Sayfa 10 / 11 İlkİlk ... 891011 SonSon
271 ile 300 arası toplam 324 sonuç

Konu: FM 2011 - 11.3 Yaması Yayınlandı!

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Az önce yükledim ama yeni oyun açmadım 2020'deki kariyerimden devam ediyorum hayırlısı.

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

beyler bu patch bozuk.
    nedenine gelince anadolu takımlarının kullandığı 4-2-3-1 çift dm'li olan taktik. biri sağ biride solda olmak üzere 2 tane olması gerekir. fakat maça başlarkende dikkat etmişinizdir bunlar tek bir adam gözüküyor. buraya kadar normal olabilir. ama maç içerisinde iki adamda aynı yerde duruyorla yan yana resmen. ikiside sağa yakın duruyorlar. bu nedenle sol açık kalıyor oradan yüklendiğinizde gol oluyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Bende dikkat ettim ona ancak oyun içinde sağa yüklendiklerini göremedim,normal oynuyorlar ibb o taktikle oynuyor yenmişlerdi beni bi maçta hatırlıyorum diğer maçıda zorlanarak kazanmıştım

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

antep, karabük, bursa vs. o taktikle oynuyor en kısa zamanda maç içerisinden 2d görüntülerini yayınlıcam. özellikle kale vuruşlarında çok belli oluyor. hatta üst üste oluyor adamlar.

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    @Gullo

Sakatlıklardan dolayı ve fikstürün sık olmasından dolayı değişmeli oynatmak zorundaydım forvetleri Adriano devre arasında geldi zaten.Niang-Semih-Adriano 3 forvetim istatistlikleri,abartılı bi gol atma olayı olmamış normal bence

Teşekkürler. Fakat ben "stats" kısmındaki istatistiklerden bahsetmiştim Oyuncunun ne yapıp ne etmediği daha net bir şekilde gözüküyor...

Bu arada sözümü geri alıyorum, en az bir aylık sakatlıklar başladı

Nesil
    2005

Önceki yamada çalışan Japon Ligi ekim bu yamada nedense hata veriyor fazla takım, az takım gibi. Anlamadım neden. Ama hayırlısı olsun.

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Önceki yamada çalışan Japon Ligi ekim bu yamada nedense hata veriyor fazla takım, az takım gibi. Anlamadım neden. Ama hayırlısı olsun.
    Database'lerde her yamada değişim yapılıyor. Japonya'da açılan kapanan takım sayısı çok fazla ve liglerin statüsü her yamada değişebilir. editör'e girip düzeltebilirsin...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar FM2011 v11.3 Ek Düzeltme Pakedi yayınlandı

http://www.turksportal.net/dosya/fm/29144/bilgi/

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Çıkıp ben oynayacağım forvette o derece : )

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Tolga Ciğerci niye eklenmediki Wolfsburg kadrosuna. Profesyonel oldu sene başında Tolga.

Hasebe ve Kahlenberg'in arasındaki oyuncu;

http://www.vfl-wolfsburg.de/56758.html

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sakatlıklar çok abartı Denizlispor ile oynuyorum ligin ilk 5 maçında 6 oyuncum sakatlandı. En son canıma tak etti FMRTE indirmek zorunda kaldım. Ahmet Cebe 8 ay , Emin Aladağ 6 ay sakatlanınca yapacak birşey kalmadı malesef.

Quote Originally Posted by halil85 View Post
    Arkadaşlar FM2011 v11.3 Ek Düzeltme Pakedi yayınlandı

http://www.turksportal.net/dosya/fm/29144/bilgi/
    bu dosyayı nereye atıyoruz?

14. Default

Quote Originally Posted by Siriuss View Post
    bu dosyayı nereye atıyoruz?
    Belgelerim.../fm11/editor data

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Belgelerim.../fm11/editor data
    sağol

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

yamayı yükledim ama şöyle bi sorun var.. eskiden 4 lig açıkken estimated game speed 3,5 ya da 4 yıldız görünüyordu ama bu yamadan sonra 2 lig açıkken 1,5 yıldız gösteriyo.. computer performance da yarım yıldız görünüyor. yamadan önce o da 4 yıldızdı yanlış hatırlamıyorsam.. sebebini bilen var mı?

benim sormak istediğim bir soru var. mümkün olmayan bir şey soruyor da olabilirim öyleyse şimdiden kusura bakmayın.

son yamayla devre arası transferleri de ekleniyor oyuna malumunuz. gerçekciliği arttırmak bakımından bu oyuncuların takıma devre arasında katılacağına yada takımdan devre arasında ayrılacağına dair bir ayarlama yapılması mümkün mü?

arkadaşlar bendeki 11.0 direk bunu yüklesem olur mu yoksa önce 11.1 i mi yüklemeliyim

Quote Originally Posted by Zafonte View Post
    arkadaşlar bendeki 11.0 direk bunu yüklesem olur mu yoksa önce 11.1 i mi yüklemeliyim
    Tabi ki direk bunu yüklemen yeterli.Artık bu soruyu soranlar dalga mı geçiyor diye şüpheleniyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Belediyespor'un stad projesi oyuna yansıtıldı mı acaba ?

Yeni oyun açmak isteyenler kesinlikle bu yamayı kullanmayın!! Daha sezon başlamadı hazırlık maçlarında 5 oyuncum sakatlandı 2si 4 aylık 3ü 1er aylık.. Bu kadar saçmalık olmaz ya tamam sakatlık normaldede olurda 5 oyuncu daha sezon başlamadan sakatlanırmı. 4-5 ay bide

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Oyundaki Birçok Hata Düzeltilmemiş Hatta Adamlar Transferleri Yapıp Bırakmışlar Kesinlikle Beklemediğim Bi Yama Oldu.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Liverpool'un altyapısında bir maçta 4-5 gol atan bir çocuk vardı o var mı oyunda?

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

sigames'in büyük takımları duran toplarla kurtarma alışkanlığı devam etmiş.. yavrucum adam gibi top oynayıp kazansınlar.. nedir bu oyunu zorlaştırma adına yaptığınız salaklıklar.. insanı oyundan soğutuyor.. hayır adamlar çatır çatır oynayıp 5 tane atarlar hiç koymaz.. ama ben oynarken 3 tane duran toptan gol yiyip maçı kaybetmek koyuyor be.. umarım az adam olurlar da düzgün bi oyun çıkarırlar seneye..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Uzun ve iyi kafa vuruşları olan defans oyuncularınız varsa Bir sezonda 30 civarı duran top golü atmanız mümkün Hile hissi veriyor oynayan da ama yapacak bir şey yok Böyle alışmaya çalışıyoruz

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Quote Originally Posted by serwan View Post
    sigames'in büyük takımları duran toplarla kurtarma alışkanlığı devam etmiş.. yavrucum adam gibi top oynayıp kazansınlar.. nedir bu oyunu zorlaştırma adına yaptığınız salaklıklar.. insanı oyundan soğutuyor.. hayır adamlar çatır çatır oynayıp 5 tane atarlar hiç koymaz.. ama ben oynarken 3 tane duran toptan gol yiyip maçı kaybetmek koyuyor be.. umarım az adam olurlar da düzgün bi oyun çıkarırlar seneye..
    Evet katılıyorum maç 2-2 dakika 90+2 frikik kafa gol Pique elendik yani

abilerim ben indirdim benim versiyon 11.0dı.yüklüyorum yamayı ama sorun veriyor data language diye çaresi nedir ki

oyuna başladığım ilk sezonu yarıladım.an itibariyle 3 oyuncum +4 ay sakat.6 oyuncum ise daha az süreli sakatlık geçiriyor.fm 2009 gibi aynı..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

sakatlıklar can sıksa da zamanla alışılıyo

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Ben taktiksel açıdan bu kadar dandik bu kadar aptalca bi yama daha görmedim.En az 10 farklı taktik denedim.Yok olmuyo arkadaş biride mi olmaz

Sayfa 10 / 11 İlkİlk ... 891011 SonSon

Mesaj Yetkileri