Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 179 sonuç

Konu: 11.3 Çıkış Tarihi Açıklandı

Quote Originally Posted by enesx86 View Post
    yeni yamada ne gibi değişiklikler olucak. sadece transferler mi olucak yoksa oynanışta güncellemeler olucak mı. mesela en çok kontrat sorununun düzelmesini istiyorum. çok yüksek maaş istiyorlar. bu konu hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi ?
    benim soru arada kaynadı galiba

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Gittikçe FM den soğumaya başladım. Hakkımızda hayırlısı

Sıkıntı yapımcının beklentilerimizi karşılayamaması. Ya biz çok şey istiyoruz ya da dabadu..!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Aydın View Post
    Evet ben Burnley kariyerimde 2020'ye geldiğimde Arsenal neredeyse küme düşüyordu. Ligi 15. olarak bitirmişti ve ondan önceki senelerde de hep ortalarda geziniyordu.

Bu oyunun seneler ilerledikçe gerçekçiliğini kaybetmesinden kaynaklanıyor bence.
    Bende fm 2010 kariyerimde oynarken 2016 sezonunda beşiktaş küme düşmüştü. Aslında ben çok uzun soluklu oynamayı seven birisiyim ama işte seneler geçtikçe düşen gerçekçilik insanı baştan başlamaya itiyor. E dolayısıyla yalan oluyor herşey..

artık alıştım ben çıkmamasına.her gün heyecanla bakıyorum çıkmış mı diye tık yok.her gün heyecan yaşamaya başladım ne güzel.çıkmasın zaten yama devam etsin böyle.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Her maçım böyle olacaksa çıkmasın yama falan istemem

Quote Originally Posted by KaRaBükLü KraL View Post
    Her maçım böyle olacaksa çıkmasın yama falan istemem

Sorun ne açıkcası anlayamadım

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by bearyn View Post
    Juventus'u resmen eziyorum 22 şut,7 ccc,1 direk adamlar o yarısını bile yapamıyo.Ee maç 1-1.11.2.1'in büyük hatası.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by bearyn View Post
    22 şut,7 ccc,1 direk,sadece 1 gol.Geç çıkarsınlar ama hataları halletsinler.Bence böylesi daha iyi.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Osmancık/ÇORUM

Quote Originally Posted by Siriuss View Post
    artık alıştım ben çıkmamasına.her gün heyecanla bakıyorum çıkmış mı diye tık yok.her gün heyecan yaşamaya başladım ne güzel.çıkmasın zaten yama devam etsin böyle.
    çok trajikomik bi şekilde bana da tercüman olmuşsun çok yaşa kardeş

Quote Originally Posted by KaRaBükLü KraL View Post
    Juventus'u resmen eziyorum 22 şut,7 ccc,1 direk adamlar o yarısını bile yapamıyo.Ee maç 1-1.11.2.1'in büyük hatası.
    Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    22 şut,7 ccc,1 direk,sadece 1 gol.Geç çıkarsınlar ama hataları halletsinler.Bence böylesi daha iyi.
    Valla bunun çok daha fazlası o kadar başıma geliyor ki yadırgayamadım o yüzden. 15 tane sadece kaleyi bulan şut, 3-4 direkten dönen top, rakip şut bile çekemeden kendi kaleme attığım bir golle 1-0 yeniyor beni. Bütün saveleri sildim yeni yama çıkcak diye olsa paylaşırdım hepsini. Fakat nasıl olsa yeni yamada da bu durum olcak o zaman alırım bolca caps. Yıllardır bu durum böyle.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

maçları tatilde oynatınca problem olmuyo
    ama takımın başında olunca adamı gerçekten çıldırtıyo
    bi oyuncum var kaliteli forvet tatilde oynattım dört gol attı
    aynı maçı kendim oynadım 6 şut sıfır gol ?

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Tam olarak ne zaman çıkacak belli oldu mu ?

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Quote Originally Posted by attirson View Post
    Tam olarak ne zaman çıkacak belli oldu mu ?
    Adamlar erteliyor hep 8 Mart'la başlayan hafta da çıkacak deniyor en son olarak...

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

ya yemişim yamasını.. 1 aydır yeni oyun açmak için bekliyorum.. şu kadar fm oyuncusu var dünyada.. yemin ederim herkes 1 sene protesto edip cm ya da fifa manager alsa 1-2 sene içersinde 2si de taş gibi oyun yaparlar.. Hiçbir firma bu SI kadar yüzsüz olamaz.. bunca adamı her sene hayal kırıklığına uğratıyorlar.. ayıptır ya.. her sene 2 tane özellik ekleyip 50 tane hatayla veriyorlar oyunu piyasaya.. ondan sonra işin yok yama bekle.. çıkarsa tabi.. yama geliyor bi tarafı düzeltmiş diğer tarafı bozmuşlar.. hadi sonrakini bekle.. sonra da bik bik orijinal alın diye konuşuyorlar..

sakary Ali Misafir

Her yıl böyle hatalar olurdu ama ben hiç sıkılmadan oyunu oynardım ancak bu sene durum farklı bende 11.3 bekliyorum..

Bu hafta sonu canım sıkılmasın diye 1 yıllık Barça kariyeri yapalım dedik..Her maç müthiş futbolu Messi'nin Villa'nın saçma sapan vuruşları eşlik edince oyundan direk çıktım... ( Gerçi Messi oyuna rağmen çakıyordu )

Artık çıksın şu yama.

bir yama için bu kadar uğraşacaklarına oyunu daha çıkarmadan,hatta en azından 11.1 yamasında bu hataları düzeltseler olmaz mıydı?bu yamaya gösterdikleri ilgi ve alakanın 1000/1'ini neden diğer yamalara göstermiyorlar acep?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ben de şut olayı yüzünden oynayamıyorum, bir de Muhammet Demirci'nin oyuna eklenmesini bekliyorum. Şu 5-10 günü geçirecek eğlencelik oyunlar oyunlar bulmak gerek.
    Hem FM11'nin yeni yaması, hem Dragon Age 2 hem de Shogun 2: Total War hemen hemen aynı zamanlarda çıkacak. Ondan sonra oyun ihtiyacımız kalmaz.

yeni yamada ne gibi değişiklikler olucak. sadece transferler mi olucak yoksa oynanışta güncellemeler olucak mı. mesela en çok kontrat sorununun düzelmesini istiyorum. çok yüksek maaş istiyorlar. bu konu hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi ?
    soruma cevap alabilirmiyim mümkünse

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

soruma cevap alabilirmiyim mümkünse
    henüz kimse ne olacağını bilmiyor.ama bu kadar beklettiklerine göre sadece transferleri ekleyerek sürmeyeceklerdir yamayı piyasaya.Oyundaki hatalarıda gidereceklerdir diye umuyorum

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Geçen sene de bir bu kadar ay bekletmişlerdi. Yama çıktığında bir sürü hatayla beraber geldi yanılmıyorsam. O kadar zaman bekledim resmen berbat etmişler 10.3 yamasıyla fm 2010 u yamadan sonra sildim bir daha da 2010 oynamadım. Büyük ihtimalle 11.3 de böyle olacak. Zaten mayıs da Duke Nukem geliyor iki ay daha beklerim. Bu sene bir daha da oynamam herhalde.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

CM çıksın da bi bakalım. 1 yıl ara verdiler. Umarım düzgün ya da en azından oynanabilecek bi oyunla gelirler de o zaman tutuşur belki birilerinin bi tarafı.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

karşı karşıya gol olmaz böyle saçma şutlar gol olur

http://www.youtube.com/watch?v=K_Mzc6-SUPI

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bir gelişme yok an itibari ile ;

--------------------------------------------------------------------------------

Last Monday I had said that we were hopeful of a release for the patch this week (week of 28th Feb).

Whilst that is still possible, it's now looking very unlikely. We have been chasing a rare and seemingly random crash issue for the last week (memory corruption) that we are struggling to reproduce due to it's randomness, and when it is crashing, it's giving us limited information in tracking it down. We have made progress in narrowing down what is causing it, and working round the clock on this, but tests and test code are still ongoing despite working on it 24/7.

I would therefore suggest that the patch and data update will likely be released next week (week of 8th March), which still fits into the original timeline given if near the start of the week!

I will provide more information once we have more.

"Merhaba arkadaşlar , Bilindiği gibi yama üzerinde yapılan değişimler sebebiyle kayıtlı oyunu etkileyen çeşitli hatalar meydana geldiğini geçtiğimiz hafta sizlerle paylaşmıştık. Ancak gerek oyuncu profilleri gerek sezon ortası değişimler sebebiyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Test aşamasında kayıtsız oyunların hata verme ihtimalleri ve 2097 yılında oyunun verilerinde aşırı şişmeden dolayı donma meydana geldiği için , yama tarihini 14 Mart 2011 ile başlayan hafta çıkarmayı planlıyoruz. Gelişmeler ile ilgili haftaya bilgi vereceğiz. Olmadı bu yamayı çıkarmayarak seneye çıkacak oyun ile birleştirebiliriz.

İyi Oyunlar ! "

Emres Jacobson

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

şaka dimi yok öyle bişey dimi ?
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

An itibari ile 14 Mart 2011 tarihinde çıkacağı açıklandı. Sanırım ayın 14'ünde de 21 Mart ile başlayan harfta çıkarmayı planlıyoruz yazısı çıkar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

15'i civarı çıkacağını tahmin etmiştim, bekleyeceğiz ne yapalım

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by heavy86 View Post

Gelişmeler ile ilgili haftaya bilgi vereceğiz. Olmadı bu yamayı çıkarmayarak seneye çıkacak oyun ile birleştirebiliriz.
    şu kısım gerçek olmasında.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Şakamı Bu Ya

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite