Sayfa 1 / 447 1231151101 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 13405 sonuç

Konu: Fenerbahçe Sohbet Alanı

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Default Fenerbahçe Sohbet Alanı

Genel konuların konuşulacağı alandır.

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

Uğur takımla çalıştı, Santos katılmadı..
    Spor Toto Süper Lig'de Kayserispor'u 2-0 yenerek galibiyet serisini sürdüren Fenerbahçe'de gözler Beşiktaş ile hafta sonunda yapılacak derbi maça çevrildi.
    Sarı-lacivertli takım, Beşiktaş ile 20 Şubat Pazar günü deplasmanda yapacağı derbi maçın hazırlıklarına ara vermeden başladı.

Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanda, Kayserispor maçında forma giyen futbolcular yenileme çalışmasıyla idmanı tamamlarken, diğer oyuncular ise top kapma ve pas çalışmasının ardından minyatür kale maç yaptı. Maçı kazanan Mert, Caner, Semih, Cristian ile İlhan'dan oluşan mavi takım antrenman sonunda sevinç gösterisi yaptı.

Sarı-lacivertli takımda bir süredir takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdüren Uğur Boral, bugün yapılan antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştı.

Tedavisi devam eden Emre, bireysel oyuncu antrenörü Dolu Arslan eşliğinde tesislerde yaptığı çalışmalarla hazırlıklarını sürdürdü.

Sağ baldırında zorlama olan Dia dinlendirilirken, Kayserispor maçında burnuna darbe alan Andre Santos, MR çektirmek üzere hastaneye gittiği için antrenmana katılmadı.

Gribal enfeksiyon geçiren Gökay takımdan ayrı çalışırken, A2 takımında bulunan Hasan, Okan, Berk ve Ertuğrul da antrenmanda yer almadı.

Fenerbahçe, yarın yapacağı antrenmanla derbi maçın hazırlıklarını sürdürecek.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Santos'un burnunda kırık varmış.Ancak ben sorun olacağını sanmıyorum.Maskeyle oynar.Belki bu hafta oynayamaz...
    Last edited by C h A o S : 15.Şubat.2011 at 19:56

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Santos bu maçta mutlaka oynamalı Caner çok formsuzdu son haftalarda bayadır da oynamıyor ayrıca Santos çok formdaydı.Bir şekilde oynamalı

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUZ

Fenerbahçe Spor Kulübü ismine yakışan bir takım olma yolunda, hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Profesyonel Futbol Takımımız, sezonun 2.yarısına 5'te 5 yaparak başlamıştır.

Takımımız ve teknik heyetimiz, kendilerine olan güvenimizi boşa çıkarmamış; hem iyi günde kötü günde takımının yanında olan taraftarlarımızı, büyük camiamızı hem de yönetim olarak bizleri oldukça mutlu etmişlerdir.

Aldığımız iyi sonuçlardan dolayı tüm takımımızı ve teknik heyetimizi kutluyor; başarılarının devamını diliyoruz.

Biz, Fenerbahçe Spor Kulübü yönetimi olarak; taraftarlarımız da takımımızın tribünlerdeki gücü ve ruhu olarak, mutlak başarı için çıkılan bu yolda her zaman takımımızın yanında olacağız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ YÖNETİMİ

Nesil
    2009
    Yer
    ANTALYA

Tipini ve kaşkolunu beğenmediklerinizi sıraya sokturmadığınız ve "eti senin kemiği benim" diye polisin önüne attığınız taraftara mı teşekkür ediyorsunuz? İki yüzlülüğün bu kadarına pes. Siz iyisi mi hiç konuşmayın sayın yönetim, hiç konuşmayın. Teşekkürünüz şöyle dursun.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

A.Madrid G.Gönül ile prensipte anlaşmış sene sonu için Lig Tv dedi sabah. 10 m € büyük ihtimalle bonservis bedeli.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ciddi olamazsın. Vallahi çok sevinirim bu transfere Gökhan ve Türk futbolu adına. Ama Arda olayındaki gibi menajerlerin oyununa benziyor.

Bu arada transfer konuşmak için ayrı konu var oraya yazalım gelişmeleri.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Hiç güzel bir haber değil... G.Gönül bu takımın en etkili 3-4 isminden birisi. O giderse o kanat aksar. Okan yetişene kadar en azından 1-2 sene daha kesinlikle kalmalı Gökhan...

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Transfer haberleri için şu konuyu kullanalım;

http://forum.turksportal.net/vb/show...07#post1932107
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Alexin performansı bu sene inanılmaz , en çok eleştirenlerden biriyim belki ama bir o kadar da severim , herşey için teşekkürler büyük kaptan çok değişik bir futbolcusun gerçekten.Bu performans artışını da Aykut Kocaman'a borçluyuz.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Default Alex'ten takımına sanal mesaj !..

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Alex de Souza, Trabzonspor ile liderliği paylaşmanın "hiçbir önemi olmadığını" söyledi, takımını uyardı...

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Alex de Souza, internetteki resmi sitesinde yayınladığı değerlendirmesinde, Trabzonspor ile liderliği paylaşmanın "hiçbir önemi olmadığını", Fenerbahçe'nin "futbolun hataya ve rahatlamaya izin vermediğini" unutmaması gerektiğini yazdı.

Şampiyonluk mücadelesinde herkesin eşit olduğunu ve tahmin edilenden fazla takımın yarıştığını kaydeden Alex, "Herkes, şampiyonluk yarışının Fener ile Trabzonspor arasında geçeceğini düşünüyor, ama ben, kazanmaya devam eden, iyi giden Bursaspor'u, iyi oynayan Kayserispor'u ve kazanarak gelen Gaziantepspor'u yarış dışında bırakmıyorum" ifadelerini kullandı.

Alex, ligin ikinci yarısıyla ilgili şu değerlendirmede bulundu:
    "Ligin ikinci yarısı başladığında lider Trabzonspor'un 9 puan arkasındaydık. Aklımızda Antalyaspor'u ve direk rakibimiz Trabzonspor'u yenip, Trabzonspor'un önceki maçını kazanacağını düşünüp farkı 6 puana indirmek vardı. Ama şans bizden yana oldu. Trabzonspor evinde berabere kaldı ve biz de onları yenince fark 4'e indi. Bugün, ikinci yarıdaki 6 maç geride kaldığında, aynı puanla liderliği paylaşıyoruz. Bana göre bunun hiçbir önemi yok. Hala oynamamız gereken çok zor maçlar ve önümüzde 33 puan var."

"Futbol hataya ve rahatlamaya izin vermiyor" diyen Brezilyalı futbolcu, Fenerbahçe'nin "bu iyi durumunu koruması için çalışmalarını artırarak sürdürmesi gerektiğini" vurguladı.

Alex, Gençlerbirliği deplasmanı için de "çok zor bir maç ve iki kat daha fazla çalışmalıyız" dedi.

Öte yandan Alex, eski takımı Coritiba'nın efsanevi eski futbolcularından olan ve mevcut durumda takımın teknik direktörlüğünü yapan Dirceu Kruger'in, Coritiba'da 45. yılını doldurmuş olması sebebiyle bir tebrik mesajı yayınladı.

Kaynak:Ajansspor
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Default Emre'nin itirazı var...

Emre'nin 3.5 milyon euroluk ücreti, Alex gibi 2 milyon 750 bin euroya çekilmek isteniyor. Ancak Emre'nin itirazı var...

Ancak 30 yaşındaki Türk yıldız, futbol hayatının sonuna gelen 33 yaşındaki sambacıyla eş tutulmak istemiyor. Emre Belözoğlu'nun önümüzdeki sezon sonunda bitecek olan sözleşmesi, Fenerbahçe'yi hareketlendirdi. 'Süper Bücür' ile şimdiden mukavele uzatıp işini sağlama almak isteyen aynı zamanda kalan bir yıllık ücretini de indirmeyi düşünen sarı-lacivertliler ilk adımı attı.

Ancak Emre, arasının çok iyi olduğu ve bir baba gibi sevdiği Başkan Aziz Yıldırım ile bir araya henüz gelmedi. İlk temas, yöneticiler ve Emre'nin menajeri arasında yaşandı.

Emre'nin yeni anlaşma için 3.5 milyon euroluk ücretinde Alex gibi indirime gitmesi istendi. Kalan bir yıllık sözleşmesi de buna dahildi! Toplamda üç yıllık yeni mukavele için teklif edilen rakam da Alex'inkiyle aynısıydı; 2 milyon 750 bin euro. Ancak Emre'nin menajeri buna soğuk baktı. Şimdi tartışılan şu; Emre'nin yaşı henüz 30.. Yeni sözleşme devreye girdiğinde 31 olacak. Alex aynı yaşlardayken 3.5 milyon euro alıyordu. Emre'nin ve menajerinin işte bu gerekçeyle ikinci görüşmede direnecekleri öğrenildi. Emre ile başkan Yıldırım'ın bir araya gelmesiyle bu sorunun ortak bir noktada çözülmesi bekleniyor.

Kaynak:Mynet
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Emre 34 haftada en fazla 20-25 maç oynuyor zaten.Maç başına para önermeleri daha mantıklı.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

şimdi düşündüm de biz çok fazla para veriyoruz oyunculara 3.5 fazla bence.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Rusya Katar hariç diğer ülkelere kıyaslarsak baya baya yüksek maaşlar ödüyoruz oyuncu kalitesine nazaran. İtalya'da Zarate'nin adlığı maaş 2milyon Euro, Hamsik 1,3milyon Euro alıyor,Krasic 1,8milyon. Üstelik bu maaşların neredeyse yarısı vergiye gidiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

cidden öyle. bu oyunculara bu paralar verilirken Türkiye resmen uçuyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Emre Alex kadar takıma birşey vermedi henüz benim gözümde... Alex 33 yaşında da olsa hala takımın en etkili ismi... Bence de Alex ile bir tutmadan maç başı ücret yada 2.2 - 2.3 milyon euro ya çekmeli yönetim maaşını... (Alex ile bir tutulmak istemiyorsa zaten ondan fazla alma gibi bir hayal kurmamalı... ) 3.5 milyon € luk bir oyun oynadı da biz mi görmedik... Tamam takıma faydası var ama ücreti çok çok fazla...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

guizayla mehmet topal takası gündemdeymişş gelde gülme

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Haberin doğru olduğunu zannetmiyorum. Emre'nin sözleşmesinin bitmesine yaklaşık 1.5 sene var. Fenerbahçe sözleşme yenilemelerinin çoğunu son 6 aya bırakıyor. Bunu doğal olarak Emre de biliyor. Şimdiden ne kontrat süresi ne de para konusunda pazarlığa girişeceğini hiç zannetmiyorum. Kaldı ki Aziz Yıldırım Emre'yi aldığı gün, Emre'ye oğlum demiş bir başkan. Sırf aralarındaki bu hukuk bile paranın söz konusu olmaması için önemli bir sebep. Fenerbahçe'de futbolu bırakmak istediğini sıkça söyleyen Emre de 500 bin €'yu arayacak bir oyuncu değil. Ama Alex'in sözleşme yenilemesinden sonra basına yeni bir malzeme lazımdı ve malzeme olarak Emre seçilmiş. Sonuçta Selçuk, Uğur, Cristian ayarındaki oyuncuların haberlerini kimse önemsemez ama haberin içerisinde Emre, Alex, Lugano, Gökhan gibi isimler varsa haberin reytingi artar.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Mehmet Topal dendi de eğer gelirse -ki ben M.Topal'ın bir kaç sene daha oynamadan geri döneceğini sanmıyorum- tam Fenerbahçe'nin aradığı adam. Şaka maka Fenerbahçe 2-3 nokta transferle ve bu ruhla devam ederse çok etkili bir takım olur Avrupa'da.

Nesil
    2009
    Yer
    ANTALYA

Emre gitmek mi istiyormuş? Çok üzüldüm.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Stoch: "Sıramın gelmesini bekliyorum"

Fenerbahçe'nin Slovak yıldızı Miroslav Stoch, sıkı çalıştığını ve kadro için sırasının gelmesini beklediğini söyledi.

Kendi sitesine açıklamada bulunan Stoch, "Son zamanlarda antrenmanlarda, özellikle spor salonunda fazlaca vakit harcıyorum. Kendimle ilgili herhangi bir öngörüde bulunmayı tercih etmiyorum. Sıkı çalışmaktan ve antrenmandan zevk alıyorum. Kazanmayı fazlaca arzulayan birisiyim, müsabakanın ne olduğu pek de önemli değil. Sıkı çalışıyorum ve kadro için sıramın gelmesini bekliyorum. Kendimi çok iyi hissediyorum, iyi bir durumdayım. Kadroya girmemin çok zaman alacağını düşünmüyorum" dedi.

Tecrübeli futbolcu Emre Belözoğlu da Stoch'un sitesine yaptığı açıklamada, "Stoch'un büyük bir hayranıyım. Stilini çok beğeniyorum. O buraya, herkese mükemmel bir futbolcu olduğunu göstermek için geldi" ifadelerini kullandı.

Nesil
    2009
    Yer
    ANTALYA

Stoch... Kankim... Şöyle birşey var: Demirden korkuyorsan trene binmeyeceksin. İyi hoş oyuncusun, inanılmaz yeteneklerin var, senin vereceğin katkı hocanın oyun sistemi açısından da çok kilit... Ama kanki, ne güzel oynarken iki tekmede tırsıyorsun, iki defa krampon çivisi gördün mü kaçacak delik arıyorsun. Böyle olmaz kanki. Biz zaten yıllardır çıtkırıldım futbolculardan bıktık, sırf bu sebeple Alex'i dahi çok eleştirdik. Değil ki sen... O bile şu yaşta tekmelere karşı oynamaya, yılmamaya alıştı; ama sen... Olmuyor kanki, olmuyor. Cesaret, cesaret, daha fazla cesaret...

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Spor salonundaki çalışmasıyla o cesareti aşacaktır Aykut hoca doğru tespit yapmış

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Alex gerçekten çok iyi bir oyuncu.Hatta şu an Türkiye'deki en iyi oyuncusu.Benim düşüncemdir ki kimseyi tahrik etme gibi düşüncem yok.Pres yapmayan,günümüz futbolunda sadece ayağına top gelince gözüken,koşamayan bir oyuncu efsane olamaz.Türkiye liginin belki efsanesidir fakat Avrupa'nın değil.Tekrar söylüyorum Alex büyük futbolcu..
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Alex'in herhangi bir Avrupa takımında kariyeri yok ki efsane olma şansı olsun. Parma'yla kısa süreli bir macerası var, onda da doğru düzgün forma giymeden kulüple mahkemelik falan oluyorlar.

Alex bu özelliklerinin yanında pres yapma gibi bir özelliğe sahip olsaydı bana göre onu ancak televizyondan izlerdik. Kaldı ki Alex bu 7 senelik dilimde yaptığı katkıyı sandalyede oturarak yapsa yine efsane olurdu. Sonuçta önemli olan takıma ne verdiği, nasıl verdiği değil bana göre. Bunlara ek olarak Alex Fenerbahçe tarihinin Avrupa kupalarındaki en golcü oyuncusu.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Günümüzde Türkiye'de bu denilen modern futbolun hangi gereklikleri var ki bizim oyun planımızda Alex'in yerine o modern futbolcu olabilsin...Yada Alex o gerekliliklere sahip olabilsin... Herkes tv de de tartışıyor Alex in kariyeri ne, Türkiye'de atıyor, Avrupa'da hep ona oynanıyor ondan en çok gol atan adamı diye ama F.Bahçeli bir çok taraftar ondan memnun... Amerika pazarından alınıp, Türkiye'de efsaneleşen yada Amerika kıtasından hangi Türk takımı bir adam alıp onu efsane yapabilmiş veya Avrupa'da efsane olmuş?

Türkiye'de zaten Avrupa çapında isim yapmış (Direk Brezilya'dan alınıp) bir başka oyuncu hatırlamıyorum... (Bu kadar verimli olan) Zaten F.Bahçe taraftarı olarakta Alex'in dünya çapında efsane Avrupanın kralı gibi bir iddiası yok... Bunu tv programcıları dile getiriyor her gelen adamı onla kıyaslıyorlar... Halbuki Alex Çoğu F.Bahçelinin kurtarıcısı, top ayağına geldiği zaman kaybedecekmi diye değil acaba hangi adamın ayağına düşürecek dediği ve Alex varsa alırız bu maçı diyebilecek kadar güvendiği "kulüp tarihinin gerçek efsanelerinden" birisi...

Birde tvde izliyorum genellikle Alex abi atıyor tamamda modern futbolda yeri yok gitmeliydi sözleşme uzatılması yanlıştı gibi konular gündeme geliyor... Modern futbol tanımı sadece Alexi gönderip yerine modern futbolun özelliklerini taşıyan bir adam almakla mı oluyor yoksa ülkedeki takımlar ve gerekli kurumların hep birlikte hem zihin olarak hemde somut olarak bir düzenlemeden geçmesiyle mi oluyor... Sadece F.Bahçe Alex'i atıp yerine o denilen merak ettiğim (Acaba ilerde kim olacak bu adam ) adamı getirmesiyle mi? Oynanan futbola bakınca hani Getirin koyun yerine Realden Barçadan felan bir adam bence yine Alex kadar performans verir...

Uzattım ama genel olarak konuştum

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Dün Trabzonspor ve Beşiktaş bildiri yayınlamışlar oku oku gül

Trabzonspor daha fener maçından bir gün önce beşiktaş'ın attığı bariz gol iptal edilmiş ismail köybaşı'nın biçilmesine değil kırmızı faul bile verilmemişken efendim bıdı bıdı fener bıdı bıdı federasyon demek hangi akla hizmet ?

Beşiktaş'a ne demeli geçen hafta Antalyaspor karşısında ofsayttan gol atmasına rağmen Fenerbahçe ofsayttan gol attı diye KULÜBÜN RESMİ SİTESİNDE açıklama yapmak dünya kulübü olma yolunda büyük adımlara vesile olsa gerek ?

Her iki kulübümüzünde ortak sözü "Hakemler birilerinden talimat alıyor"
    Bizde merak ediyoruz inanın bizde merak ediyor hayretle izliyoruz
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2009
    Yer
    ANTALYA

Üstelik daha kafasını yardıkları hakemin dikişleri bile alınmamışken ve Federasyon onlara seyircisiz oynama cezası bile vermemişken....

Sayfa 1 / 447 1231151101 ... SonSon

Mesaj Yetkileri