Sayfa 2 / 578 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 17312 sonuç

Konu: Galatasaray Sohbet Alanı

arda turan ile ilgili sıcak ve özel bir gelişme ; 17:41 cnn türk spor birlikteyiz

Ertem Sener twitterdan yazdi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Cidden gidiyor mu acaba? Eğer gidecekse İngiltere'ye gitmesin, İspanya veya İtalya tam ona göre.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

İtalya çok sert yahu.

İspanya ve Almanya diyorum ben. Almanya çok şey katar Arda'ya.

Antep macinda sahada olcakmis buymus haber

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bence Antep maçında da oynatılmasın İBB'yle dönsün sahalara. Ne olur ne olmaz.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Fiziksel durum olarak berbat zaten. Önce 15 dakikadan başlasın. Sonra yarım saat oynar, sonra devre arası girer ve sonra nihayet ilk 11.

Fiziksel hazırlıksızlığı berbat oyunu ve bolca eleştiriyi getiriyor yanında.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçe maçına kadar bir aksilik olmazsa tam anlamıyla hazır olacaktır bence.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Selçuk'un gol attığı veya Franco'nun yediği maçta ki gibi sakat sakat girmesin Fener maçına hazır olsun gerçi Fener maçı değil kupa maçı önemli bizim için.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kupadan elenecegiz her turlu.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Beyler Antep maçı ne zaman bu haftamı yoksa haftaya mı?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Misimovic "Hagi benden özür dilesin" dediği zaman gözümde bitti. Sen kimsin Galatasaray Taraftarının en sevdiği futbolcularından Hagi hakkında böyle konuşabiliyorsun. Sonra kalkıp bide oynamak istiyorum diyorsun. İnsan biraz akıllı olur. Takımdan ayrıldıktan sonra dese neyse hem takımda oynamak istiyorsun hemde böyle diyorsun. Yok sana forma.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Bu hafta Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi var.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Misimovic "Hagi benden özür dilesin" dediği zaman gözümde bitti. Sen kimsin Galatasaray Taraftarının en sevdiği futbolcularından Hagi hakkında böyle konuşabiliyorsun. Sonra kalkıp bide oynamak istiyorum diyorsun. İnsan biraz akıllı olur. Takımdan ayrıldıktan sonra dese neyse hem takımda oynamak istiyorsun hemde böyle diyorsun. Yok sana forma.
    Hagi aciklama yapmadan adami kadro disi birakti birak da özür dilesin desin.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Tamamda burdaki teknik direktör sıradan bir adam değil.

Daha uygun bir şekilde kadroya girmek isteyebilirdi.

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Tamamda burdaki teknik direktör sıradan bir adam değil.

Daha uygun bir şekilde kadroya girmek isteyebilirdi.
    Hagi konusmuyormus bile adamla zaten oynasa bile bisey vermez bize bundan sonra. Yönetimin yine sacma sapan islerinden biri adami milyon eurolara kiraladik. Fb sampiyon olsa da bizim yönetimin biraz akli basina gelse.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Hagi haksız bile olsa laf söylenmez 10'a. Benim gözümde dokunulmazlığı var 10'un

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Türk olsa oyuncu tamam da elin yabancısı için Hagi sıradan bir teknik direktördür diğer teknik direktörler gibi.Hagi bu takımın efsanesiydi falan gibi bir yaklaşım beklemek çok mantıksız.Bizim için yeri her zaman ayrıdır ama takıma bu sezon gelmiş yabancı bir oyuncudan böyle şeyler beklemek pek doğru gelmiyor bana.

Hagi haksız bile olsa laf söylenmez 10'a. Benim gözümde dokunulmazlığı var 10'un
    Hagi'nin yeri her Galatasaraylida aynidir hepimiz icin efsanedir laf söyletmeyiz ama bazen yanlislari oluyor bunlari da görmezden gelemeyiz.

Icimde bi his var Hagi ne yazik ki gönderilecek. Fatura yine hocaya kesilecek. Adnan Sezgin Gs'de oldugu dönemlerde yanlis hatirlamiyorsam 8-10 hoca degismis ama Sezgin hala yerinde.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Türk olsa oyuncu tamam da elin yabancısı için Hagi sıradan bir teknik direktördür diğer teknik direktörler gibi.Hagi bu takımın efsanesiydi falan gibi bir yaklaşım beklemek çok mantıksız.Bizim için yeri her zaman ayrıdır ama takıma bu sezon gelmiş yabancı bir oyuncudan böyle şeyler beklemek pek doğru gelmiyor bana.
    İyide Misi mutlaka biliyordur Hagi'nin kim olduğunu. Sonuçta bulunduğu takımın efsanesi. İllaki öğrenmiştir. Öğrenmediyse daha kötü zaten

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

İyide Misi mutlaka biliyordur Hagi'nin kim olduğunu. Sonuçta bulunduğu takımın efsanesi. İllaki öğrenmiştir. Öğrenmediyse daha kötü zaten

Belki öğrenmiştir belki öğrenmemiştir bilemem Ama Hagi değil de Rijkaard böyle bir şey yapmış olsaydı acaba aynı şeyleri diyebilir miydi Misimovic

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Misimovic haksız dedin ya üstüne birşey söyleymeye kelimeler yetmez. Adamı zıttırık bir sebepten dolayı ki sebep bile sayılmaz adamdan saymayıp kadro dışı bırak bir kere mevkiisinde oynatmadan sonra adam senin hakkında iyi konuşsun. Babası bunları yapsa bundan daha kibar olmazdı.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

adam alttarafı özür dilesin diyo ne varki bunda ?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Hagi Misimoviç olayı benim için kapandı,affetmeyeceğim dememiş miydi? Basın kendi kendine malzeme çıkartmaya çalışıyor gibi geliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hagi bu takımın en sevilen en çok sayılan "futbolcusu". Takımın başına geçtikten sonra saçma sapan bir kararla takımın oyuncusunu takıma küstürüyorsa ve bir sebebi yoksa Misimovic özür dilemeyi bekler. Misimovic'e değil Hagi'ye sorarlar sen kendini Galatasaray'dan üstün mü görüyorsun ki Galatasaray'a katkı sağlayacak oyuncuyu sebepsiz yere harcıyorsun diye. Hagi çıkıp adam akıllı açıklama yapmadan bu konuşmalar olur bundan doğal birşey olamaz.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Özür dilemek büyüklüktür zaten.Efsane özür dilesin o zaman hiç gerek yok böyle gereksiz triplere.Hagi bunu çok önceden de yaptı bilmeden etmeden "Hırsızsınız" dedi taraftarla.Hagi'yi çok severim her yer onunla donalı evde.Keşke şu egosunu yenip bir şeyler yapsa Misimovic'e karşı.Ha efsanedir ama haksız haksızdır

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hagi bizde iyi sportif direktör olurdu. Yaptığı transferler iyi

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Taraftar unutmamış Misimovic'i http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=87768

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Misimovic haksız dedin ya üstüne birşey söyleymeye kelimeler yetmez. Adamı zıttırık bir sebepten dolayı ki sebep bile sayılmaz adamdan saymayıp kadro dışı bırak bir kere mevkiisinde oynatmadan sonra adam senin hakkında iyi konuşsun. Babası bunları yapsa bundan daha kibar olmazdı.
    Ben misi haksız dedim mi ?

Çocuk haklı bile olsa "Babaya benden özür dile." diyemez diyorum. Baba zaten babalık yapıp özür dileyecektir. Dilemezse de babanın suçu. Ben Hagi suçsuz demiyorum. Ama Misimovicin o açıklaması benim gözümde misiyi bitirdi. Haklıyken haksız duruma düştü.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Misi sonuna kadar haklı. Neden 1 allahın kulu kalkıp da Misimovic'i bu yüzden kadro dışı bıraktık diyemiyor bu açıklamadan sonra? Neden?

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Cem Sultan, Gaziantepspor'a gidecek diyolarr..

Mesaj Yetkileri