Sayfa 51 / 578 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
1,501 ile 1,530 arası toplam 17312 sonuç

Konu: Galatasaray Sohbet Alanı

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    17 Ağustos'ta Olympiakos'la Yunanistan'da bir maç yapıcakmışız.

http://www.galatasaray.org/futbol/fu...aber/10627.php
    Avrupaya gidemiyoruz ama avrupayı getiriyoruz.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

2. Default

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Kulüp büyüklüğü günlük başarılara göre mi değerlendiriliyor yoksa geçmişe göre mi? Lille son 2 yıldır gündemde olan bir kulüp aldığı kupa sayısı bir elin parmağını geçmez.
    Evet günlük başarılara bakıyor oyuncular.Gidecekleri takımın hangi kupalarda mücadele ettiğine son yıl neler yapmış olduklarına.Eskiye bakarak karar verildiğini pek sanmıyorum.O anca oyuncu ile takım arasında gönül bağı olduğunda oluyor.

Amacım takımını küçümsemek değil.Kulübüne yok daha iyi araştırsalar gibi söylemlerde bulunan arkadaşlar için diyorum tabiki kulüp daha iyisini ister ama oyuncu gelmek istemiyorsa ne yapsın.

Ayrıca ;

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Büyük takımlar ne kadar başarısız olursa olsun büyüklüğünden birşey kaybetmez. Son yıllarda çıkış yapan takımların tercih edilmesi futbolcu kariyeri açısından kötüdür. Bkz: Wolfsburg.

Galatasaray o listede ki takımların hepsinden daha iyi kadroya ve tarihe sahip. İnşallah bu sezon bunu sadece kağıt üzerinde değil futbolumuzlada kanıtlayacağız.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

4. Default

Büyük takımlar ne kadar başarısız olursa olsun büyüklüğünden birşey kaybetmez. Son yıllarda çıkış yapan takımların tercih edilmesi futbolcu kariyeri açısından kötüdür. Bkz: Wolfsburg.

Galatasaray o listede ki takımların hepsinden daha iyi kadroya ve tarihe sahip. İnşallah bu sezon bunu sadece kağıt üzerinde değil futbolumuzlada kanıtlayacağız.
    Oyuncu neden Galatasaray'ın 2000 yılındaki aldığı kupa için 2011 yılında gelsin o da var.

İnşallah kanıtlar ve hatta kupa alır

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Son yıllara göre Chelsea > Liverpool

Ama herkes biliyor ki Liverpool Chelsea'den daha büyük bir kulüp ve camia.

6. Default

Oyuncu tarafından bakarak konuştum.Liverpool'un büyük takım olması bazı oyuncular dışında önemsenceğini sanmıyorum.Öyle ki Torres neden kalmadı ? Madem paraya ve güncel başarıya bakılmıyorsa ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kulüp büyüklüğü günlük başarılara göre mi değerlendiriliyor yoksa geçmişe göre mi? Lille son 2 yıldır gündemde olan bir kulüp aldığı kupa sayısı bir elin parmağını geçmez.
    Tabii ki geçmişte ki başarılar önemlidir ama oyuncular Genellikle şu anda duruma göre gider kulüplere mesala Lille geçen sezonun Ligue 1 şampiyonu ve bu sene Şampiyonlar ligine direk gruplarda başlayacak bir de Galatasaray'a bakalım geçen sezon STSL sekizincisi ve Avrupa kupalarında yok. Galatasaray Türkiye Şampiyonu olsa oyuncu yine Lille tercih edebilirdi.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by eminoski View Post
    Evet günlük başarılara bakıyor oyuncular.Gidecekleri takımın hangi kupalarda mücadele ettiğine son yıl neler yapmış olduklarına.Eskiye bakarak karar verildiğini pek sanmıyorum.O anca oyuncu ile takım arasında gönül bağı olduğunda oluyor.

Amacım takımını küçümsemek değil.Kulübüne yok daha iyi araştırsalar gibi söylemlerde bulunan arkadaşlar için diyorum tabiki kulüp daha iyisini ister ama oyuncu gelmek istemiyorsa ne yapsın.

Ayrıca ;
    Basel mi ? Steaue mu ? Galatasaray mı ? Fazla takılmayın bence bunlara.

Galatasarayın büyüklüğü tartışılamaz bence

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

galatasaray lile den daha büyük kulüptür ancak mevcut şartlarda lille daha iyi kulüptür ve bi oyuncu doğuştan Gs lı olmucağı için büyük ihtimal lille i seçer fanatik bakmaya gerek yok o adam bu takımın ülkenin yabancısı sonuçta

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

İnşallah böyle birşey olur. Hadi Aysal yap bi kıyak

KEWELL İLE SON KEZ !

2008'de Liverpool'dan transfer edilen ve kısa sürede sarı kırmızılı taraftarların sevgilisi olan, adına tezahüratlar yapılan Harry Kewell'ı son bir kez Galatasaray formasıyla izleyebilmek isteyen taraftarlar ilginç bir kampanya başlattı.

Bu sezon sonunda sona eren sözleşmesi uzatılmayan ve kulüpten ayrılan Avustralyalı yıldızı, Galatasaray'ın Türk Telekom Arena'da Liverpool'la yapacağı hazırlık maçında sarkı kırmızılı forma altında görmek isteyen taraftarlar, kulübü mail ve telefon yağmuruna tutmaya başladı. Sarı Kırmızılı kulübün bu talebe nasıl bir cevap vereceği henüz belli olmamakla beraber Galatasaraylı taraftarların bu teklifin kabul edilme ihtimalini göz önünde bulundurarak Kewell için bir veda töreni düzenlemek için harekete geçtiği öğrenildi.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    İnşallah böyle birşey olur. Hadi Aysal yap bi kıyak

KEWELL İLE SON KEZ !

2008'de Liverpool'dan transfer edilen ve kısa sürede sarı kırmızılı taraftarların sevgilisi olan, adına tezahüratlar yapılan Harry Kewell'ı son bir kez Galatasaray formasıyla izleyebilmek isteyen taraftarlar ilginç bir kampanya başlattı.

Bu sezon sonunda sona eren sözleşmesi uzatılmayan ve kulüpten ayrılan Avustralyalı yıldızı, Galatasaray'ın Türk Telekom Arena'da Liverpool'la yapacağı hazırlık maçında sarkı kırmızılı forma altında görmek isteyen taraftarlar, kulübü mail ve telefon yağmuruna tutmaya başladı. Sarı Kırmızılı kulübün bu talebe nasıl bir cevap vereceği henüz belli olmamakla beraber Galatasaraylı taraftarların bu teklifin kabul edilme ihtimalini göz önünde bulundurarak Kewell için bir veda töreni düzenlemek için harekete geçtiği öğrenildi.
    Müthiş olur.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

1 yıl daha takımda kalsa daha müthiş olurdu
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kewell için veda maçı hoş organizasyon olabilir ama 1 yıl daha takımda kalması gereksiz olur.

Anlamlı bir organizasyon olur eğer gerçekleşire.Galatasaray taraftarlarını da çok mutlu edecektir.Kewell'ın Türkiye Ligine gelen en profesyonel yabancılardan biri olduğunu düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Ne Kewell'ı ya bir de kampanya başlatmışlar . Takımın hali ortada hala Kewell 'ı savunuyorlar ya birşey demiyorum artık .

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Bu sefer ben bişey demiyorum.

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Kewell için yapılacak organizasyon gayet iyi olur.Kewell gibi profesyonel bir isim için değer yani

Bi de formalar yarın görücüye çıkıyor.Bakalım nike nasıl bir iş çıkarmış.Umarım güzel formalar çıkarırlar.Öyle pespembe formayı mercan forma diye parlatıp satışa çıkarmasınlar bari

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ben formaları merak ediyorum . Sızsa 1 tanesi.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Acaba bu sene hangi tuhaf rengi kullanıcaz Somondu geçen sene bu sene kalkan,hamsi olur

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Siyah kullanıyoruz.

Sarı - Parçalı - Siyah diyebiliyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kamp-antrenman ve günlük kullanıma yönelik ürünler ile aynı anda satışta olacak forma alışverişleri, ilk 3 gün boyunca (17-18-19 Temmuz tarihlerinde) sadece GS Bonus Kredi Kartı ve GS Bonus Taraftar Kartı ile yapılabilecektir.

http://www.galatasaray.org/gsbonus/haber/10600.php

3 gün alamayacağım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Acaba bu sene hangi tuhaf rengi kullanıcaz Somondu geçen sene bu sene kalkan,hamsi olur
    Bu sene Fuşya fena gitmez.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by zemlinskis View Post
    Ne Kewell'ı ya bir de kampanya başlatmışlar . Takımın hali ortada hala Kewell 'ı savunuyorlar ya birşey demiyorum artık .
    Aferin.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ve parçalı forma sızdı

Screw you guys, I'm goin' home

Galatasarayın parçalısı hep böyle olmalı bence,çok güzel olmuş.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Şu formayı yapmanın zor olduğunu hiç zannetmiyorum. Tek istediğimiz bu forma.

Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Tam parçalı istiyoruz yahu . Çok basit olmuş bu.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Yakada bi gariplik var gibi geldi bana.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Yalnız o forma çakma olabilir . Kollarda o kadar basit olmaz.

Mesaj Yetkileri