Sayfa 501 / 578 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551 ... SonSon
15,001 ile 15,030 arası toplam 17312 sonuç

Konu: Galatasaray Sohbet Alanı

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Takımı sabote eden oyuncular gitmedikten sonra isterse Mourinho gelsin.

Quote Originally Posted by byariff View Post
    bale topu ortasahadan aliyor sabri reiz nerdeyse 80 metreden alip goturuyor aradaki kalite farki...

https://www.dailymotion.com/video/x1...sarioglu_sport
    O macta eski aciktaydim hey gidi gunler be
    Golun şokunu baya atlatamamistik kuzenle

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Galatasaray'ın eski kalecisi Mondragon, twitter adresinden kulüp düzeyinde profesyonel futbolu bıraktığını duyurdu.
    Mondragon için Galatasaray Kulübü, resmi twitter hesabında "Eski kalecimiz Faryd Mondragon, kulüp düzeyinde profesyonel futbol hayatını noktaladı" twet'i attı.
    Mondragon Dünya Kupası'nın ardından futbolu bırakacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Sponsorluk için Türk Telekom out, Gazprom in deniyor.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Şampiyonlar Ligi'nin riskte olduğu şu günlerde Gazprom çok iyi gelir getirir.

Umarım olur da kurtuluruz Telekom'dan.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Yanlız Gazprom yetkilileri Şampiyonlar Ligine katılmama durumunda fikrini değiştirebilirmiş.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

3. olamayacaksak zaten kapatalım şubeyi

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Luce Galatasaray'a dönebilirim demiş.
    http://www.ajansspor.com/futbol/supe...ource=Facebook

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Platini kimse men edilmeyecek şeklinde açıklama yaptı deniyor, doğruysa mail bombardımanı yapanların umutları bir sonraki seneye devretti demektir.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by uAburak89 View Post
    Platini kimse men edilmeyecek şeklinde açıklama yaptı deniyor, doğruysa mail bombardımanı yapanların umutları bir sonraki seneye devretti demektir.
    Galatasaray FFP'den soruşturulmuyor. Vergi borcu ve yalan beyanat meselesi. Zaten geçmiş dönem vergi borcu olan FFP lisansı için başvuru yapamaz bile. Platini'nin anlattığı mesele Galatasaray ile ilgili değil. Aynı durumdan Beşiktaş 1 yıl men yemişti.

Bu ara Platini, hiç bir kulübe FFP'den dolayı bu sezon yasak gelmeyeceğini tahmin ettiğini söylemiş. Yani aslında soruşturma verisini açıklamıyor, aksine böyle bir açıklama yapması da soruşturmalar devam ederken saçma olurdu zaten.
    Last edited by Cengo : 24.Nisan.2014 at 17:37
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Lucescu İstanbul'a gelmiş.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Mancini'yi Elazığ'da bırakacaklar herhalde

Şaka bir yana mali açıdan riskli bir adım olur.

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Mancini'yi Elazığ'da bırakacaklar herhalde

Şaka bir yana mali açıdan riskli bir adım olur.
    Biz o riskli adımı Mancini geldiğinde atmıştık zaten.

Luce de tatile gelmiş olabilir. İstanbul'u çok seviyor falan diyorlardı, Ukrayna da karışık zaten. Liglere ara falan verildiyse kaçmıştır buralara.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Karabükspor'a kiralık olarak gönderdiğimiz Furkan bu yıl çok iyi bir performans gösterdi. Seneye yabancı sınırlamasının 5'e düşeceğini düşünürsek ortasaha için iyi bir alternatif olacaktır.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Seneye oyunculardan önce teknik direktör konusunun netleşmesini istiyorum. Mancini ise Mancini devam edilsin. İstediği transferler yapılsın takımını kursun. Lucescu gelecekse de Haziran gibi bu netleşmiş olsun. Hiç bir sürpriz olmasın. O da takımını kursun lige başlasın. Ya da başka bir T.D . Hiç farketmez.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Ben Mancini'ye bir şans tanınması taraftarıyım yollar ayrılırsa ödenecek fiyatta ortada kendi takımını kursun bir de öyle bakalım bu sezon 2. bitirirsek büyük başarı olacak onun için bence başarısız bir sezon geçirdi diyemeyiz zor dönemde gruptan da çıktık ve üstüne yine ŞL'de olacağız bu yüzden gitmesini doğru bulmam.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Şampiyonluk kutlamasını abartan bir grup Fenerbahçeli Bağdat Caddesi'nde ki GS Store'u yağmalamışlar,mağaza da ki ürünleri falan yakmışlar.

Umarım kim yaptıysa güvenlik kamerasından tespit edilir ve haklarında soruşturma açılır yapanlar hakkında.

Yapanlardan birinin Twitter hesabını buldum ; https://twitter.com/TTribunHayattir

Nesil
    2013
    Yer
    Uzaydan

Lavezzi gelsin bize.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Şampiyonluk kutlamasını abartan bir grup Fenerbahçeli Bağdat Caddesi'nde ki GS Store'u yağmalamışlar,mağaza da ki ürünleri falan yakmışlar.

Umarım kim yaptıysa güvenlik kamerasından tespit edilir ve haklarında soruşturma açılır yapanlar hakkında.

Yapanlardan birinin Twitter hesabını buldum ; https://twitter.com/TTribunHayattir
    İçlerine nasıl oturduysa o mağaza, acısı bir türlü çıkmıyor. Ne yapacaklarını şaşırıyorlar.

Bir kaç tane daha var böyle, yaptığı teröristvari eylemi paylaşan, hepsi hakkında gerekenler yapılacaktır, yapılmalıdır.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Foruma girerken Gs Store olayının yazılmıs olacagından %100 emindim ve yanılmadım illaha kötü şeyler gündeme getirilip sampiyonluk karalanıcak.

Edit: Fotografın kaldırılmasına gerek yoktu.Bizim sampiyonlugumuzda yapmamıslarda kendi sampiyonluklarında yapmıslar.Saldırı var mı var farketmez ne zaman oldugu.
    Last edited by attirson : 28.Nisan.2014 at 01:50 Reason: https://twitter.com/sporx/status/460533925689819136

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

https://twitter.com/12numaraorg/stat...34812458360833

GS Store yapılanlar kesinlikle yanlış.

Bu olayları bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda olan ve kendisine Fenerbahçe taraftarı adı konulan ama asıl amacı takımımızın taraftarlarının adını kirletmek olan kişiler yapıyor. Umarım yakalanırlar ve en ağır şartlarda çekerler cezalarını.

Biz almışız kupamızı arkadaş neyine halen adamlarla uğraşıyorsun. Böyle sevinme şekli olmaz, olamaz.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Mağaza tahrik etmiş olabilir haklısın, kusura bakma karaladığımız için.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Mağaza tahrik etmiş olabilir haklısın, kusura bakma karaladığımız için.
    Yukarıda Cenker'in sildigi fotografa bak.Sizin sampiyon oldugunuz zaman taraftarınız bizim taraftara saldırıyor.Dogru forma tahrik etmis olabilir haklısın.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Geçen sene yapılmış bir olayı gündeme getirmek ne kadar doğru ki?

O zaman yapılmış, ayıplanmış bitmiş gitmiş. Şuan metrobüs olayı resmi dolaşıyor etrafta zaten ama resim eskiymiş yani bizimkilerin amacı da belli ki gündemi değiştirmek.

Metrobüs olayı varsa vardır ama ne diye eski resmi paylaşıyorsunuz ki? Bu lafım sana değil o resmi sosyal medyada paylaşıp insanları inandıran şahısa.

Bizim ülkenin kafa yapısına bayılıyorum ben zaten bir olay mı yapıldı hemen karşı tarafta bir şey yapmış gibi gösterilip hani onlarda yaptı ama algısı oluşturmak.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by attirson View Post
    Yukarıda Cenker'in sildigi fotografa bak.Sizin sampiyon oldugunuz zaman taraftarınız bizim taraftara saldırıyor.Dogru forma tahrik etmis olabilir haklısın.
    Ben onu savunup, doğru mu demişim?

Yenilince, yenince, şampiyon olunca farketmiyor, bir elin parmağını geçer mi geçmez mi bilmem ama bu kaçıncı artık. Karalama istemiyorsan savunmak veya savunur gibi tavır takınmak yerine tepki vereceksin. Kadıköy belediyesine nasıl bordo kullanırsınız diye ahkam kesip sonra yalandan kınayan 12numara zihniyetinden farklıysan tabii.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post
    Geçen sene yapılmış bir olayı gündeme getirmek ne kadar doğru ki?

O zaman yapılmış, ayıplanmış bitmiş gitmiş. Şuan metrobüs olayı resmi dolaşıyor etrafta zaten ama resim eskiymiş yani bizimkilerin amacı da belli ki gündemi değiştirmek.

Metrobüs olayı varsa vardır ama ne diye eski resmi paylaşıyorsunuz ki? Bu lafım sana değil o resmi sosyal medyada paylaşıp insanları inandıran şahısa.

Bizim ülkenin kafa yapısına bayılıyorum ben zaten bir olay mı yapıldı hemen karşı tarafta bir şey yapmış gibi gösterilip hani onlarda yaptı ama algısı oluşturmak.
    İnsanları buna mecbur edenler utansın.Takım sampiyon oluyor kutlamalar güzel olaylar gösterilmiyor 100 kisinin yaptıgı bir rezillik sosyal medyayı haber ajanslarını yıkıyor.Fenerbahce taraftarı terörist ilan ediliyor hatta 100 kisi yüzünden yukarıda uAburak89 yok acısı cıkmadı filan gibi haddini asan laflar ediyor genelleme yaparak.Normal olarak Fb taraftarı da sizde melek degilsiniz diyerek bunları paylasma ihtiyacı hissediyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Ben onu savunup, doğru mu demişim?

Yenilince, yenince, şampiyon olunca farketmiyor, bir elin parmağını geçer mi geçmez mi bilmem ama bu kaçıncı artık. Karalama istemiyorsan savunmak veya savunur gibi tavır takınmak yerine tepki vereceksin. Kadıköy belediyesine nasıl bordo kullanırsınız diye ahkam kesip sonra yalandan kınayan 12numara zihniyetinden farklıysan tabii.
    Biraz daha abartsan 12 Numara'nın Sicilya'dan yönetildigini düsünecektim.Ne ahkamı yahu ? Ne agırlıgı var ki ahkam kesecek zorla yaptıracak. Twitter'dan dogru düzgün rica edildi belediyede kırmadı sarı laciverte boyadı.Yarım saatlik iş belediye icin ve takım bu hafta sampiyon olacak böyle güzelliklerin yapılması gerekiyor.Şişli belediyesi nasıl sarı kırmızya boyuyordu bütün kaldırımları Kadıköy Belediyesi de yapıversin bir zahmet.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Yalan mı? Kaçıncı bu? Haddimi aşıyormuşum, hiç güleceğim yoktu. Ben onu yapanlara söylüyorum, sen niye üzerine alındın bu kadar hiç anlamadım.

Daha fazla cevap vermeyeceğim sana, gasp ve yağmayı işte bunlar hep karalama diyen birine harcayacak vaktim yok.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Her sene hep aynı şeyler.Seneye bizimkiler şampiyon olsa böyle bir şey yapsa,bu sefer de Fenerliler laf yapacak bizimkiler 'bakın siz de bunları yapmıştınız' diyip bu senekileri gösterecek.Kimse kusura bakmasın ama hiç bir taraftarın diğerinden farkı yok.Taraftar zihniyeti ve takım açısından değil de olaylara 'iyi' ve 'kötü' olarak bakmamız lazım sanırım.Bir dükkan yakmak iyi midir? kötüdür.Küfür,hakaret,saldırı iyi midir? kötüdür.Bunları yapan babam da olsa başbakan da olsa,italya vatandaşı da olsa,siyahi de olsa,müslüman da olsa sonuç aynıdır.

Mesaj Yetkileri