1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: A2 Ligi

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Default A2 Ligi

bu ligdeki oyuncuların istatistikleri oyuna neden yansıtılmıyor anlamadım. ingiltere, almanya, fransa gibi ülkelerde yansıtılıyor. oynadığı takım ii olarak gözüküyor.

Reserv Takımların Maçları Gayri-Resmi Olarak Gözüküyor. Yani Amaç Reservde Şampiyonluğa Oynamak Değilde Oyunculara Maç Kondisyonu Kazandırmak. Hazırlık Maçı Yapmış Gibi Görünüyor Oyuncunun Maç Sayılarında

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2003

Hangi istatistikler, nerede yansitilmiyor? Biraz daha detay alabilirmiyim? Karsilastirmali ekran goruntuleri, vs.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Reserve Lig sonuçlarından bahsediyo sanırım arkdaş. Mesela ben Dia'yı Tottenham'a sattım orada Reserve kadrosunda 5 maça çıkmış bu profilinde yazıyor. Ama Türkiye'de olduğunda Hazırlık Maçı olarak gözüküyor profilde.

Ben Yardımcı Olayım

Resmi Olarak Sayılmıyor Maçlar.

Nesil
    2003

Peki Ingiltere'de sayildigini gosteren ekran goruntusu alabilirmiyim?

Almanya farkli bir durum. II takimlari ayri bir ligde degil, as takimlar ile ayni ligde oynuyor.

İngiltere'de de Profilinde Misal Chelsea Reserve Yazıyor ve Kaç Maça Çıktığı Geçmişinde Yazıyor

Ama Bizde Beşiktaş Reserve Bile Yazmıyor Direk Beşiktaş Yazıyor Ama Geçmişinde Maçlar 0 Olarak Görünüyor Hep.

Sanırım Bizde de Öyle Bişey Yapılabilir

Nesil
    2003

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

sanırsam geçmişinde oynadığı maçları gösterebilmesi için takım adının -örnek veriyorum- "beşiktaş reserves" değilde "beşiktaş ii" olarak geçmesi gerekiyor. italya,ingiltere'de göstermiyor. almanya ve ispanya liglerinde gösteriyor.
    yedekler takımı ve 2. takım arasındaki fark nedir acaba?

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

2. takımlar alt liglerde oynuyor yedekler takımı ise sadece kendi aralarında özel bir lig oluşturularak mücadele ediyor. Mesela Barcelona'nın 2. takıma İspanya 2. liginde ama Chelsea'nin yedek takımı sadece yedek takımlar ile mücadele ediyo.
    I'm back...

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

II. takım olayı farklı @nouma16. İspanya ve Almanya'da hemen hemen bütün takımların kimisi profesyonel kimisi amatör liglerde de (başarı durumlarına göre) oynayabilen takımları var. Reserve Lig olayı farklı.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Mesaj Yetkileri