Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 32 sonuç

Konu: Cenk Tosun

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Default Cenk Tosun

Devre arasında alınan genç oyuncu oynadığı oyunla göz doldurdu. Fakat FM'de hiçde böyle değil. Alman araştırmacılar kendisini AMC olarak yansıtmış. Fiziksel Özellikleri gayet kuvvetli olan bu arkadaşın 11.3 versiyonuyla oyuncunun gerçek özelliklerini yansıtmasını bekliyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

FM'de özellikleri berbat gerçekten. Çok iyi bir düzenlenmeden geçmesi lazım.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

araştırma belkide si'ye gönderildi bilemiyoruz ama gönderildiyse şayet fm2012'de gözle görülür değişiklikler olacaktır. tabi bu performansı devam ederse.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Oyunumda bu halde.Sürünüyor.

Almanlara Ne Bakıyorsunuz, Klose'nin Bitiriciliği 13. Halbuki Klose Kaleyi Görsün, Şutunu Atsın ve Top Ağlarda.

Almanlar Öldürür, Portekizli Göklere Çıkartır

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

profildeki haliyle dünyanın en kötü futbolcusu olabilir almanlar cimri gerçekten. bir ara robben serdar özkan kıvamındaydı.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Bitiricilik 9 ha.

Quote Originally Posted by BleedingMoon View Post
    profildeki haliyle dünyanın en kötü futbolcusu olabilir almanlar cimri gerçekten. bir ara robben serdar özkan kıvamındaydı.
    Jakub Blaszczykowski'nin taktiksel özellikleri de fena Cenk'i düzeltmek lazım.
    Ama almanlar Deniz Naki'yi, Taner Yalçın'ı, Mehmet Ekici'yi gayet iyi profilli yapmışlar bu arada.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Gerçekten berbat FM'de... Sağlam bir düzenlemeden geçmesi gerekiyor Cenk'in.

As takımda oynarken görmediler belki ondandır, rezerv ligleri falan da takip eden yok herhalde. Ancak FM2012 de güzel bir profil yapılabilir.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Jakub Blaszczykowski'nin taktiksel özellikleri de fena Cenk'i düzeltmek lazım.
    Ama almanlar Deniz Naki'yi, Taner Yalçın'ı, Mehmet Ekici'yi gayet iyi profilli yapmışlar bu arada.

yine de git gide düşürdüler. naki ve ekici 2009'da efsane oluyordu. şimdi sanırım -8'dirler. taner yalçın'ın özellikleri gözümde canlanmadı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Deniz Naki ile Mehmet Ekici hâlâ oldukça iyi oyunda. FM'de ulaştıkları potansiyelden daha fazlasına gerçekte ulaşacaklarsa Mesut Özil gibi ünlü biri olurlar. Özellikleri gerçekçi olmuş yani.

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Almanlara Ne Bakıyorsunuz, Klose'nin Bitiriciliği 13. Halbuki Klose Kaleyi Görsün, Şutunu Atsın ve Top Ağlarda.

Almanlar Öldürür, Portekizli Göklere Çıkartır
    Klose'nin bitiriciliği 12. Ama o yetiyor, ve normal. Klose'nin şutları o kadar iyi değil. Çoğunlukla pozisyon golleri atıyor. Diğer Alman futbolcuların profilleri de normal genel olarak. Hatta onların cesur düşürmeleri olması gereken, diğer ülkelerde de öyle düşürmeler yapılmalı. Mesela Sercan o kötü performansına rağmen oyunda döktürüyor.

Neyse, sonuç olarak Cenk Tosun'un böyle olmaması gerektiği kesin. Deus Dominus'un dediği gibi takip edilmediği için böyle olmuştur.

Bu arada merak ettim, buralara bakan yetkililer var mı? Şubat ayında sadece biri ayın 8'inde yazmış. Bir de şimdi Aşk-ı Şehir, Sezer Öztürk konusuna yazdı.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ara transferde alınan oyuncular malesef bizim elimizden geçmiyor ancak gerekli bilgiyi gereken yerlere yazıp gönderdik değişiklik olup olmayacağını göreceğiz.

Teşekkürler.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Gaziantepspor araştırmacısı ne önerir şu anlık Cenk için ? Editor'den değiştirelim bari...

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Benim Antep kariyerim var sitede bilenler vardır belki profiline hiç aldanmayın AML İnside Foward'de gayet iyi işler çıkartıyor...Ligde 11 maçta 3 gol attı 6.70'likte overall'ı var şuan...

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by Gullo View Post
    Gaziantepspor araştırmacısı ne önerir şu anlık Cenk için ? Editor'den değiştirelim bari...
    bende bunu sormak için gelmiştim.

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Benim Antep kariyerim var sitede bilenler vardır belki profiline hiç aldanmayın AML İnside Foward'de gayet iyi işler çıkartıyor...Ligde 11 maçta 3 gol attı 6.70'likte overall'ı var şuan...
    7'den aşağısı yalan benim için... Vasat.

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

cenk tosun evet gerçekten de kötü durumda oyunda. son yamayla biraz değişmiş gibi. ancak off the bol ve finishing, hız ve fizik bölümü ile soğukkanlılık artabilir, 12-13 arası değerler verilebilir. oyundaki adem sarı'nın şu anki yeteneklerine benzer olabilir.

bu arada taner yalçın benim oynadığım oyunlarda ve son yamadaki kariyerimde vasat bir durumda kalıyor, 11-12 gibi genel özellikleri, fizik ise 8-9 gibilerde.

deniz naki sağ atak drumunda ve geçen seneye nazaran biraz zihinseli düşmüş, ancak gene de oldukça iyi gelişiyor ve milli takımda banko oynuyor.

mehmet ekici aslında geçen senelere nazaran daha da iyi, fizik ve hızı daha düzgün olmuş, genelde bjk alıyor ya da ingiltereye gidiyor bende. zaten ekici'den dünya starı olmasını beklemiyorum şahsen, normal yani.

benim esas takıldığım nuri şahin. zihinsel ve teknik özellikler aynı duruyor. 1er veya 2şer rakam artışı olmalıydı. oyunda uzun süre oynamama rağmen neredeyse hiç değişmiyor özellikleri.

Ronaldo ve Batistuta favori people a eklenebilir.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=12223

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

linkteki röporajı okudum aslen denizliliymiş hemşo çıktık cenkle

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by metinoktay View Post
    linkteki röporajı okudum aslen denizliliymiş hemşo çıktık cenkle
    Abi bizim köyden adam .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

sizin köyden kimlerdenmiş

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Bugün nefis 2 tane gol attı. Önce barajdan dönen topa sert vurdu Özden kıpırdayamadı bile. 2. gol tam bir bitirici golu. Nefis bitirdi, çok temiz vurdu.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok merak ediyorum bu adama nasıl bir profil çıkarılacağını. Adem Sarı gibi bir profil olur denmiş aslında haklı yalnız teknik ve finishing'e biraz daha verilmeli (adem'in 14-14) ama diğer özelliklerinden biraz kısılabilir tabii yoksa bir wonderkid çıkabilir ortaya (: Cenk Tosun çok iyi gidiyor sezon sonuna kadar böyle giderse çok iyi olur gerçekten. Gaziantep araştırmacısına çok iş düşüyor çünkü adamı baştan yaratacak neredeyse.
    Bir Podolski örneği var, fm2005'te Çaykur Rizespor'a bile almak istemeyeceğin iğrenç profil, ve fm2006'da Bayern München'de, dünyanın en iyi forvetlerinden birisi haline gelmiş şekilde olmuştu.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Jumping and Strength..

En azından profille ilgili biraz renk verseniz : ) Ona göre yorum yapsak daha mantıklı olacak sanki.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

yuh... uçmuş adam. seneye wonderkid geliyor beyler.

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by Redrum View Post
    Çok merak ediyorum bu adama nasıl bir profil çıkarılacağını. Adem Sarı gibi bir profil olur denmiş aslında haklı yalnız teknik ve finishing'e biraz daha verilmeli (adem'in 14-14) ama diğer özelliklerinden biraz kısılabilir tabii yoksa bir wonderkid çıkabilir ortaya (: Cenk Tosun çok iyi gidiyor sezon sonuna kadar böyle giderse çok iyi olur gerçekten. Gaziantep araştırmacısına çok iş düşüyor çünkü adamı baştan yaratacak neredeyse.
    Bir Podolski örneği var, fm2005'te Çaykur Rizespor'a bile almak istemeyeceğin iğrenç profil, ve fm2006'da Bayern München'de, dünyanın en iyi forvetlerinden birisi haline gelmiş şekilde olmuştu.
    evet haklısın, son 2 maç öncesi adem sarı gibi olmalı şimdiki yeteneği demiştim, ancak hızı 1er oran düşürülüp teknik ve creativity özelliği 1er veya 2şer artırılabilir. her maç bizim ligde coşuyor, inşallah bi de avrupada görürsek esas profiline karar verilebilir 20 yaş için.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by KaPaLı View Post
    Jumping and Strength..

En azından profille ilgili biraz renk verseniz : ) Ona göre yorum yapsak daha mantıklı olacak sanki.
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=96498

Buradaki ufak yama biraz renk veriyor esasinda.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

3. sezonun ortalarından ykarıdaki resim. Mental ve Teknik özelliklerinde biraz çalışma gerekecek sanırım..

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Arkadaşlar, uzun denebilecek bir süre forumdan ve araştırmadan uzak kaldım.. ama artık burdayım...

Cenk için tüm yazılanları okudum ayrıca canlı olarak da birçok maç seyrettim... şimdilik söyleyebileceğim, şefle ve diğer araştırmacı arkadaşlarla beraber Cenk için gerçeğe en yakın profili çıkaracağız, kimse merak etmesin... ekleyecek fikirleri olanlar da lütfen eklesin...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri