Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 76 sonuç

Konu: Bu Gol Verilmedi

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Aslında bu videoda top felanda yok. Herkes o yuvarlağı top sanıyor ama değil...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Hangi gol ?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by vuque View Post
    İç kale direğine çarparak dışarı çıkıyor
    Verdiğin resimde top nedense amerikan futbolu topu gibi geoite yakın bir şekilde çıkmış. Bence bu bir göz yanılması. Hakem çok iyi tespit etmiş bu durumu.

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Abi yapmayın buz gibi gol yahu. Topun gölgesini izleyin göreceksiniz zaten içeride olduğunu.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Forumdaki bir kısım videoyu farklı görüyor bir kısım farklı. İlginç bir durum gerçekten...

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Quote Originally Posted by Estranged View Post
    Verdiğin resimde top nedense amerikan futbolu topu gibi geoite yakın bir şekilde çıkmış. Bence bu bir göz yanılması. Hakem çok iyi tespit etmiş bu durumu.
    Aynen katılıyorum. Bide kamera açısı doğru değil. Topla tam paralel olsa belki bi yorum yapabiliriz.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Neyse devam edeyim.

Ayrıca o verilen son fotoda top sağ direğin dışına çıkıyor sanki. Fotolar bu golü ispatlamaya yeterli olamaz !!12

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Şimdi gol olmadığını düşünen arkadaşlar için geometrik olarak izah etmek istedim ve şöyle dandik bir çizim yaptım

Mor çizgiyi kale çizgisi olarak düşünelim arkadaşlar siyah yuvarlak yani top bu çizgiyi geçmişse gol olur.Kırmızı çizgiyi kale direği olarak düşündüğümüz zaman yeşil düzlem ise bizim kale direğine doğrudan bakış açımız(kamera tarafından) oluyor.Şimdi bu durumda bu bakış açısına göre mor çizginin(kale çizgisi) yukarısında ve kırmızı çizginin (kale direği) sağında olan her cisim bu 2 nesneyi-cismi-düzlemi artık siz ne derseniz onu geçmiş demektir.Bizim resimlerimizde top yani siyah cisim nerede?
    Mor çizgimizin yukarısında ve Kırmızı çizgimizin sağ tarafında.Yani açıkça görülüyor ki bu bir gol

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Gözümle Görmeden inanmam .
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by vuque View Post
    Şimdi gol olmadığını düşünen arkadaşlar için geometrik olarak izah etmek istedim ve şöyle dandik bir çizim yaptım

Mor çizgiyi kale çizgisi olarak düşünelim arkadaşlar siyah yuvarlak yani top bu çizgiyi geçmişse gol olur.Kırmızı çizgi kale direği yeşil düzlem ise bizim kale direğine doğrudan bakış açımız(kamera tarafından).Şimdi bu durumda bu bakış açısına göre mor çizginin(kale çizgisi) ve kırmızı çizginin (kale direği) sağında olan her cisim bu 2 nesneyi-cismi-düzlemi artık siz ne derseniz onu geçmiş demektir.Bizim resimlerimizde top yani siyah cisim nerede?
    2 çizgimizinde sağ tarafında.Yani açıkça görülüyor ki bur bir gol
    Paylaşım için saol. Emeğe saygı.

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Abi napıyosunuz Adamlar kafa buluyor ciddiye mi alıyorsunuz

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Şahsen ben kendi adıma konuşayım gayet ciddiyim yani .

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Paylaşım için saol. Emeğe saygı.
    Eee hani + rep

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Abi napıyosunuz Adamlar kafa buluyor ciddiye mi alıyorsunuz
    Bozma devam ediyoruz
    Aksini iddaa eden birileri olsun,kanıtlamaya çalışsın ki eğlence ortamı devam etsin

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Rep yok onun yerine Facebook uygulamasından "Beğen" yaptım.

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Rep yok onun yerine Facebook uygulamasından "Beğen" yaptım.
    Haa tamam oda olur.Terazi önemli aga

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Aaa sende beğensene ama. Komşudan gelen tabak içi dolu şekilde geri verilir bunu öğrenemedin mi

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Diyelimki top kaleciye göre sol direğin dışına çarptı, sağ direğin içine nasıl geri çarpıyor? Yani içeri girmeyip sol direğin dışından arkadan dolanıp delik olan alt ağlardan girip içerden sağ direğin iç yanına çarpması lazım böyle olabilmesi için. Arkadan dolanmadığına göre top içeri giriyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Aaa sende beğensene ama. Komşudan gelen tabak içi dolu şekilde geri verilir bunu öğrenemedin mi
    Facebook'la fazla haşır neşir olmayı sevmiyorum yahu.2 mesajını beğendim ve sayende kendi mesajımı beğenme görgüsüzlüğünü yaptım mutlumusun ?

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post
    Diyelimki top kaleciye göre sol direğin dışına çarptı, sağ direğin içine nasıl geri çarpıyor? Yani içeri girmeyip sol direğin dışından arkadan dolanıp delik olan alt ağlardan girip içerden sağ direğin iç yanına çarpması lazım böyle olabilmesi için. Arkadan dolanmadığına göre top içeri giriyor.
    Anlattıklarından birşey anlamasam da sonunda gol oluyor dediği için adam haklı beyler
    Bu arada iyice boş muhabbete çevirdik olayı haa banlanmayak sakın?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Maç motorunda hata var arkadaş. Yeni yama çıkmasını beklicez mecbur.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

1 numarada top dışa çarpar, pozisyonda da görüldüğü gibi diğer kalenin yani 3 numaranın olduğu yere çarpabilmesi için içerdeki fileleri tutan demire çarpıp oraya gitmesi lazım ama bu kabul görmediği için tek seçenek topun 1 numaradaki gibi dış direğe çarpması ver oradan eğim alarak 2 numaralı alana gitmesi lazım yani 2 numaralı alan filenin delik olan kısmı varsayılırsa kalenin içine açılan bir kapı görevi gören bir yer. Oradan içeri giren top 3 numaralı olayı gerçekleştirip diğer kale direğine çarpar böylece dışarı doğru çıkınca kalecinin kucağına düşer. Ama ne yazıkki auttan içeri girdiği için gol olmaz. Ama böyle olması imkansız bence

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Ne golü arkadaş.Top direklere bile değmiyor.Hakem hatalı aut bu aut.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Hayal gücü üst düzey bir forummuşuz da haberimiz yokmuş

1 numarada top dışa çarpar, pozisyonda da görüldüğü gibi diğer kalenin yani 3 numaranın olduğu yere çarpabilmesi için içerdeki fileleri tutan demire çarpıp oraya gitmesi lazım ama bu kabul görmediği için tek seçenek topun 1 numaradaki gibi dış direğe çarpması ver oradan eğim alarak 2 numaralı alana gitmesi lazım yani 2 numaralı alan filenin delik olan kısmı varsayılırsa kalenin içine açılan bir kapı görevi gören bir yer. Oradan içeri giren top 3 numaralı olayı gerçekleştirip diğer kale direğine çarpar böylece dışarı doğru çıkınca kalecinin kucağına düşer. Ama ne yazıkki auttan içeri girdiği için gol olmaz. Ama böyle olması imkansız bence
    O kadar okudum. Anlamaya çalıştım. Tam anladım derken son cümleyi gördüm bittim

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by Aydın View Post
    Emre, bu kadar zahmet çektirdikten sonra bırakıyorum ben avı. Sen devam edeceksen et.
    Yok edminim yeter bu kadarı. Adamlar bilimsel çalışmış.

Ama hala iddia ediyorum gol değil. topun tamamı geçmemiş çizgiyi. Yan direğin içine vurup geri geliyor.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Bu konu enstantane açısından maden gibi olmuş resmen.

Ama hâlâ iddia ediyorum ki top çizgiyi geçmemiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Amerika bu madenleri işlettirmez bize.

Ben de iddia ediyorum gol mol yok ortada hakemler doğru karar vermiş.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yerli hakemlere de güvenmek lazım. Abitoğlu'nu kimseye yedirmem

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa/Çanakkale

Bence Penaltı.

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Peki oradaki en direk serbest vuruştan oluşan taç atışını bir tek ben mi gördüm sorarım size

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri