Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 51 sonuç

Konu: Siz Olsanız bu oyuncuyu hileyle iyileştirir miydiniz ?

Default Siz Olsanız bu oyuncuyu hileyle iyileştirir miydiniz ?

Yorum sizde..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

ben iyileştirmezdim kesinlikle..
    Sentugo.

Nesil
    2010
    Yer
    izmir

Oyunun zevki kalıcak mı diye bi düşün bence ?

Sakatlığı düşürmeyi düşünüyorum. aldığımda ca sı 90 dı 1 sezon bile geçmedi şu anda 117 ve pa sı 180. Sakatlığın ciddiyetine bakarsak Bacak kemiği kırılmış. Ve sakatlıktan dolayı hayal kırıklığı içerisinde ama geleceğe umutla bakıyor durumunda şu anda.

Ayrıca Şampiyonlar liginde bu adam sayesinde valencia yı ön elemelerde eledim. OM ya 1 gol attı. O maçta sakatlandı zaten. Daha önce hiç yapmadığım bir şey bu olay ama sonuçta oyuncum bu olunca insan böyle afallıyor. Bir önceki sezon Necip as takımımda oynuyordu lif yırtılması oldu 3-4 ayla ilk dönemi kapatmıştı onda öyle birşey yapmadım aynı şey şu an ferrari de de var ona da yapmıyorum fakat dediğim gibi..

Bir de fiziksel özelliklerdeki düşüşü hesaba katarsak çok kötü bir durumla karşı karşıya kalıyoruz.

bu gineli oyuncu sana 18 yaşından küçük olmasına rağmen nasıl geldi ? 18 yaşından küçükse sana gelemez.

Quote Originally Posted by mad butcher View Post
    bu gineli oyuncu sana 18 yaşından küçük olmasına rağmen nasıl geldi ? 18 yaşından küçükse sana gelemez.
    Güzel Soru

Alt Yapıdan Çıkmış Olabilir, Bazen Yabancı Uyruklu Çıkabiliyor Alt Yapıdan. Ya da FMRTE Saolsun

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

alt yapıdan çıkmaz. ben 2018 yılındayım kaç kariyer açtım Türk liginde böyle bir durum görmedim.

http://forum.turksportal.net/vb/show...t=92300&page=2

oyunda karşılaştığınız en iyi regenler bölümüne bakarsan 5 dakika inceledim , 3 tane editlenmiş regen gördüm , biri save game bana ait değil haklısın dedi , diğeri yalanının üstünde durdu ama kontratı 2183 yılında bitiyor. edit olduğunu da kanıtladım . skyr3x adlı arkadaşda konuyu takip edersen edit yapmış adamı savundu bende onun oyuncularına baktm meğerse bununkisi de editmiş )

hee yine alt yapıdan çıkmış diyorsan yine o konuya bakarsan sky... nickli arkadaşın 15 yaşında zimbabyeli oyuncusununda olduğunu göreceksin ; o konuda. e artık o da altyapıdan çıkmasın bi zahmet

Alt yapı değil genç kontrat. Burda kimsede alt yapı demedi yukarda bir arkadaş demiiş.

mad edit yapan oyuncuyu savunmadım ben ki o resme bile bakmadım. ayrıca zaten orda arkadaş edit olduğunu bilmediğini söylemiş ben bilmiyorum save benim değil demiş regen sandım demiş. sadece söyledim ayrıca kimseyi savunmama gerek yok. edit te değil isterseniz fm genie scout tan görüntülerini gösterebilirim ilk savede var ise ilk resmi ve sonraki resmini gösterebilirim.

Tam zamanlı kontrat yaparsan (Profesyonel) 18 i beklerler.

genç kontratlı hiç oyuncu almadım , genç kontrat olacağı da hiç aklıma gelmedi , bu yüzden edit zannettim , resim vs. atmana gerek yok ... savunma konusuna gelincede ben o kişiyi kastetmemiştim , ayrıntıyı pm olarak atacağım sana.

tamam bekliyorum diğer konudaki cescfabregascem olayını söylüyorsan savunmadım onu dediğim gibi. Ordada yazdım kapatırız konuyu büyümesin olay

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Hileyle nasıl değiştiriliyorki?

Fmrte ile değiştirebiliyorsun arkadaşım.

"iğleştirmezdim"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    "iğleştirmezdim"
    Ben hiç iyileştirmezdim..
    ama belki iğleştirirdim yaa..

Quote Originally Posted by Skyr3x View Post
    tamam bekliyorum diğer konudaki cescfabregascem olayını söylüyorsan savunmadım onu dediğim gibi. Ordada yazdım kapatırız konuyu büyümesin olay
    pm attım 2 tane ; okursan ve dediğim yeri editlersen konu kapanmış olur. hatta pm de bahsettiğim konuda biri mesajını alıntı yaparak bir şey yazmış o tartışma uzamadan editlersen iyi olur.

ayrıca genç konrtatla getirebiliyorsan bir süre sonra Türk de olur ? yani 14 yaşında getir , 19 yaşında ya da 24 yaşında Türk olsun ? genç kontratlı getirmek daha mantıklı geliyor . o konuda herhangi bir sıkıntı yaşadın mı

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Hayatta ve kesinlikle iyileştirmezdim. Ne olursa olsun hile kullanmamak lazım.

Quote Originally Posted by mad butcher View Post
    pm attım 2 tane ; okursan ve dediğim yeri editlersen konu kapanmış olur. hatta pm de bahsettiğim konuda biri mesajını alıntı yaparak bir şey yazmış o tartışma uzamadan editlersen iyi olur.

ayrıca genç konrtatla getirebiliyorsan bir süre sonra Türk de olur ? yani 14 yaşında getir , 19 yaşında ya da 24 yaşında Türk olsun ? genç kontratlı getirmek daha mantıklı geliyor . o konuda herhangi bir sıkıntı yaşadın mı
    yeni getirdim daha 1 yıl olacak işte 2 tane daha afrikalı oyuncum var.

3000 bilmemkaç gün istiyor çok uzun yani ki zaten 16 yaşında gelen birisi 10 yıl sonunda türk oluyor o da 26 oluyor ki çok uzun bir süreç. O Yüzden hiç düşünmedim

ben çok fazla genç oyuncu transfer ettiğim için 14 yaşındaki brazilyalı anca 18 yaşında geliyor. bir de iyi oyuncuysa takımda yaşlanana kadar yeri oluyor. örnek olarak neymar 18 yaşında aldım 7 yıldır oynatıyorum ; 3 yıl sonra Türk olarak oynatacağım. yabancı kontenjanı 1 azalacak . buna benzer 5 yıldır takımda forma giyen regenler var ve bunların gelmesi için 18 yaş olmalarını bekledim. beklemesem bazılarıda bir kaç yıl sonra yerli olarak oynatabileceğim oyuncular olacaktı.

hatta bazıları milli olmazsa 14 yaşındaki birini 19 yaşında yerli olarakda oynatabiliyorsun. bu yüzden genç kontratı ile almak daha mantıklı.

bu gerçekteki Türk milli takımı için yapılan olay gibi mi ? Hadi yaa. Nobre ile Aurelio ya olan gibi yani ? Bilmiyordum bak onu fakat bizimkini direk kaptılar gine milli takımına .)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu adamın ölüsü yeter boşver sen

Bu arada iyileştirmem diyenler acı acı izleyebilecekmiydi Fiziksel özelliklerin dibe vurmasını ?

İyileştirmedim Sakatlık değiştirdim. Bağ kopması yaptım kırıktan iyidir En azından fiziksel özellikler çökmez

sadece milli takıma alınma değil , senin yabancı kontenjanını da etkiliyor. dediğim gibi 14 yaşında bir brazilyalı al , 19 yaşına kadar brazilyanın u21 inde oynamazsa , 2. vatandaşlığı Türkiye oluyor. yani senin 10 ya da 8 olan yabancı kontenjanını Türk olduğu için doldurmuyor böylece daha fazla yabancı oyuncu oynatabilirsin. milli takıma da çağrılırsa ve oynatılırsa artık o oyuncunun 1. vatandaşlığı Türkiye oluyor ve milli takımda oynayabiliyor.

aurelio ile nobre brazilya u21 de ya da as milli takımlarında oynamadı , 5 yılda Türkiye liginde oynadığı için 2. vatandaşlığı Türk oldu ve milli takımı seçebilir hale geldiler.

Ama bizim aldığımız regenleri direk kapıyorlar Milli takım a alıyorlar 17 yaşında A Milli bu arkadaşımız

Sheriff Misafir

Alt yapı değil genç kontrat. Burda kimsede alt yapı demedi yukarda bir arkadaş demiiş.

mad edit yapan oyuncuyu savunmadım ben ki o resme bile bakmadım. ayrıca zaten orda arkadaş edit olduğunu bilmediğini söylemiş ben bilmiyorum save benim değil demiş regen sandım demiş. sadece söyledim ayrıca kimseyi savunmama gerek yok. edit te değil isterseniz fm genie scout tan görüntülerini gösterebilirim ilk savede var ise ilk resmi ve sonraki resmini gösterebilirim.

Tam zamanlı kontrat yaparsan (Profesyonel) 18 i beklerler.
    Ben genç kontratla oyuncu aldım ama 18 yaşına gelince takıma katılacak yazıyor.

Genç kontratı ile aldım sezon sonu geldi.

Sheriff Misafir

Genç kontratı ile aldım sezon sonu geldi.
    Allah allah, neye göre acaba bu fark..

Bende Genç Kontratla Hiç Alamadım Siz Nasıl Başardınız Yav Gelişmesi İçin Takımda Kalması Lazımmış. Halbukii Bana Gelse Onu Torres Yapacam

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Genç kontratı reddeden çok oluyor tam zamanlı istiyorlar.

bende şimdi tunuslu birini genç kontrat ile transfer edeyim dedim. kabul etti ama 2 yıl sonra yani 18 yaşını doldurduktan sonra gelecek yazıyor.

tüm tartışma o zaman geriye döndü o kadar mesajı boşuna editlemişiz kaç mesaj editledim hatırmalıyorum bile

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Boşver sen bu hileyi.Bir girdinmi bu işe ardı arkası kesilmez.Bir bakarsın yenildiğin maçın sonunda tekrar açmışsın aynı save
    Böylesi daha güzel.Genç bir adam zaten.Sakatlar felan oyunun tuzu biberi.Devam et 6 ay dediğin nedir ki?

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri