Sayfa 538 / 578 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548 ... SonSon
16,111 ile 16,140 arası toplam 17312 sonuç

Konu: Galatasaray Sohbet Alanı

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Redrum View Post
    Abi Burak yazmayın suraya artik yahu.
    Ne yazalım Mahmut mu yazalım Raşit Gerçi Pandev-Umut ikilisi çok daha iyi olur gibi geliyor bana da ama sonuçta Burak elbet oynayacak sonuçta elimizdeki en iyi forvet.
    Screw you guys, I'm goin' home

Quote Originally Posted by E.Cartman View Post
    Ne yazalım Mahmut mu yazalım Raşit Gerçi Pandev-Umut ikilisi çok daha iyi olur gibi geliyor bana da ama sonuçta Burak elbet oynayacak sonuçta elimizdeki en iyi forvet.
    umut da yazma. yapma bunu yazma umut da yazma.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by davidvilla View Post
    umut da yazma. yapma bunu yazma umut da yazma.
    Kim forvet oynayacak bu takımda arkadaş. Nurettin'i göndermeyecektik o zaman.
    Screw you guys, I'm goin' home

Chedjou oynasin pandev var. Berk var. Berk umuttan daha kotu oynayamaz gecen sene gorduk. Nuri olsa bence daha iyiydi tabi ama o artik malagali

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Galatasaray'ın Huawei ile olan forma sponsorluğunun bedeli KDV dahil 4.130.000 USD olarak açıklandı.

THY, Galatasaray'a sponsorluk bedeli olarak KDV dahil 2.750.000 USD ödeyecektir.

Toplamda tek yıllık 7 milyon dolara yakın forma göğüs sponsorluk ücreti alacaklar...

http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgu...aspx?id=384353
    Last edited by sentugo : 17.Eylül.2014 at 16:35
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by davidvilla View Post
    Chedjou oynasin pandev var. Berk var. Berk umuttan daha kotu oynayamaz gecen sene gorduk. Nuri olsa bence daha iyiydi tabi ama o artik malagali
    Berk de kiralandı. Valla forvette Pandev oynasın, artik açıkta Burak mi oynar, yasin mi oynar kim oynarsa oynasın yeter ki santrafor Burak olmasın

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

siir gibi konustu unal aysal , bazi hatalarinida kabul etti... bu arada baskanin konusmalarina bakilirsa yarin istifa edebilir umarim oyle birsey yapmaz sadece yonetimindeki butun adamlari degistirsin yeterli.

safimizi belli edelim... aysal basarisiz diyen yoktur umarim.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Aman çokta fifi yani,Ünal Aysal hariç diğer yöneticilerin iş yaptığı yok Ünal Aysal istifa etse nolacak,yeni gelecek başkan belki daha etkili bir yönetim ile gelir.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Yine mi konuştu pff

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

yonetim kurulu toplantisi vardi o yuzden konustu , yarinda kararini aciklicak tamam mi devammi diye umarim devam eder.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Ben de devam etmesini isterim. Ben genel anlamda başarılı buluyorum, bir tek transferleri son güne bırakmasına deli oluyorum.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bu arada bence Selçuk İnan'ın sorunu sakalları,keserse eski haline dönecektir.

Kes şu sakalları Selçuk Keserse 5 maç kredi veriyorum,destekleyeceğim 5 maç daha

Şaka bir yana Galatasaray taraftarının büyük bir çoğunluğu Selçuk İnan'a kendisinden daha fazla üzülüyor.Selçuk İnan üzülmüyor bile olabilir çünkü üzülen adam gayret eder,dener.Durmadan korkak oynamaz.Bu kadar büyük tepki almasının nedeni de sevgiden dolayı.Burak mesela onun kadar tepki almıyor,çünkü adamın seviyesi bu daha fazlasını yapamaz ama Selçuk'un daha iyisini yaptığını gördük,o yüzden tepki ona daha sert oluyor.(Sosyal medyadan bahsediyorum,stadta yapılan saçmalıktan değil.)

Ünal Aysal'ın tek hatasıydı be Terim'i göndermek.. Sevdiğim ve Galatasaray'a çok şey katmış bir insan fakat ben de şu adamın İtalyan Hoca sevdasına tutuluyorum arkadaş

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Gs uyeleri yarin aysal istifasini vercek diyorlar umarim olmaz gs tekrar 5-10 yil geri gider..

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Adnan Polat vb. tipler geçmesinde başa Aysal giderse gider sonuçta kendi isteğiyle gidecek.Öyle karalar bağlamanın gereği yok.Galatasaray'da herkes gider,yeri dolar.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Ünal Aysal varken bazı yöneticiler ve UA adlı taraftar grubumuzdan yüksek rütbeli bazı kesimler yolunu bulamıyorlar sanırım. Yoksa böyle bir başkanın istifasını istemenin mantığa sığan bir tarafı yok

eskiden beridir Ultraslan' ı pek sevmezdim. Son birkaç yıldaki karaktersiz davranışlarından sonra iyice sevmemeye başladım.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Burada herkes Muslera'nın karakterini,futbolunu övmeden edemiyor,söylediklerini de dikkate alın rica ediyorum.

Fernando Muslera: "Takım kaptanına, Burak'a, daha yeni gelen Veysel'e yapılanlara hayret ettim. Bu yaşananlara inanamıyorum."

Muslera: "Son maçımızda yaşananlara inanamıyorum. Stadımızda daha önce bu tarz bir hareketle karşılaşmadım. Bu bizi olumsuz etkiler."

Muslera:"Ben taraftar ne dese yapıyorum. Hiçbir zaman onları kırmamaya çalışıyorum. Her zaman da bu yönde davranacağım."

Muslera:"Her iki kale önünde oynarken ayrı motivasyon oluyor. Bu takımın bir parçası olduğum için gururluyum ama takım kaptanına Burak'a, Veysel'e yapılanlara hayret ettim."

İşte futbolcu dediğin budur.Futbolculuğu bir yana bu kadar mükemmel karakteri olan bir kişiye sahip olduğumuz için çok şanslıyız.

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Valla isler karismis gibi.Bugun bir kac yerde Melo`nun yerlilerle arasinin iyice acildigini, ve Burak`in o pozisyonda taraftar baskisindan korktugu icin uygun durumdayken vurmak yerine Umut`a verdigini falan yaziyordu.

Eger bunlar gercekse, durumumuz hic iyiye gitmeyecek ne yazik ki.

+Selcugun menajeri de Melo`yu elestirmis.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Sıkıntı takım içinde değil,sıkıntı bazı oyuncular ve taraftarda.Biz taraftar olarak destek vermeyi bilmiyoruz.Mesela Beşiktaş taraftarı adamlar 6 sezondur şampiyon olamıyorlar ama hiç bir sezon görmedim ki takımlarını desteklemeyi bırakıp sürekli protesto etsinler.Tabi taraftarın yapacaklarından biridir protesto ama bizim taraftar kitlemiz tepki vermeyi bilmiyorlar.Bir takım yarım saat boyu ıslıklanır mı yahu ? Şampiyonlar Ligi birde.Prandelli,Selçuk,Sneijder,Melo bir çok oyuncu sezon öncesi taraftar bize destek olsun diyor ama biz napıyoruz ? Rezalet.Bu hafta deplasmandayız o yüzden rahatım,güzelce oynayıp kazanırız.Taraftar itici değil artık çekici güç olmuş,haberleri yok.

http://www.youtube.com/watch?v=eDqLXuax6go

Şu taraftar nerede ? O gün ki takım aynı olmayabilir şimdi ama bu taraftarın da performanstan düşmesini,takıma köstek olmasını gerektirmez.İşler iyi gittiğinde iyi olan taraftarı istemiyorum.İşler kötü gitsin ama taraftar iyi olsun,o daha iyidir.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

https://twitter.com/evrengoz/status/512566851411652608

Hadi bakalım hayırlısı olsun.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Ünal Aysal Aziz Yıldırım'laşmaya başlamıştı. Türk sporunun beyefendi kişilikli insanlara hiç olmadığı kadar ihtiyacı var beyler. Ünal Aysal'la ,Aziz Yıldırım'la bu işler olmaz. Önce saygı .

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Oh be aysal istifa etmedi yönetimi değiştircem dedi inşallah saglam adamlar ali, keske haldun Üstünel hakan Şükür gibi isimler olsa yanlarinada ali durust gibi tecrubeli bir adam sart.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Tekrar aday olması ve yönetimi değiştirecek olması iyi bir şey ancak bu sefer karşısına kesinlikle bir rakip çıkacaktır.

Bu arada futbolculara da sahip çıkılmış,güzel;

http://www.galatasaray.org/kulup/haber/21094.php

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

İşler karıştı. Bakalım Ekim'de ne olacak. Gene çapsızlar ordusu bir yönetimle çıkmasa bari Aysal.

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Amrabat`in AS gazetesine verdigi roportajdaki en onemli kisim;

Faslı oyuncu Galatasaray'da bazı yabancı futbolcuların yerinin sabit olduğunu iyi bir performans göstermesine rağmen oyun kurgusunu değiştirerek kadroya girmesinin imkansız olacağını düşündüğünden Malaga tercihini kullandığını söyledi. Malaga'ya gelirken Galatasaray'da ki şampiyonluk ve kupa gibi bonuslardan feragat ettiğini de sözlerine ekleyen Amrabat " asıl kurban" benim imasında bulundu.

Edit:Yanlis anlamisim galiba, ``bazi futbolcularin yerinin sabit oldugu``seklinde anlamistim ama dikkat edince ``bazi yabanci futbolcularin`` seklinde oldugunu farkettim.Ozur.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Fernando Muslera, Sinan Bolat, Eray İşcan, Veysel Sarı, Semih Kaya, Hakan Balta, Aurelien Chedjou, Tarık Çamdal, Selçuk İnan, Yekta Kurtuluş, Blerim Dzemaili, Furkan Özçal, Emre Çolak, Armindo Bruma, Wesley Sneijder, Yasin Öztekin, Sinan Gümüş, Umut Bulut, Burak Yılmaz, Goran Pandev

Balıkesir maçı kadrosu.

Böyle bir 11'le çıkarız bence.Evet Muslera'yı yedek bıraktım çünkü onun kadar olmasa da ligde kalede güven verebilecek yedek bir oyuncuya sahibiz.Ayrıca Bruma,Dzemaili ve Pandev bir arada oynasınlar diye şey ettim o yüzden

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Balıkesir maçında kaleci farketmez. Balkes forvetlerinin sıkıntı yaratabileceğini düşünmüyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Olcan kadroya alınmamış, Selçuk Melo karşıtı twiti favlamış. olaylar olaylarr. Serhat Ulueren, Ertem Şener falan evde dans ediyordur şu an.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Selçuk' un favladığı şey bu. Çok da olay değil.

Olcay performanstan dolayı kadroda yok.

Olay molay yok aslında yani.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Aman pek umursamıyorum,sahada işlerini özel hayatlarına karıştırmadan yapıyorlarsa benim için bir sıkıntı yok.Milyon eurolar kazanan adamlar birbiri ile iyi geçiniyor mu diye düşünecek değilim.

Mesaj Yetkileri