Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 41 sonuç

Konu: Emmanuel Emenike | ST | 23

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Default Emmanuel Emenike | ST | 23

Adı : Emmanuel Emenike
    Yaşı : 23
    Oynadığı Takım : Karabükspor
    Satın Alınabilecek Değer : 3.4 M €
    Pozisyon : Poacher

poacherdayken bu verimi aldın dimi ?

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by BMajor View Post
    poacherdayken bu verimi aldın dimi ?
    evet. poacher olarak oynatıyorum.

helal olsun vallahi ben tüm pozisyonları denedim nerdeyse bi tek poacherı denemedim neyse inş işe yarar ama sanki biraz sezme düşükmüş gibime geldi barosla karşılaştırınca gerçi şu performansı görünce hemen kullanasım geldi

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Tek forvet mi oynatıyorsun yoksa yanında bir advanced forward la mı?

türkiyenin hulkku ama alıp hiç denemedim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bende Poacher'da senin gibi bir performans almıştım Bir de ayarlardan hedef adam ayarlayıp poacher yaptım.

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

inanamayacaksınız ama bana delgado'nun önüne tek forvet olarak koydum kendisini. kanatta q7 ve simao var.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yetenekleri iyi yansıtılmış diye düşünüyorum daha da iyi olabilir ama adama ne kadar az tekme atılırsa artık taktik olmuş durumda Emenikeye tekmeyi salla geleneği
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Emenike mükemmel oynuyor oyunda, sanki hile gibi hissettim gerçekten kötü hissettim bu adam böyle olmamalı diye. 2. Sezon GS'ye aldım Baros-Stancu-Emenike değişmeli oynatıyorum çift forvetli sistem. Mükemmel performans sergiliyor adam resmen Hulk gibi top yakının düşsün yarıp yardırıp gidip o topu bir şekilde alıyor sürüyür. Sezon bitsin ss ekleyeceğim.

Az önce takımına 3mn euro teklif ederek anlaştım. Kendisi yıllık 1mn euro istedi. 250bin'e çektim. Anlaştık
    17 maçta 13 gol 6 asistle devre arasına gelmiş.
    Daha önce Kartalspor'a 5mn verip 3.sezonda almıştım. UEFA Kupasında şov yapmıştı.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Trabzonspor'a gelmiyor bu adam

kluple anlasiyorum herifcioglu istemiyor (Belcika pro lig Lierse takimina).

kadlecle ikisi arasında bir tercih yapacaktım. kadlec hem brz daha ucuz, hem de daha genç diye tercihimi ondan yana kullandım; fakat pişman olmama çok az kaldı. adam yıkılmıyor cidden ve çok etkili oluyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sakatlanmıyor ve muhteşem bir futbolcu. Ligde 34 maçın tamamında oynadı ve 36 gol attı. Durdurmak imkansız zaten topu ayağına aldıktan sonra.

Nesil
    2010
    Yer
    ankara

Quote Originally Posted by Addolorato View Post
    Sakatlanmıyor ve muhteşem bir futbolcu. Ligde 34 maçın tamamında oynadı ve 36 gol attı. Durdurmak imkansız zaten topu ayağına aldıktan sonra.
    nasıl sakatlanmıyor ya tam formuna girmişti 6 hafta sahalardan uzak kaldı..2.sezonda fenerbahçe'ye 5m'e transfer ettim gerçekten mükemmel bir oyuncu.topla buluşunca diğer forvetler gibi geriye pas veya şut atmak yerine basıyor çalımı ve golünü atıyor.daha transfer edeli 2-3 ay olmadan real madrid peşine düştü.şampiyonlar liginde 3 maçta 5 gol attı...

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

zenit 5.5 Milyon euro önermiş bugün transfer etmek için

Nesil
    2010
    Yer
    ankara

Quote Originally Posted by okumus View Post
    zenit 5.5 Milyon euro önermiş bugün transfer etmek için
    bence karabük bu adamı 7 milyondan aşağı bırakmaz

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Karabük ligde 2.!!!!! Gole dikkat Karabük'ün toplam gol sayısı 42!!!!!!

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

İnsan değil çok abartılmış oyunda (:

Çoğu golcüden iyi 10 maç 20 gol , 20 maç 30 gol , 30 maç 40 gol gibi istatistiklere ulaşabiliyor rahatlıkla
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

fenerbahçe'ye aldım ilk sezon ligde 17 maçta 11 golü 3 asisti var ortalaması 7.40.anadolu takımlarına alıp doğru mevkide oynatırsanız sırtınız yere gelmez..

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Nasıl bu kadar iyi oynattınız şaşırdım bence pahalı gereksiz ve türk değil size tavsiyem belarus da nika kvek... dzmitry rekish alexey rudenok gibi genç ve ucuz adamlar var tabii küçük klüblerdeyseniz seçin.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by FenoMachine View Post
    Nasıl bu kadar iyi oynattınız şaşırdım bence pahalı gereksiz ve türk değil size tavsiyem belarus da nika kvek... dzmitry rekish alexey rudenok gibi genç ve ucuz adamlar var tabii küçük klüblerdeyseniz seçin.
    uefa'da deplasmanda 2-0 yenildiğim zenit'e kadıköyde hat-trick yaparak beni ipten aldı.bitiricilik 16 soğukkanlılık 15 oldu..ligte ve kupada gol kralı uefa'da en çok gol atan 2.futbolcu.orta sahandaki adamlar iyi ara pas atamıyorsa suç emenike'nin değil .badelj ve sezer öztürk var bende..

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

poacher oynatırsanız verimi artar.
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Sezonun 2.yarısı karabükten transfer ettim harika gerçekten. Baros , stancu , pino , v.b oyuncuları sattım. baros iyi oyuncuydu fakat yaşlanıyor ve değer kaybediyordu bende elden cıkardım hazır para ediyorken. Emenike yi aldım şuan tek forvet olarak oynatıyorum. Kupa maçında beşiktaş a tek forvet olarak 4 gol attı darma dağın etti 10,0 değerinde ortalama bir puan aldı o maçta bunun dışında henüz daha 2.yarına yeni başladım 2-3 maç anca yaptık ve her maçta en az 1 tane golu var bu gidişle devam ederse iyi paraya elden çıkarırım ha bu arada 12 gol ile ligte gol krallıgında 2.sırada şuan

fırsatçı golcüde yardırıyor.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Ligde 2 belalım var ikiside Nijerya'lı. Biri Emenike diğeri Eneramo. Fiziksel gücü iyi olan forvet her türlü üş yapıyor Türkiye'de. Bir daha ki kariyerimde ikisini alıp süper ligi dağıtmayı planlıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

2. sezonumda milana transfer oldu. ama oynayamaz heralde orada.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Ligde 2 belalım var ikiside Nijerya'lı. Biri Emenike diğeri Eneramo. Fiziksel gücü iyi olan forvet her türlü üş yapıyor Türkiye'de. Bir daha ki kariyerimde ikisini alıp süper ligi dağıtmayı planlıyorum.
    Aynen 2 si çok fenalar benim kariyerde Sevillaya gitti Emenike,Eneramoda Portoya,Djehoura yıda gücüyle acayip goller attırıyorum hayvan gibi maşallah

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Emenike insan değil , İlk defa bir kariyerimde almayı unuttum rakip aldı ve uçup gidiyor Emenike sayesinde.
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri