Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 39 arası toplam 39 sonuç

Konu: Beşiktaşla Uçmaya Başlıyoruz Fm08 =8.0.2

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by zalim0773 View Post
    1 veya 2 tane gelecek vaadeden (türk) söylermisin

bide forvet olarak çok sıkıntı var toto tamuz çok iyi oynamıyor anca nihat yada diego buonanotte kurtarıyor maçları
    tşkrl
    türk olarak sana ilhan parlakı öneririm ilerde çok iyi gelişiyor şimdi alamazsan ilerde dünyada alamassın

2. Default

CENK GÖNEN

BİRAZ DFAHA KENDİNİ GELİŞTİRMESİ AÇISINDAN PİLOT TAKIMA GÖNDERDİM

3. Default

ROBERTO HİLBERT

4. Default

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    türk olarak sana ilhan parlakı öneririm ilerde çok iyi gelişiyor şimdi alamazsan ilerde dünyada alamassın
    YAW O KADAR ÇOK KORNER KULLANIYORUM AMA HİÇ GOL ATAMIYORUM KORNERDEN KAFAYLA VURUCAK OYUNCU YOK

5. Default

urwrdskkn önerisi üzerine takımımız adına da yakışacagını düşündügü İLHAN PARLAK 6 MN TL KARŞILIGINDA TAKIMIMIZ RENKLERİNE KATMIŞTIR.

ÇOK GÜZEL BİR GALİBİYET ALDIK NİHAT 'IN HATRİCK YAPMASI GÜZZEL TOTO TAMUZDA GOL ORUCUNU BOZDU

biraz sonra uefa'daki grubumuzu ögrenecegiz

6. Default

BU GRUPTAN NASIL ÇIKACAGIMDESTEK VE TAKTİKLERİNİZİ İSTİYORUM

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

üstad Bak şimdi Ilk Maçı Dışarda Oynadığını Düşünürsek Katı Savunma Ile Başla Derim Bence 2. Maçı Içerde Oynayacak Olursan Da Içerde 4 1 2 2 1 Oyna Total Domination Oynat Etkili Ayakların Var Zaten Quaresma Guti Hilbert Gibi Ancak Bunu Ilk Yarıda Yapman Lazım 2. Yarıda Ise 4 2 1 3 Oynat Net Sonucu Mutlaka Alırsın

8. Default

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    üstad Bak şimdi Ilk Maçı Dışarda Oynadığını Düşünürsek Katı Savunma Ile Başla Derim Bence 2. Maçı Içerde Oynayacak Olursan Da Içerde 4 1 2 2 1 Oyna Total Domination Oynat Etkili Ayakların Var Zaten Quaresma Guti Hilbert Gibi Ancak Bunu Ilk Yarıda Yapman Lazım 2. Yarıda Ise 4 2 1 3 Oynat Net Sonucu Mutlaka Alırsın
    çok teşekkürler birazdan oyuna gircem bursaspor ile maçım var dışarda deplasmana gidiyom orda bunu uygulasam tutarmı mutlak yenmem lazım

bu maçtan sonra uefa maçım var
    Last edited by zalim0773 : 09.Şubat.2011 at 20:02 Reason: yanlış yazmışım rakip takımın ismini

Kariyere baktım güzel gidiyodu 2.5 yıldır tık yok

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri