Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 41 arası toplam 41 sonuç

Konu: Emmanuel Emenike | ST | 23

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Hiç oynatmadım daha önce.

4-1-2-2-1 sisteminde kanatlarda Q7 ve Simao varken tek forvet oynar mı??

Benitez deli performans gösteriyor orada geçen sene 50 maçta 37 gol bu senede 17 maçta 21 gol attı onun yerine almamı önerirmisiniz??

Yedek forvette Kadlec var Benitez yerine aldık diyelim Kadlec'ide keser mi ??
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Emenike'nin kesemeyeceği forvet oyunda ya 2 dir ya 3 dür bence

O kanatlarla coşar coşar ara pasını bol kullanırsan 35 üstü atar.
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Aynen 2 si çok fenalar benim kariyerde Sevillaya gitti Emenike,Eneramoda Portoya,Djehoura yıda gücüyle acayip goller attırıyorum hayvan gibi maşallah
    Şuan ki kariyerimde 3. sezon başlayacak. İlk sezon Emenike'ye teklif yaptım menejerine verilecek ücrette anlaşamadık. O günden beri menejerinde sevilmeyen personel olduğumdan alamıyorum. Eneramo'yuda devre arası kadroma katacaktım Bayern araya gidip aldı. Orada en son baktığımda 7 maçta 4 golle falan oynuyordu.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Emenikeyi Real Madridde poacher oynattım ve la liganın gol kralı oldu her takımda harika oynayabilen bir futbolcu .

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by attirson View Post
    Emenikeyi Real Madridde poacher oynattım ve la liganın gol kralı oldu her takımda harika oynayabilen bir futbolcu .
    Sende baya fanteziye kaçmışsın be.Amacın neydi bunu yaparken yani.Gol kralı olamasa olamadı mı diyecektin

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Quote Originally Posted by attirson View Post

real madridde harika oynamasaydı daha anormal olmazmıydı )

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Chelse'ye Drogba'nın yerine alacaktım çalışma izni vermediler..

Bu adam Hulk Gibiyse alıyorum

beyler Fenerbahçeye 4.sezon Için Neymarın Yanına Kimi Alıyım Taufic Guarchta Var Ama Ben Onu O Kadar Kasmadım Kimi Alıyım Bi öneriniz Varmıdır?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Premier Lig'de orta sıralarda bir takım yönetiyorsanız, Kontra atak futbolunuza veya Kanat atak futbolunuza ilaç gibi gelecek Poacer. Güçlü fiziki yapısıyla İngiltere'deki futbol iklimini kolay uyum sağlıyor. Tek sorun çalışma izni. Ben İngiltere'deki çalışma izni standartını bir türlü tutturamadım, bu yüzden Ab pasaportlu olmayan oyuncuların gelme durumu kumar gibi.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

6 7 m£ ya cok rahat geliyor yıllık ücret de fazla istemiyor inanılmaz bi golcü oyunda.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri