolunda her takım birbirini yenebilir, birbirleriyle berabere kalabilir, bu çok normal.
    Fakat oyuncularımın oyunun iki yönünü de oynamayı amaçlayan taktiğime uyum sağlaması zor gözüküyor. Frank'in yaptığı hatayı yapıp diretmeyeceğim. Kaptan Arda eşliğinde takımla bir toplantı düzenledim. Oyuncularımın isteklerini gözden geçirdim. Ona göre farklı bir taktik oluşturmayı düşünebilirim.
    İki hafta üstüste derbi maç oynadık oyuncularımın bazıları motive olmakta zorlandı, sonuçta çoğu yeni transfer takıma uyum sağlamak zor iş. Onlara şans vermekte fayda var. Sezonun ilk yarısının ortasında taktik değiştirmek çok riskli bir iş. Ama ben oyuncularımın hepsine güveniyorum.

diye cevap verdi, Galatasaray'ın genç, deneyimsiz Teknik Direktörü..

(Kaf-Sin)

Taktiksel değişikliğimizin ardından çıktığımız ilk maç. Takım ilk yarıda çok diri ve etkili gözüktü. 2.yarıda ise aynı etkiyi yapamadı. Kartlar havada uçuştu. Mudingayi hakeme itirazdan maçtan atıldı. Taktiğin uyum sürecini de gözönüne alırsak durum iyi diyebilirim.

OYUNCU DEĞERLENDİRMELERİ
    • Cana, Cana diyorum başka bir şey demiyorum, yüzümü hiç kara çıkartmadı şu ana kadar. Görevini eksiksiz yerine getiriyor.
    • Hazard'ın hızlı gidişi biraz sekteye uğradı. Tekrar eski formuna dönmesini bekliyorum.
    • Arda anladım ki bu takımın ileri ucunun her şeyi. Adam eksiltmesi bir harika. O olmadığı zaman bütün iş Hazard'a düşüyor. Haliyle biraz zorlanıyor Hazard da..
    • Servet çok güven vermeye başladı. Zapata ile iyi ikili oluşturdular.
    MUSA LEVEL ATLAMAYA BAŞLADI, ONDAN ÇOK UMUTLUYUM...

10. MAÇLAR SONRASI PUAN DURUMU

Emenike coşuyor. Karabük'ü de coşturuyor.

Transferler 48 ay taksitle sanırım.
    Evet hepsi 48 ay taksitle, finansal durum çöküşe girdi. Maaş bütçelerinde sorun var. 3. sene sonunda hem iyi bir takıma sahip hem de iyi bir finansa sahip olacağımızı düşünüyorum.

sporting lizbon maçı kötü olmuş ama hazard döktürüyor bu arada taktiğni upload etmeyi düşünür müsün 4-2-4 formasyonunda taktik forumda da mevcut değil ilgi çekebilir

Evet çok iyi taktik ama DMC'lerin ya iyi pas atması ya da ileriye iyi top taşımaları gerekmekte. Yoksa AM R/L leri geriye yakınlaştırmak zorunda kalınılıyor. Bu da hücum gücünün azalması demek. DMC'de Essien,Fabregas,Xabi Alonso gibi teknik isimler olması gerekiyor.

Hazard durağanlaştı, gece hayatına mı daldı nedir ? =)

Taktiği değiştirdim, öncekini de kaydetmemiştim.

Musa Çağıran sıkı bir idman programıyla çok çabuk gelişme gösteren bir isim. Cana' nın uzun süreli sakatlığında çok faydası dokundu. Ömer Toprak için ciddi bonservisler gözden çıkarmama rağmen kontrat sayfasında menajeri ' Oyuncum size gelmek istemiyor ' deyince olay tamamen bitiveriyor. Ritchie de Laet ve Dedryck Boyata' dan önemli bir verim aldım, memnun kaldım, tavsiye ederim.
    Başarılar

Nesil
    2010
    Yer
    Kocaeli / İzmit

Transferler mükemmel. ligdede uefadada çok iyi gidiyorsun Sporting maçı kötü olmuş ama büyük bir sorun değil tebrik ederim. Bende bir Galatasaray'lıyım ve kariyerini takip edicem

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by richard castle View Post
    Musa Çağıran sıkı bir idman programıyla çok çabuk gelişme gösteren bir isim. Cana' nın uzun süreli sakatlığında çok faydası dokundu. Ömer Toprak için ciddi bonservisler gözden çıkarmama rağmen kontrat sayfasında menajeri ' Oyuncum size gelmek istemiyor ' deyince olay tamamen bitiveriyor. Ritchie de Laet ve Dedryck Boyata' dan önemli bir verim aldım, memnun kaldım, tavsiye ederim.
    Başarılar
    De Laet'i kiralama yoluna gitmiştim. Maaş bütçesi izin vermedi buna. Ömer Toprak ile sene başında kontrat imzalamadan görüşmelere başlarsan takıma gelmeyi kabul ediyor. Dalgınlığıma geldi unuttum. 7.75 M £'ı kabul ediyorlar.

Quote Originally Posted by oguz4141 View Post
    Transferler mükemmel. ligdede uefadada çok iyi gidiyorsun Sporting maçı kötü olmuş ama büyük bir sorun değil tebrik ederim. Bende bir Galatasaray'lıyım ve kariyerini takip edicem
    Teşekkür ederim, transferler iyi evet. Yeni taktiğimize daha iyi uyum sağladı yeniler. Mesajlarını bekliyorum.

4 Maçın Analizi :

Güzel futbol ama gol yok kesin gol pozisyonu yok, rakibe de pozisyon yok. Takım Nirvana'ya ulaştı ne kendisi gol atıyor ne attırıyor. =)

Espri bir yana takım oyunundan çok memnunum bir de fırsatları gole çevirebilsek..

OYUNCU DEĞERLENDİRMELERİ

çok Iyi Gidiyosun Tebrikler.hangi Taktikle Oynuyorsun çift Forvet Mi?

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

çok Iyi Gidiyosun Tebrikler.hangi Taktikle Oynuyorsun çift Forvet Mi?
    Teşekkür ederim, tek forvet oynuyorum arkasında 2 AMC 3 MC şeklinde..

"451 Piramit" diyebiliriz adına galiba. =)

Sayfa 1 / 8 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri