Sayfa 78 / 578 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
2,311 ile 2,340 arası toplam 17312 sonuç

Konu: Galatasaray Sohbet Alanı

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by Revolution View Post
    Arda'nın twitter'da röportajı olmuştu hatırlarsanız. Ben bir soru sormuştum "Fatih Terim gelmeseydi ayrılacak mıydın diye?" , "Evet takımdan ayrılacaktım" dedi. Bu soruya cevap vermek zorunda değildi. Ama bu şekilde verdi, o cevabı verdiyse şimdi gitmemeliydi.
    Bu röportaj transfer kararından sonra mı oldu yoksa geçen haftalarda mı ? Eğer önceden olduysa o röportajın sonrasında çok şeyler değişmiş olabilir.

Ben Arda'nın Galatasaraylılığına sonuna kadar güveniyorum. İsteseydi takımını böyle bir günde bırakmazdı. Kendi iç dünyasında ve özel hayatındaki sorunları bilemeyiz. Gitmesinin kaynağı özel sebeplerde olabilir.

+ Yeni takımımda daha az para kazanacağım diye bir açıklaması var. Amacı para da değil. Amacı kendini bulunduğu ortamdam kurtarmaktır.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Türk oyunculardan Sabri olmalı kaptan...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arda'nin amaci Avrupa'da kendini gostermek. Para filan degil zaten. Ben gidis sekli yanlis oldu diyorum. Sene basinda da istese gidebilirdi.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Arda'nin amaci Avrupa'da kendini gostermek. Para filan degil zaten. Ben gidis sekli yanlis oldu diyorum. Sene basinda da istese gidebilirdi.
    Anladım zaten ama dediğim gibi bilmediğimiz şeyler vardır. Arda da biliyordur şu anda gitmenin yanlış olduğunu.

Olm arayıp sorsana adamı ne uğraştırıyorsun beni

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Hali hazırda 2. Kaptan Ayhan değil mi ? Ayhan 1. kaptan olur, Sabri 2. Tabii Ayhan pek maça çıkamayacağı için genelde Sabri Kaptan olacaktır.

Arda'nın açıklamalarında takıldığım çok fazla nokta oldu, genel olarak tatmin etmedi beni. Kaptan olması içime sinmemişti hiçbir zaman, hele hele büyük kaptan denmesi beni her daim sinir etmiştir. Emeklerinden ötürü, kulübe kazandırdığı paradan ötürü yolu açık olsun ama, şu zamanda yapılacak iş değildi bu. Çok ciddi kadro zafiyeti doğdu, Arda gitti, Culio gitti, Kewell gitti, Pino gidecek. Solda kim oynayacak, Aydın mı ? Fatih Terim'e ulaşamadım dedi Arda, aradım açmadı diyemedi. Burada bile 100lerce kadro kuruldu, Arda hep ilk yazılan isimdi. Fatih Terim'i de çok zor durumda bıraktı.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Pino geri çağırılabilir deniliyor ama ...

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Pino Arda'nın yerine çağrılacaksa hiç çağrılmasın.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Pino Arda'nın yerine çağrılacaksa hiç çağrılmasın.
    Saçmalama Allah aşkına Arda yerine niye çağırılsın yahu yabancı sınırı kalktı biliyorsunuz ondandır...

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Saçmalama Allah aşkına Arda yerine niye çağırılsın yahu yabancı sınırı kalktı biliyorsunuz ondandır...
    Ne biliyim Arda solda oynuyordu.Solda oynayan diğerleride gitti bir Pino kaldı.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Fatih terim ardaya kusmus galiba twitterde falan oyle yaziyorlar galatasaraydan gitmesini istemiyormus ardanin onaylamamis ama arda gitmek istemis

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Fatih Terim gerçekten küstüyse -ki küstüğünü düşünmüyorum- profesyonel bir davranış olmaz.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Fatih Terim ve Arda Turan'dan bahsediyoruz. İkisininde duygusal yönleri profesyonellikten ağır basıyor

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bir kırgınlık vardır tabi ki aslında hepimiz az da olsa kırgınız Arda'ya ama küsmek ayrı bir şey.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

twitterde ole yaziyordu hatta fatih terim telefona cevap vermemis arda hocam icin tekrar buraya gelir vedalasirim demis ole yaziyordu

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Basit bir detay gibi gelecek ama Nike'larda hala Arda'nın resimleri olacak forma tanıtımında. Hala tanıtım yüzümüz o kalacak. Böyle olmamalıydı.
    Ibrahimovic'te Inter'in formalarını tanıttıktan sonra Barca'ya gitti Kaan.Basit bir detay

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Bu arada

Loverfootboll ;

Ali Gürsoy ile Arsene Wenger bugün bir görüşme gerçekleştirecekmiş.Bilginize.

kaptan elbet bulunur ama ardanın yerine kimle doldurabiliriz bu daha önemli ?

"Öte yandan, arındırılmış bölgeden uçağına geçmeden önce de Arda Turan, bir kitapçıya girerek ''İspanyolca Konuşma Kılavuzu ve Sözlük'' ile Elif Şafak'ın ''İskender'', Luke Rhinehart'ın ''Zar Adam'', Adam Fawer'ın ''Olasılıksız'' kitaplarını satın aldı."

Elif Şafak mı!?

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

Kitaptan bize ne yahu istediğini okusun

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Ardaya degilde gene olan fatih terime olcak en buyuk kozu gitti kadroda gene SIKINTILAR olucak ha transferler yapilcak ama tutacakmi bakalim bence culio"yu gondermek en buyuk hataydi simdi ne yapcaz bilmiyorum sol kanatta

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Arda bence çok doğru bir karar verdi gelecek sezon kimse arda'ya bu parayı vermezdi hem Galatasaray'a kazandırdı hemde kendi başarı yakalayacağı bi yere gitti

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Arda Turan : Benim kalbimdeki forma her zaman Galatasaray formasıdır.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Futbolu Galatasaray'da bırakacağını da söyledi.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    "Öte yandan, arındırılmış bölgeden uçağına geçmeden önce de Arda Turan, bir kitapçıya girerek ''İspanyolca Konuşma Kılavuzu ve Sözlük'' ile Elif Şafak'ın ''İskender'', Luke Rhinehart'ın ''Zar Adam'', Adam Fawer'ın ''Olasılıksız'' kitaplarını satın aldı."

Elif Şafak mı!?
    Quote Originally Posted by Tatanga17 View Post
    Kitaptan bize ne yahu istediğini okusun
    Şu bile medyanın onun ne kadar çok üstüne gittiğinin delilidir.Adam rahat rahat kitap dahi okuyamıyor.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

düşünsenize buda emre gibi 4-5 sene sorna fenerbahçede oynamaya başlıyomuş

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

kardeşim sen fenerbahçeyi tutarsın,arda fenerbahçe'ye gitmez
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Rüyalarda görülür anca

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Şu bile medyanın onun ne kadar çok üstüne gittiğinin delilidir.Adam rahat rahat kitap dahi okuyamıyor.
    Ya benimki kişisel bir tepkiydi Arkadaşlarıma da aynı tepkiyi veriyorum

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

Emre farklı bir durumdu. O zaten Fenerbahçeli olduğunu gitmeden öncede açıklamıştı fakat onun açıklamalarında da tuhaflık vardı. Türkiye'ye dönersem Galatasaray'da oynarım başka takımda oynamam dedi, Fenerbahçe'ye gitti. Ama bunlar profesyonel futbolcular tabii, önemli olan gelişebileceği bir takımda oynaması. Atletico Madrid'de kendini fazlasıyla geliştirecektir. Gönül ister ki çok daha büyük bir takıma gitsin, umarım oradan Barcelona'ya, Manchester United'a transfer olur.

Büyük konuşmamak lazım ama tuhaf bi durum olmazsa tabii ki oynamaz.

Mesaj Yetkileri