1 ile 2 arası toplam 2 sonuç

Konu: 4-2-4 Gol Makinası!

Thumbs up 4-2-4 Gol Makinası!

Genel Bilgiler
    Taktik İsmi: 4-2-4 Makina
    Diziliş: 4-2-4
    Genel Mantalite: Daha Fazla
    Tempo: Yavaş
    Paslar: Kısa
    Defansif Cizgi: Kısmen Derin

Taktikten bir görünüm;

Taktiğin Etkili Olması İçin Gerekli Oyuncu Profilleri:
    GK: Kalecimizin refleksleri sağlam olması gerekir.
    DRC: Bu oyuncumuz taktiğin önemli parçalarından. Çünkü kornerlerde ileri çıkaracağımız oyuncu. Uzun boylu kafa vuruş yeteneği yüksek olan oyuncu seçersek sağlıklı olur.
    DLC: Oyuncumuzun Pres, Topkapma, sezme ve Markaj değerleri yüksek olmalı.
    DR: Klasik bek oyuncusu seçmeniz yeterli.
    DL: Klasik bek oyuncusu seçmeniz yeterli.
    MRC: Buradaki oyumuzun özellikle yaratıcılık, pas, sezme ve kararlılık özelliği yüksek olmalı.
    MLC: Buradaki oyumuzun özellikle yaratıcılık, pas, sezme ve kararlılık özelliği yüksek olmalı.
    AMR: Gizli forvet mevkiisinde oynatacağımız oyuncunun Hız, Hızlanma ve bitiricilik özelliği yüksek olmalı.
    AML: Gizli forvet mevkiisinde oynatacağımız oyuncunun Hız, Hızlanma ve bitiricilik özelliği yüksek olmalı.
    STCL: Taktiğimizin en önemli parçalarından. Bitiricilik, Hız, hızlanma, önden sezme özelliklerinin yüksek olması gerekir.
    STCR: Taktiğimizin en önemli parçalarından. Bitiricilik, Hız, hızlanma, önden sezme özelliklerinin yüksek olması gerekir.

Arkadaşlar taktiğin takıma oturması için 1-2 maç geçmesi lazım. Sonra verim almaya başlıyacaksınız. En iyisi ben susuyum resimler konuşsun.

Fikstür;

Puan durumu;

Taktik ile alınan bazı sonuçlar;

Not: Başta dediğim gibi Servet Çetin gibi Kafa vuruş yeteneği, Önden sezmesi yüksek olan ve uzun boylu bir defansa sahip olmalısınız.

Olumlu yada olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.

Taktiği İNDİR
    http://ul.to/auujvg
    http://www.multiupload.com/6E2ODRNAHO

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

ben bu taktiği kullanıyorum dostum.belki aynısı değildir ama diziliş aynı.taktiğin en önemli yanı çok hızlı atağa çıkması.4 5 pasta golü buluyorsunuz.en az her maçta 3 4 gol oluyor.ve maçlar gol pozisyonlu geçiyor.fmden tam zevk almanızı sağlayacak bir taktirdir.Galatasaray kariyerimde 8 galibiyet 2 beraberlik,mancester kariyerimde ise ilk maçı yenildim.liverpoolla berabere kaldım.diğer 8 9 maçıda yendim.yenildiğim ve berabere kaldığım maçlarda emin olun en az 10 gol atabileceğimiz maçlardı.ama gel görki bitiriciliği yüksek forvet olmayancı herşey boş.mancesterda valencia sakatlıktan çıktıktan sonra gol sıkıntımı çözüm.bilginize

Mesaj Yetkileri