Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 179 sonuç

Konu: 11.3 Çıkış Tarihi Açıklandı

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

oyunu geliştirdikçe kodlar içinde kayboldular sanırım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Si Forumlarında Miles'in Yazısı.

Bu da Anladığım Kadarıyla Tercümesi;

Sports Interactive Son Pazartesi Sanırım yama için bir sürüm bu hafta (28 Şubat haftası) umutlu olduğunu söylemişti. hala mümkün olmakla birlikte, artık çok olası görünüyor. Biz, ve bu kadar rasgelelik nedeniyle çoğaltmak için çaba sarf ediyor o zaman kilitleniyor, bunun aşağı izleme bize kısıtlı bilgi veriyor geçen hafta (bellek bozulması) için bir ve rastgele nadir kilitlenme sorunu takip edilmiştir. Bunun neden olduğunu, daraltarak ve gündüz çalışıyor saat bu konuda ilerleme kaydettiğini, ancak test ve test kod 24/7.I nedenle yama ve veri güncelleme muhtemelen çıkacak öneririz onunla çalışmaya rağmen hala devam etmektedir yine hafta başında ise yakın verilen orijinal çizelgesi sığar önümüzdeki hafta (8 Mart haftası),! biz daha çok kere ben daha fazla bilgi sağlayacaktır.
    http://translate.google.com

Google da Daha Başka Şeyler Çıkıyor Saçma Başka Yerden Bu

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

adamlar heralde crash dumps'ı çözmeye çalışıyorlar.

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Biz beceriksiziz, 200mb yamayı 1.5 ayda çıkaramıyoruz demiyorlar da yok hataymış, yok sabırlı olunmuş. O zaman ne diye orjinal alıyorum ki oyunu? İnsanın parasıyla rezil olması demekse Sigames tam karşılığını veriyor.

yaşım 19. 12 yaşından beri menager oynuorum. aranızda düşük olabilrm bu oyuna yıllarını veren insanlar var. ben her sene cm gider orjinal oyununu alıp oynarım. çok kötü olsada oynardm. cm 2010 dan snra cm 2011 çıkarmyınca fm ye döndm. inanın orjinal oyun dan yanayıp hep çünkü ordaki çalışanlar saatlerce mesai yapıp gecesi gündüz ediolar bazn. ama inanın fm e değil cebimdn 90 lira 5 lira verip korsanını bile almadm. internettn indrdm. adamlar bizleri takmıo inanılmaz ukala ve gevşekler. bu türksportsal.com forum olmasa biz türk fm ciler ne yapıcz bilmiorum bu site bizi toplayp oyun oynamızı heveslendren ateşleyn çok güsl bir site. cm 2010 un üzerinden gitmeyp yeni farklı bir oyun çıkarıor. çinde byük bir oyun firmasyla anlaşmşlardı 3-4 ay önce. şuanda cm 2011 çıkmak üzere ama pek bilgi verilmedi . internet veritabnlı olp indirilebiği konuşuluo. online tarzı bir cm çıkabilr. ama ne yazıkki fm ye rakip olucğını sanmıorum. rekabet başarı getirir kazanan hep biz olurdk ama piyasada fm ye rakip yk. böyle yapmaları normal. hep dua ediorum bi gün cm öyle bi gelse kurtarsa bizi şu fm çilesndn.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Çıkar yakında 8'ine kadar çıkacak dendi, 5-6'sı gibi çıkar büyük ihtimalle, sanırım bu da en geç çıkan yama oluyor.

10.3.0 1 Mart'ta,
    9.3.0 26 Şubat'ta,
    8.0.2 20 Şubat'ta,
    7.0.2 21 Şubat'ta,
    6.0.3 20 Şubat'ta,
    5.0.5 2 Mart'ta çıkmıştı.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

bende oyun açıcam sırf bu yüzden 1 hafta daha bekliycez bende alıcağım takıma tam karar veririm bari

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    Çıkar yakında 8'ine kadar çıkacak dendi, 5-6'sı gibi çıkar büyük ihtimalle, sanırım bu da en geç çıkan yama oluyor.

10.3.0 1 Mart'ta,
    9.3.0 26 Şubat'ta,
    8.0.2 20 Şubat'ta,
    7.0.2 21 Şubat'ta,
    6.0.3 20 Şubat'ta,
    5.0.5 2 Mart'ta çıkmıştı.
    Herhalde 10 yıl sonra filan Haziran'a kadar ötelenir bu ara transfer yaması, Trinidad&Tobago liglerindeki transfer sezonunun bitmesini ve dünya piyasasında sadece 1 oyunda bulunan trilyonda 1 ortaya çıkan bug'ı bulmaya çalışıyor olurlar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

11.0.3.1050b çıkar abi , bunun beta sürümü olduğunu , çok düşük ihtimal de olsa kayıtlı oyunu bozabileceğini söyle , isteyen indirsin oyunlarına başlasın..

Daha sonra 11.0.3.1100 çıkar , kayıt oyun ile uyumlu olsun..

Yani aslında çok basit yöntemler var da ................

Yapılan şey ayıp , seneye türkçe çıkaracaklarını düşünmüyorum , çünkü bunun haberi şimdiden yayılırdı , malum 7 ay sonra 2012 çıkacak.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bir forumda ''8 Mart'la başlayan hafta içinde çıkabilir" diye birşey okudum ,
    yani bir hafta sonra herhangi bir gün içinde çıkabilirmiş..
    Eski oyunlara devam =)

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Tam 1 buçuk aydır FM 2011 oynamıyorum. Çok geç kaldı artık ya. Bir an önce çıksın artık.

sakary Ali Misafir

Just another little update.

This week is definitely out now - we have made progress with the random crash and fixed it, but our tests since have shown some knock on effects (as often happens when you fix code) which are being investigated now.

I'm still hopeful for next week, but it's more likely to be towards the end of the week.

I will be happy to answer questions about the processes that we go through with patches at the podcast recording on Monday in Birmingham, for which you can find more info at http://community.sigames.com/showthr...our-Birmingham.

Miles Jacobson

Yeni açıklama geldi..Tam anlamadım ancak hafta sonuna doğru diyor..

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

I'm still hopeful for next week, but it's more likely to be towards the end of the week.

"Hala önümüzdeki hafta için ümitliyim fakat kuvvetle muhtemel hafta sonuna doğru da olabilir."

Çeviri olarak en uygunu bu, hata yapmadım sanırım.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Just another little update.

This week is definitely out now - we have made progress with the random crash and fixed it, but our tests since have shown some knock on effects (as often happens when you fix code) which are being investigated now.

I will be happy to answer questions about the processes that we go through with patches at the podcast recording on Monday in Birmingham, for which you can find more info at http://community.sigames.com/showthr...our-Birmingham.

Miles Jacobson

Yeni açıklama geldi..Tam anlamadım ancak hafta sonuna doğru diyor..
    Bu hafta kesinlikle çıkmayacakmış. Üzerinde çalıştıkları oyunun durduk yere kapanması sorununu çözmüşler fakat testlerde hala aksayan bir takım sorunlar varmış.

"Önümüzdeki haftadan hala umutluyum, büyük olasılıkla gelecek haftanın sonuna doğru çıkacaktır" demiş sayın Miles Bey.

-----

FM10 gibi değil maalesef FM11. Ufak tefekde olsa mide bulandırabilecek çok bug var oyunda. Ben 11.3 ile de çözülebileceğini sanmıyorum.

al işte adamlar doğru duzgun oyun yapamıyolar birde orjınal oyun alın dıyolar

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ciddi anlamda suyu çıktı bu işin

Orijinal oyun aldığıma bin pişman oldum. 3 aydır patch için oyun oynamıyorum fakat takımım gaza geldi, yenildi gazı bitti hâlâ patch yok. Seneye türkçe çıkartsalar bile almayacağım oyunu. Emeklerin boşa çıkması budur.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Şahsen tepkilerin abartıldığını düşünüyorum. Bu adamlar da köpüklü jakuzilerinde konyak içip, "Hahaha, FM oynayan kitleyi kıllığına bekletiyoruz, sırf gıcıklığına da Türkçe çıkarmayız." demiyorlar ki, çalışıp hatayla uğraşıyorlar. Şu hatayı bu kadar sürede çözememeleri beceriksizlik ama yıllardır ilk kez böyle uzun bir gecikme oluyor. Ben başka oyunlara başladım, çok da eksikliğini çekmiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

vilseydim böyle olacağını 2.1 yüklemezdim oyunu resmen felç ediyo
    hele son vuruşlar falan inşallah düzelmiştir yeni sürümde yoksa fm güven kaybı yaşayaca bende

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

beklediğimize değsinde gerisi sıkıntı değil.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben hiç sanmıyorum tek bir yamayla türkiye ligi kalitesi artsın.Seneler geçtikçe dandik olan bir lig.. Çok sıkıcı. Artık seneye umut ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

15 Mart civarı çıkacak gibi bu gidişle.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by gorkem88 View Post
    Ben hiç sanmıyorum tek bir yamayla türkiye ligi kalitesi artsın.Seneler geçtikçe dandik olan bir lig.. Çok sıkıcı. Artık seneye umut ediyorum.
    Ne gibi bir kalite artisi? Arastirma ile ilgili yorumlari, arastirma bolumunde degerlendirebiliriz.

1 ay önce oyunu bıraktım yeni yama çıkacak diye.yeniden de başlayamadım yarıda kalmasın belki yama çıkar diye.keşke oynasaydım.1 ayımı yedin SI.

yeni yamada ne gibi değişiklikler olucak. sadece transferler mi olucak yoksa oynanışta güncellemeler olucak mı. mesela en çok kontrat sorununun düzelmesini istiyorum. çok yüksek maaş istiyorlar. bu konu hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Ne gibi bir kalite artisi? Arastirma ile ilgili yorumlari, arastirma bolumunde degerlendirebiliriz.
    Kaliteden kastım şu, Daha önce birkaç yerde denk gelmiştim forumda. Birkaç arkadaş daha şikayetçiydi. Tabi bunlar dile getirenler. Eminim herkes şikayetçidir. Tabii uzun soluklu oynayanlar için. Şöyle anlatayım: Oyun içinde seneler arttıkça türkiye ligi saçma bir hale geliyor. Takımlar saçma sapan birçok yabancı oyuncu alıyor. Mesela ilk seneden de görebiliriz bunu. Mesela ben beşiktaşlı olduğum için beşiktaşı takip ediyorum seçmediğim zaman. Adını sanını duymadığım saçma sapan özellikte adamlar alıyorlar. Sezon ortasında bir bakıyorsun ki orta sıralarda. Aynısı Gs ya da Fb ye de olabiliyor bazen. Kastettiğim buydu ve tabii düzelmesini beklediğim en büyük sorun ise saçma sapan şutlar...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by gorkem88 View Post
    Kaliteden kastım şu, Daha önce birkaç yerde denk gelmiştim forumda. Birkaç arkadaş daha şikayetçiydi. Tabi bunlar dile getirenler. Eminim herkes şikayetçidir. Tabii uzun soluklu oynayanlar için. Şöyle anlatayım: Oyun içinde seneler arttıkça türkiye ligi saçma bir hale geliyor. Takımlar saçma sapan birçok yabancı oyuncu alıyor. Mesela ilk seneden de görebiliriz bunu. Mesela ben beşiktaşlı olduğum için beşiktaşı takip ediyorum seçmediğim zaman. Adını sanını duymadığım saçma sapan özellikte adamlar alıyorlar. Sezon ortasında bir bakıyorsun ki orta sıralarda. Aynısı Gs ya da Fb ye de olabiliyor bazen. Kastettiğim buydu ve tabii düzelmesini beklediğim en büyük sorun ise saçma sapan şutlar...
    Gecmiste bu kuluplerin hepsi sacma sapan yabanci transferleri yapti ve basarisiz oldu ama buna ragmen ilk 3'e girdi. Gecmiste buna cezayi kesecek, bu kulupleri orta siralar itecek anadolu kulupleri yoktu. Simdi var. Gectigimiz 50 kusur senelik lig tarihi 3 buyuklerin ligi domine ettigini soyluyor ama ileriye dogru bu dominasyon gercekci gorunmuyor bence cunku o dominasyonu saglayacak yabanci transferleri degil, alt yapilardan yetisen oyuncular.

Alttan cikmayinca da takimlar eksik kapatmak icin gidip sacma sapan yabancilari getirebiliyor.

Tabii oyunda buyuk bir eksik Turkiye'nin futbolcular icin bir vergi cenneti olmasi. Quaresma'nin maliyeti yilda Inter'e 7 milyon Euro, Besiktas'a 4 milyon Euro. Oyunda Quaresma Inter'de daha fazla kazandigini saniyor ama vergileri cikartinca iki takimda da asagi yukari ayni parayi kazaniyor. Bunun oyunda yansitilmamis olmasi da Turkiye'ye yapilabilecek transferlerin sacma olmasinda katkida bulunuyor.

Arastirma degil, oyunun henuz bazi yonlerinin yeterince gelismemis olmasindan kaynaklaniyor bunlar maalesef.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Evet ben Burnley kariyerimde 2020'ye geldiğimde Arsenal neredeyse küme düşüyordu. Ligi 15. olarak bitirmişti ve ondan önceki senelerde de hep ortalarda geziniyordu.

Bu oyunun seneler ilerledikçe gerçekçiliğini kaybetmesinden kaynaklanıyor bence.

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

2012 çıkana kadar fmye ara verdim
    2010 çok güzeldi genç oyuncuları geliştirebiliyordum ıoynatarak

ama 2011de oynat eğitim anterman programı ver yetmiyor
    2010da bunlar yetiyordu

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri