Sayfa 11 / 11 İlkİlk ... 91011
301 ile 324 arası toplam 324 sonuç

Konu: FM 2011 - 11.3 Yaması Yayınlandı!

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by Alihan Muller View Post
    abilerim ben indirdim benim versiyon 11.0dı.yüklüyorum yamayı ama sorun veriyor data language diye çaresi nedir ki
    data dili diyor eğer türkçe yama varsa ondan demiş olabilir mesela.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

11.3 le ilk kariyerim araya sınavlar falan girdiği için anca 3. sezonun ortalarına gelebildim. Yunanistan dünya futbolunu besliyor şuanda, potansiyel fışkırıyor resmen. United'ı yönetiyorum gözlemcilerim 6-7 tane adam buldu potansiyellerine 3.5 la 4 yıldız arası veriyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    11.3 le ilk kariyerim araya sınavlar falan girdiği için anca 3. sezonun ortalarına gelebildim. Yunanistan dünya futbolunu besliyor şuanda, potansiyel fışkırıyor resmen. United'ı yönetiyorum gözlemcilerim 6-7 tane adam buldu potansiyellerine 3.5 la 4 yıldız arası veriyor.
    2023 teyim türk milli takımında öyle futbolcular var ki milliler uçuyor
    messiden daha kaliteli futbolcular çıktı man city 45 M transfer etti

11.2.1 ile devam ediyorum , 11.3.0 mı iyi 11.2.1 mi ?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

11.3 tabiiki

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    11.3 tabiiki
    zahmet olmazsa , iyi ve kötü yanlarını söyler misiniz ?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

iyi yanı şu dostum 11.2 deki gol atamama sorunu ortadan kalkmış
    en belirgin özelliği b

kötü özellikleri ne peki ?D

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

sakatlanmalar ummadık zamanlarda ve aşırı çok oluyo birde benim farkettiğim 15 sezonluk kariyerimde kendi kalesine atılan goller aşırı derecede fazla 11.2 dek gibi taç attığın yerden gol olmuyo bu bakımdan iyi

11.2.1 de de sakatlık aşırı derece , şamp. ligi yarı final maçı öncesindeyim , as defans oyuncum sakatlanıyor , şamp. ligi öncesi lig maçında diğer as oyuncumda sakatlanır diyorum kesin ki öyle de oluyor maçta 2 önemli oyuncum sakatlanıyor , ardından yarı final maçında da defans oyuncusu kırmızı kart görüyor , yani 1 hafta içinde 1 oyuncum mu sakatlansın o pozisyonda artık oynatacak oyuncu bulamazsın. hep böyle oluyor sakatlığa alıştık artık :S

ekleme olrak , forvet oyuncuları defans oyuncularından daha fazla sarı kart görmesi devam ediyor mu ?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

sarı kartlara dikkat etmedim ama kariyer konularında kariyer resimlerinden takip edebilirsin bütün kariyerler yeni yamayla açılıyor

yükledim , sürekli tek bir maçta deneme yaptım

kornerlerden atılan gol sayısı azalmış

daha az net pozisyona giriliyor ama karşı karşıya pozisyonlrda gol oranı artmış

oyuncular çok fazla top kaybediyor , hızlı oyuncular ayağından topu açıp ilerliyor ve topu anında kaptırıyorlar

rakip forvetler bir bel hareketi ile defansı geçip kaleci ile karşı karşıya kalıyor ve kalecinin önemi 2 kat artmış vaziyette

oyuncuların tümü kondisyonları %60 lara kadar düşüyor 80. dakikada. ayrıca forvet oyuncularım topu çok ayağında tutup auta kadar topu taşıyorlar. taktik aynı.

kontratlarda düzelme var gibi sanki tam bakmadım. tek bir maçı 5 kez oynadım gözlemlediklerim bu

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by mad butcher View Post
    kornerlerden atılan gol sayısı azalmış

daha az net pozisyona giriliyor ama karşı karşıya pozisyonlrda gol oranı artmış

oyuncular çok fazla top kaybediyor , hızlı oyuncular ayağından topu açıp ilerliyor ve topu anında kaptırıyorlar

rakip forvetler bir bel hareketi ile defansı geçip kaleci ile karşı karşıya kalıyor ve kalecinin önemi 2 kat artmış vaziyette

oyuncuların tümü kondisyonları %60 lara kadar düşüyor 80. dakikada. ayrıca forvet oyuncularım topu çok ayağında tutup auta kadar topu taşıyorlar. taktik aynı.

Korner olayına katılmıyorum.Düzenli bir taktik ile her maç atma ihtimaliniz oluyor yediğiniz de olmuyor değil.Arka direk organizasyonlarından çok maç kaybettim.

Forvet konusuna katılıyorum bazı adamlar öyle çalımlar atıyorlarki savunmacılar fena dağılıyor resmen pazara gidiyorlar.

Fizik gücü iyi olan oyuncularda kondüsyon sorunu yaşanmıyor ama bazı oyuncular da sürekli erken yorulma oluyor.Çok çalıştıklarında mı yoksa fizik yetersizliği mi anlamadım ama oluyor işte.

Top sürmlere de katılıyorum bazen de adamlar ayağına alıp vuruncaya kadar ilerliyor pas atmamak için elinden geleni yapıyor.3 kişi gidiyoruz rakipte savunma yok bizim adam yandaki iki adam yerine vurmayı tercih ediyor.

Birde benim sürekli yaşadığım.Uzaktan şut,bunu her oyuncuda minumuma çekiyorum ama ısrarla topu alıp uzaktan vuran adamlar var ve 22-25 arası şut attığımız maçta 11 şut uzaktan oluyor hayli sinir bozucu ben daha çok pas yapıp araya sızıp yada kanattan yapılan ortaları istiyorum ama bazen harbi saçmalıyorlar.

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Korner olayına katılmıyorum.Düzenli bir taktik ile her maç atma ihtimaliniz oluyor yediğiniz de olmuyor değil.Arka direk organizasyonlarından çok maç kaybettim.

Forvet konusuna katılıyorum bazı adamlar öyle çalımlar atıyorlarki savunmacılar fena dağılıyor resmen pazara gidiyorlar.

Fizik gücü iyi olan oyuncularda kondüsyon sorunu yaşanmıyor ama bazı oyuncular da sürekli erken yorulma oluyor.Çok çalıştıklarında mı yoksa fizik yetersizliği mi anlamadım ama oluyor işte.

Top sürmlere de katılıyorum bazen de adamlar ayağına alıp vuruncaya kadar ilerliyor pas atmamak için elinden geleni yapıyor.3 kişi gidiyoruz rakipte savunma yok bizim adam yandaki iki adam yerine vurmayı tercih ediyor.

Birde benim sürekli yaşadığım.Uzaktan şut,bunu her oyuncuda minumuma çekiyorum ama ısrarla topu alıp uzaktan vuran adamlar var ve 22-25 arası şut attığımız maçta 11 şut uzaktan oluyor hayli sinir bozucu ben daha çok pas yapıp araya sızıp yada kanattan yapılan ortaları istiyorum ama bazen harbi saçmalıyorlar.
    ben önceden abartı derecede kornerden gol atardım , taktik aynı uzak direğe atıyorum ama daha az gol gördüm , pek oyun ile ilerlemedim , gol oluyor ama 11.2.1 de daha fazla idi bu durum

forvet oyuncum topu alıyor sağ korner çizgisine taşıyor ardından kale direğine kadar çalım üstüne çalıp yapıp 0 dan , direğin dibinden şut çekiyor ya da auta kadar ilerliyor. genelde zaten ayağından açıp topu kaybediyor. 11.2.1 in taktiğini 11.3.0 da uyguladığımız zaman bayağı bi farklılık gördüm

önceden sadece orta sahadaki 2 oyuncum nuri ile arda 80. dakikada %70 lere gelirdi , şimdi istisnasız , dayanıklılığı 19 olan oyuncum bile %70 leri buluyor (defans) , taktiği tempolu oynatıyorum , 11.2.1 de böyle bir durum yoktu ama bunda var. taktikleri oyuncular daha çok uyguluyor yani tempolu yapınca yorulup , ayağında topu tut deyince hiç pas atmıyorlar

uzaktan şut konusu illet zaten , hep aynı tüm oyunculara uzaktan şut çekmeyi min. yapıyorum yine aynı , ortaya direkt paslar yapıyorum ama oyuncular dağlara taşlara atıyor şutları

genel olarak biraz daha gerçekçi olmuş , 11.2.1 de çok iyi taktiğim vardı ama bu taktiği değiştirmem gerekiyor , oyunda taktikte oyuncuya ne deniliyorsa onu daha fazla yapıyor zannedersem.

bir de pas kayıpları bende hiç olmazdı , anca kalabalık defansda olurdu şimdi oyuncular çok fazla pas hatası yapıyor , defans oyuncuları çok fazla defansta top kaybediyor. DMC yani Defansif orta sahaların önemi artmış durumda , defans oyuncuları defansif orta sahalara pas atıp defansdan anca öyle çıkabilirsin.

kısa sürede gözlemlediklerim bu. taktik konusunda daha fazla kafa patlatmak gerekiyor kısacası :]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kornerlerden abartı gol atıp bundan mennun olmayanlar kornerleri karışık attırarak bir nevi sorunu çözebilir.Diğer türlü ön direk,arka direk olayında çok gol oluyor.

yok abartı zaten iyi değil böyle daha gerçekçi. önceden kaleciyle karşı karşıya atamyorduk mecbur kornerden kazanıyorduk. şimdi biraz dengeli gibi.

ilk maçıma da çıktım 2. ve 16. dakikada forvet oyuncum sarı kart görerek kırmızı gördü 16. dakikada , 27. dakikada sakatlık oldu . anlamıyorm bu forvet oyuncuları neden kırmızı görüyor , defans oyuncularımdan çok forvet oyuncuları kırmızı görmesi bayağı bir komik. sakatlıkda oyuna besmeleyi bitirmeden oluyor zaten.

ekleme: direkten dönen şutların sayısı da dikkat çekici derecede artmış

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Yamayı yüklediğimiz takdirde kayıtlı oyun gider mi ?

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Hayır devam edebilirsiniz.

Quote Originally Posted by guarin14 View Post
    Yamayı yüklediğimiz takdirde kayıtlı oyun gider mi ?
    hayır gitmez

Nerede düzelmiş kontrat sorunu arkadaşlar ben göremedim ? Eğer Stoch'un 5 milyon euro, Volkanın 5 milyon euro, Emrenin 5+ milyon euro, ÖZERİN 2.5 MİLYON EURO istemesi normalse, düzelmiş tabi...

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

5 milyon euro isteyen adamla 1.5-2 milyon euro'ya anlaşılabilinir. menajere verilen parayı biraz yüksek tutmak lazım. ayrıca menajerlerin sizi disliked person'a eklememesine dikkat edin. eğer menajerin favori kişisi olursanız oyunculara sözleşme imzalatmanız daha kolay olur.

Aynı oyuncu 1 ay sonra tekrar maaşında geliştirme isteyecek?

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

Daha mı zorlaşıyor oyun yoksa bana mı öyle geliyor ?

Konuyu hortlatmışsın resmen

Sayfa 11 / 11 İlkİlk ... 91011

Mesaj Yetkileri