1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Forma Sorunu

Default Forma Sorunu

Arkadaşlar ben maçlara hep ev formamla çıkıyorum ama deplasmanlarda deplasman formamı giymek istiyorum ama nasıl giyeceğimi bilmiyorum yardım edebilirmisiniz

Ama kurallar onu göstermiyor....

Edit:Çünkü Mesela sen deplasmandasın rakip takımının forması kırmızı beyaz seninki mavi beyaz olsa yada beyazın tonlarından olsa değiştirilir ama mavi turuncuysa değişmez...

Quote Originally Posted by jesmatador View Post
    Ama kurallar onu göstermiyor....

Edit:Çünkü Mesela sen deplasmandasın rakip takımının forması kırmızı beyaz seninki mavi beyaz olsa yada beyazın tonlarından olsa değiştirilir ama mavi turuncuysa değişmez...
    ben manchester city im ev formam mavi beyaz deplesman formam mor değişmez diyosun yani ?

Quote Originally Posted by Danger90 View Post
    ben manchester city im ev formam mavi beyaz deplesman formam mor değişmez diyosun yani ?
    Rakip takım diyorum...

Quote Originally Posted by jesmatador View Post
    Rakip takım diyorum...

Anlatamadım kardeş galiba şimdi rakip takım bolton bende man city onlar beyaz giyyor bende mor formamı giymek istiyorum ama bende açık mavi giyiyorum onu değiştiremezmiyim diyorum.SS veriyim istiyosan

Ver bakiyim bir...
    İlk kez city'nin mor giydiğini duydum

Bak bu 1. SS Formalar SS si

Buda Maç öncesi formalar ss si

Genelde city'nin formaları seçildiği için değiştirmiyolarlar,ama bende birkaç kez değişti Fener maçlarında...

tmm genede sağol

Ama bekleyebilirsin yöneticiler görürse cevap verir...

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Lazio ile bir hazırlık maçı yapmayı denermisin.

Yama oyunda görünüyor. Ancak deplasmanda kullanamama nedenin bence formaların renk olarak çakışmamasından kaynaklanıyor. Yani Man Utd. ile oynarken onlar kırmızı giydiği için sende ana formanla maça çıkıyorsun. Yamayı bana ulaştırdığında inceleyeceğim. Sende bu süreçte Lazio ile deplasmanda bir maç yaparsan hangi forma ile çıktığına bakabiliriz.

Yöneticilerin aklı başka, bilgisayarla alakalı herşeyi buluyorlar (:

Mesaj Yetkileri