Sayfa 43 / 43 İlkİlk ... 33414243
1,261 ile 1,288 arası toplam 1288 sonuç

Konu: Trabzonspor Sohbet Alanı

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Ersun Yanal gelirse MRA'dan sonra Trabzon'a yeniden sempati duymaya başlarım açıkcası.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Ersun Yanal iyi güzel Vahid'den sonra derin bir nefes çektirecektir Trabzonlulara ancak kısa vadede çok şey beklemesinler. Her camiada olduğu gibi Trabzon da sabırsızlığıyla ün salmış bir camia. İlginç bir şekilde gelen-giden isimler hep aynı oluyor. Halilhodzic, Ziya Doğan, Ersun Yanal, Şenol Güneş.. Dönüp dolaşıp aynı isimlere yöneliyorlar. Aslında ben Trabzon'u yönetsem Şenol Güneş ile ömür boyu sözleşme imzalarım ama adamın değerini bilemediler.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ligin henüz 4'te 1'i oynandı TS'un sadece bir mağlubiyeti var. Avrupa liginde ise gruptan çıkmak için ciddi avantaj sahibiler. Üstelik Cezayir efsanesini yaratan kurt hoca takimdaslik ruhunu da asilamis.Bu halde hoca göndermeye tam bir aptallik veya TS yönetimi denir.
    Direk alıntılıyorum extensor'dan bunu. Ben de aynı fikirdeyim. Hayatımda gördügüm en sacma kararlardan biri Halilhodzic'in gönderilmesi. Takım ışık vermese diyecektim tamam hadi eyv. da gayet oynuyordu takım. Ama yook sanki bu takım 3 yıldır beraber oynuyor da ondan oynamıyorlar. Ne sabırsız adamlarsınız. Kolay sanıyor herkes sıfırdan takım yaratmayı. Size Bosingwa mı kaptan olacak ben mi diyen Mustafa Yumlu'lar hak zaten.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Sıkıntı Hailihodzic'in zaten bu takımda olmak istememesiydi.Dünya Kupası'ndan önce anlaştığı için demek ki bir çok iyi teklif geldi onları reddetmek zorunda kaldı.Sonuç olarak olmak istemediği bir yerde başarılı olması mümkün değildi.Önce 5445646 transfer yapılmazsa bırakırım dedi,baktı transferler yapıldı bırakamadı,şimdi de disiplinsiz davranışlar mantıksız kadro dışılar,enteresan rotasyonlarla sonunu getirdi bile bile.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

trabzon cok buyuk hata yapti vahid hocayi yollayarak... nese vahid hoca monacoya hayirli olsun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Sıkıntı Hailihodzic'in zaten bu takımda olmak istememesiydi.Dünya Kupası'ndan önce anlaştığı için demek ki bir çok iyi teklif geldi onları reddetmek zorunda kaldı.Sonuç olarak olmak istemediği bir yerde başarılı olması mümkün değildi.Önce 5445646 transfer yapılmazsa bırakırım dedi,baktı transferler yapıldı bırakamadı,şimdi de disiplinsiz davranışlar mantıksız kadro dışılar,enteresan rotasyonlarla sonunu getirdi bile bile.
    Yahu burada olmak istemedigini nereden cıkarıyorsun ki ? Enteresan rotasyonlar ? Yabancı sınırından dogru dürüst kadro yapamıyor ve 3 günde bir maca cıkıyor. Takımda da 4-5 sakat var. Bu mu sacmasapan rotasyon dedigin. 11-12 sezonunda Fatih Terim ideal kadroyu 13. haftada bulmustu. O haftaya kadar Riera sol açık, Kazım sağ açık, Eboue göbek falan oynuyordu. Daha Trabzon'un maglubiyeti yok, disiplin hat safhada, takır takır top oynayacaklar belli yani ama hop hemen yolla hocayı, niye bizim laz usakları anında basarı istiyor, cok tez canlılar. Var mı böyle bir dünya ? Komik sadece.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Bence yanlisiniz var.

Hoca disiplini elinden kacirmis.

Uzun zamandir kulup takimi calistirmadigi icinde bazi seylerde cok tutarsiz.

Tez canliyiz kabul ama hocanin yaptiklarida bu sureci hizlandirdi.

- Constant ve Cardozo geldikleri takimda yedekti ( Milan veya Benfica ilk 11'de oynayan adamin Turkiyede isi ne ?)
    - her basin toplantisinda x takim beni istedi, y takim cagiriyor. Al bak buda yolladiklari mesaj

Monaco veya Rus milli takimi ile anlasmis diyorlar, bence yaptigi haraketlerde bu takimlara daha hizli yol alabilmek icindi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çevirilerde çoğu zaman hata yapıyor, yumusatıyordu tercüman. Fransızca bildigim icin söyleyebiliyorum bunu. Geldikleri takımda yedekti bu oyuncular evet yanlış mı ? Constant cok mu etkili oynuyor orta saha da ? Bence hayır. Sol bek oynamalı bence. Orası ayrı konu. Teknik direktörlerin her söylemine takılmamak lazım boyle, cünkü FM'deki gibi düşün akıl oyunları bunlar hep. Mancini de cok yapardı. Kazanacagımızı düsünmüyorum, rakip bizden cok daha kuvvetli diyip rakibi havaya sokup cıkıp catır catır oynamak gibi. Halilhodzic'de bunu yapıyordu sık sık. Her basın toplantısında değil o dedigin olayı da bir kere yaptı ki yerel medyanın sacmasapan elestirilerinden ben bile sıkılmıstım artık. Her neyse umarım Ersun Yanal aynı disiplinde sürdürebilir.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Sol beke Ishak ve Musa alindi o israrla sezon basinda gondermek istedigi Zekiyi oynatti. 4 gol yiyince Mustafa ve Zekiyi hain ilan etti.

Kendiside bugun aciklama yapmis Trabzona gelmem hataydi, istedigim oyuncular alinmadi.

Anlamiyorumki Trabzonsporun sartlari bundan daha iyi kimi getirebilirdi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İshak yıldız triplerinde olan bir oyuncu. Aynı Olcan gibi. Moda girdiler ikisi de. Milli takımdı, transferdi derken. Musa'yı da sık sık oynattı zaten. Mustafa'nın kadro dışı bırakılma nedeni 'Ben varken Bosingwa mı kaptan olacak' demesi. Daha iyi arastırmıs olmanı umardım. Zeki'yi de kadroya almamaya başladı aynı Galatasaray'da Veysel'e olduğu gibi. Olur öyle. Aynısı Necip'e de yapılıyor Beşiktaş'ta.

Yaptığı acıklamada da kırgınlık var istedigim oyuncular alınmadı diye bir söylem yok. Başkan vizyon değiştirdi dedi yani kısaca. E bu adam simdi boyle bakınca hata gibi görünmez mi. Yeni bir ülkeye gelmissin, yerlesmissin, saatlerini, günlerini harcamıssın takımı adam etmek icin, idmanlar vs. baska takımları reddetmissin, Cezayir'i bile bırakmıssın. Ee Trabzon ne yapıyor hemen sırt ceviriyor sana. Bu mu yani doğru olan ? Adam da işsiz kaldı ve gitmek zorunda bırakıldı gördügün gibi. Yapılan ayıptır. Adamın acıklamalarını da evirip cevirip yazmak daha da büyük ayıptır. Karalama kampanyalarına kanmamanızı temenni ediyorum. Fransızca bildigim icin izledim yaptıgı röpörtajı da Türk basınına yansıdıgı gibi degil.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    Şeref Bey'den

Başkan, Vahid hoca ancak benle beraber gider demişti. Vahid hocanın gittikten sonraki açıklamalarına bakarsak Başkan farklı düşünmeye başlamış. Kırgınlık var gibi belli.

Bu arada Yusuf Erdoğan bir açıklama yapmış. Hayatımda hiç görmediğim, yapmadığım idmanlar yaptık. Hocaya yeni alışmaya başlamıştık diyor.

Ben halen biraz daha sabır gerekiyordu diye düşünüyordum bakalım bundan sonra ne olacak..

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Bugun antreman resimlerini gezinirken bir cok oyuncuyu taniyamadim.

Ersun hoca genc takimida antremana almis.

Allah yolunu acik etsin bence cok dogru bir tercih yaptik.

Sadri Sener doneminde ayagini kaydirmistilar hocanin, Senol Gunesi getirmek icin. Umarim bu sefer degerini bilirler.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

futbolcularin biraz yuzu guldu

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Ersun Hoca bizde de gençleri antrenmana alıyordu ama hiç oynatmadı. Maalesef büyük takıma gelince en çok güvendiğimiz hocalar bile gençlere sırtını dönüyor. Zaten Trabzon'un as kadrosu da genç oyuncu dolu, ben şans vereceğine inanmıyorum altyapıdan gelenlere.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

[MENTION=949]tribun[/MENTION]dergi: Ersun Yanal: "Trabzonspor'a geldiğimde gördüğüm idman raporlarına inanamadım. İdman teknikleri 10 yıl öncenin teknikleri."

Quote Originally Posted by Bordo61Mavi View Post
    [MENTION=949]tribun[/MENTION]dergi: Ersun Yanal: "Trabzonspor'a geldiğimde gördüğüm idman raporlarına inanamadım. İdman teknikleri 10 yıl öncenin teknikleri."
    Biraz sabırla takımı iyi bir noktaya getirir mutlaka. Sevin sevmeyin fark etmez ama bu adamın bir tane çok iyi özelliği var. Oda çok iyi antrenman sistemleriyle takımları-oyuncuları çok üst noktaya çıkarması. Teknoloji destekli, çağdaş antrenman yöntemlerini en iyi kullanan yerli teknik adam olduğu çok açık. Böyle bilimsel çalışmaları yapan kişilerin başarılı olması çok hoşuma gidiyor. Bu sezon zor ama dilerim seneye TS'a beklenen şampiyonluğu getirir.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Yazmayayım diyordum ama dayanamadım, kıskandım açıkçası. Ersun Hoca'yı çok sevmiştim, gönderilmesine de karşıydım ancak elden bir şey gelmiyor. Umarım başarılı olur Trabzon'da.

Konuşmak için erken gibi gelebilir ama anlaşılan TS'da yeni hocaya uyum süreci çok hızlı ilerliyor. Ligin ikinci yarısında bu takım çok farklı bir noktada olacaktır. Devre arasında Yanal'ın isteyeceği bir kaç takviye yapılırsa ligde neler olur neler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ersun yanal oturan kadroyu bozdu resmen saçmasapan oyuncuları oynatıyor. daha çok puan kaybeder Trabzon.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

İHO,Fenerbahçe maçında "haksızlığa uğrarlarsa" takımı sahadan çekecekmiş

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Quote Originally Posted by Namzet View Post
    İHO,Fenerbahçe maçında "haksızlığa uğrarlarsa" takımı sahadan çekecekmiş
    Yapar mı yapar valla. Ama biraz bahane gibi geldi bana.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Quote Originally Posted by deMarcos View Post
    Yapar mı yapar valla. Ama biraz bahane gibi geldi bana.
    Banada öyle geldi her haksızlığa uğrayan takım sahayı terk etse 1 tane maç bitmez bu ülkede,aynı şekilde lehine bir karar çıkınca veya maçı kazanınca ne yapacaksın?

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

TFF,İHO'ya 180 gün hak mahrumiyeti ve 210.000 TL para cezası verdi

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

90-120 gün arası verileceği yazılıyordu birkaç sitede, 180 gün çok fazla geldi bana o yüzden. Caydırıcı olacaksa memnun oldum ama bu karara. Mikrofonu gören herkesin çıkıp ağzına geleni söylemesi, harbiden bıktırdı çünkü beni.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ersun Yanal takımı mahvetti ya. Komedi filmi gibi
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Ersun Yanal istifa etti yerine Şota Arveladze geliyormuş LİG TV'nin haberine göre..

İHO yönetimi bana göre Trabzonspor'a zarardan başka hiçbir şey vermiyor,istikrar desen yok planlama desen yok yok da yok bir tane elle tutulur bir yanı olmayan başarısız kendisini sadece 3 temmuz'a adamış bir yönetimden Trabzonspor'a fayda gelmez..

Ayrıca Şota da en fazla 1 sezon görür -tamamlayabilirse benim için sürpriz olur- kendisinin Teknik Direktörlüğünü beğenmesem de çok neşeli bir adamdır kendisi

Hayırlısı olsun.

Trabzonun Evladı Şota'ya Bence Çok Yazık Olur Güzelim Adamı Harcayacaklar

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

- Kız demiş ki hadi aşkım gidelim çocuk demiş sen git ben sana yetişirim. Kız da demiş ki ne kadar
    Cavanda bir erkek -

- Sebastian Vettel'e Ferrari'den teklif geldiğinde ilk sorusu araç kaç
    Cavanda gücünde olmuş
    'Ferrari mi daha hızlı yoksa Porsche mi' diye sorulduğunda '
    Cavanda' deyip konuyu kapatıyorum. Boş yere tartışmaya gerek yok

- Yetişkin bir
    Cavanda
    12 saat depar atabilir, Cavanda diye yazılır Usain Bolt diye okunur
    - Son dakika: Cavanda radara girdi. Polisler Cavanda'yı kovalıyor ama Cavanda gözden kayboldu.

Cavanda ile ilgili sosyal medyada yapılan bazı paylaşımlar

Sayfa 43 / 43 İlkİlk ... 33414243

Mesaj Yetkileri