Sayfa 4 / 11 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 324 sonuç

Konu: FM 2011 - 11.3 Yaması Yayınlandı!

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

yamayla gelen değişikliklerin Türkçesi mevcut mudur ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

haydaa kontrat sorunu aynen devam beyler.. ne anladım bu işten.. ?
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

kontrat sorunu nası bişiydi ?

4. Default

ne çıkarsa onu oynucaz oyunda dili olmayan bir ülkenin oyunda isyan etme hakkı yoktur bana göre.

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    kontrat sorunu nası bişiydi ?
    Arkadaş Konuyu Bilmiyor.. Hocam Biz Afyok'la Devam Sen Takma Kafana

Quote Originally Posted by GFBaTu_KhaN View Post
    bu şekilde olur mu diyosun kardeşim ben mozilladan indiriyordum şimdi explorerden başladım
    benden oldu vallaha

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Ben resmi siteden indirdim kurdum sorun yok çalışıyor.Luganonun özelliği düşmüş volkanında one on one 10 olmuş niangın hızı düşmüş fenere çalışmış arkadaşlar bu yamada

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    haydaa kontrat sorunu aynen devam beyler.. ne anladım bu işten.. ?
    kontrat sorunun devam etmesi tam bi skandal. dandik bi oyuncu bile yıllık 7-8m € istiyor böyle iş mi olur

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

ivan saenko oyunda boşda anadolu takımları direkt atlıyor.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

türkiye liglerindeki sayaç problemi devam ediyor mu? (vatandaşlığa geçmesi için transferden sonra sayacın sıfırlanması problemi)

Bu güncellemenin dosyası nereye kuruluyor ? almanya milli takımı ve diğer "fake" dosyalarını düzeltmesini nereden yapılacak ? updates isimli dosyayımı bulmamız lazımdı neydi ?

düzenleme: program files içindeymiş.
    Last edited by Sysmix : 09.Mart.2011 at 00:58

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Gullo View Post
    perpetua , Türkiye'deki regen problemi düzeltildi mi ? Changelist'te göremedim de...

Bir de Gripper SI forumlarında bir XML dosyası yayınlayacak sanırım transferlerle ilgili. Siz de onun üzerine ekstradan bir XML dosyası yayınlamayı düşünüyor musunuz Türkiye ile ilgili ?
    Bahsettigim XML dosyasi zaten Gripper'in yaptigi dosya. O dosyanin icinde bizim degisikliklerimiz de var.

Regen problemi derken? Prof. sozlesmeli yaratilmalari ise, FM 2012'ye kaldi.

Edit: Simdi okudum, Gripper'in cikartmasina izin verilmemis. Bir turlu hallederiz o isi.

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Bahsettigim XML dosyasi zaten Gripper'in yaptigi dosya. O dosyanin icinde bizim degisikliklerimiz de var.

Regen problemi derken? Prof. sozlesmeli yaratilmalari ise, FM 2012'ye kaldi.

Edit: Simdi okudum, Gripper'in cikartmasina izin verilmemis. Bir turlu hallederiz o isi.
    Evet bende okudum izin vermiyorlar. Acayip sinirlerim bozuldu. Sadece bizim liglerden değil İngiltere'den bile eksikler var...

Abi siz halletseniz bile sadece Türkiye'yi halledersiniz. Yaptıkları tam anlamıyla terbiyesizlik başka bir şey değil. Zaten patch i çıkartana kadar canları çıktı , nasıl bir oyun firması bu anlayabilmiş değilim. Fazla para kazanınca değişiyor sanırım bazı şeyler. Her hafta listede birinci olduklarını böbürlene böbürlene sağda solda yayınlamayı biliyorlar ama...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Gullo View Post
    Evet bende okudum izin vermiyorlar. Acayip sinirlerim bozuldu. Sadece bizim liglerden değil İngiltere'den bile eksikler var...

Abi siz halletseniz bile sadece Türkiye'yi halledersiniz. Yaptıkları tam anlamıyla terbiyesizlik başka bir şey değil. Zaten patch i çıkartana kadar canları çıktı , nasıl bir oyun firması bu anlayabilmiş değilim. Fazla para kazanınca değişiyor sanırım bazı şeyler. Her hafta listede birinci olduklarını böbürlene böbürlene sağda solda yayınlamayı biliyorlar ama...
    Yok sadece Turkiye'yi degil, hepsi icin dosyayi ele gecirecegim. SI tarafindan cikartilmasinda sorun olabilir ama bireyler tarafindan gayri resmi olarak cikartilmasinda bir sorun olmayacaktir. Az sabir.

Not: Mesele fazla kazanma ile birseylerin degismesi degil. Mesela FM'deki fransiz kuluplerinin cogu lisansli ve arada yapilan kontrata gore isimleri belli bir sekilde yansitilmak zorunda SI. Eger bu yamada bir degisiklik yapilmissa ve SI bu yamayi resmi bir yama gibi cikartirsa, o kontrati bozmus olur. Bu nedenle de o yama cikmadan once iyice kontrol edilmesi ve avukatlari tarafindan onaylanmasi gerekir (bu da 1 hafta demek). Gayri resmi olarak ise istendigi gibi cikartilabilir.

Türk olma statüsündeki sayaç sıfırlanma sorunu giderildi mi ?

çok şükür.helak oldk beklemekten.gelsin simaoyla fernandes

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Yok sadece Turkiye'yi degil, hepsi icin dosyayi ele gecirecegim. SI tarafindan cikartilmasinda sorun olabilir ama bireyler tarafindan gayri resmi olarak cikartilmasinda bir sorun olmayacaktir. Az sabir.

Not: Mesele fazla kazanma ile birseylerin degismesi degil. Mesela FM'deki fransiz kuluplerinin cogu lisansli ve arada yapilan kontrata gore isimleri belli bir sekilde yansitilmak zorunda SI. Eger bu yamada bir degisiklik yapilmissa ve SI bu yamayi resmi bir yama gibi cikartirsa, o kontrati bozmus olur. Bu nedenle de o yama cikmadan once iyice kontrol edilmesi ve avukatlari tarafindan onaylanmasi gerekir (bu da 1 hafta demek). Gayri resmi olarak ise istendigi gibi cikartilabilir.
    11.2 için Gripper böyle bir dosya yayınlamıştı ama. Neyse bekleyelim o zaman. Yarın çıkar umarım böyle bir " gayri resmi yama "...

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

beyler hangi takımlar oldunuz,takım önerir misiniz?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Birmingham City bakalım neler yapabileceğiz..

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Ben birkaç gün daha bekleyeceğim güncelleme çıkar belki

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Gördüğüm kadarıyla Gareth Bale ve Thomas Müller'in PA'sı arttırılmış. Çok yerinde olmuş bence ancak bu oyuncuları arttırıyorsan Pedro'yu neden arttırmıyorsun diye sorarım? Pedro'nun da artsaydı çok memnun olacaktım.
    7

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by enesx86 View Post
    Türk olma statüsündeki sayaç sıfırlanma sorunu giderildi mi ?
    bu konuda bilgi verebilecek olan yok mu?

23. Default

Quote Originally Posted by baZinga View Post
    bu konuda bilgi verebilecek olan yok mu?
    Valla Gördüğüm Kadarıyla Sorun Hala Devam Ediyor. Emenike Falan 0'da

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Umarım alan savunmasıyla ilgili gerekli düzenlemeler yapılmıştır. Tackling, anticipation, marking ve determination değerleri 14 - 15 ya da üstü olan adamların top kapamaması çok şaşırtıcıydı.

hiç memnun kalmadım. sayaç sorunu, kontrat sorunu olduğu gibi devam ediyor. zaten muhammed de yok. (konusu kilitlenirken şubat yamasında olacağı söylenmişti; fakat şimdi de 16 yaş sınırlamasından bahsediliyor) sadece devre arası transferlerini girmişler herhalde oyuna.

ayrıca bir arkadaş yazmış, tekrarlayalım; win32 hatasını dosyanın eksik inmesi yüzünden alırsınız. bu yüzden bu hatayı aldığınızda düzeltmek sadece dosyayı yeniden indirmekle mümkün olur. indirmeden önce dosya boyutuna bakın ve idirdiğinizde inen dosyayla karşılaştırın.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Şimdi indirmemiz gereken en son dosya nedir anlayamadım ben.

En son hali ile Misimovic ve Adu transferlerininde olduğu bir patch çıktı mı yoksa 1-2 güne mi çıkacak. En son çıkanı indireyim.

Beklediğimize ve SI'e yakışan ve gerçekten emek gösterilmiş bir yama. Vallahi tebrikler.

Oyuna yönelik herhangi bir düzenleme yapmak yerine, güncel transferleri yapıp oyun açmayı FM Editör ile evde de yapılabilir.

Amaç; oyuncuları oyundan soğutmak ise bir alkışta ebemden.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Şut sorununa çözüm gelmişmi fark eden ya da etmeyen?

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Quote Originally Posted by BaFraLı View Post
    Şimdi indirmemiz gereken en son dosya nedir anlayamadım ben.

En son hali ile Misimovic ve Adu transferlerininde olduğu bir patch çıktı mı yoksa 1-2 güne mi çıkacak. En son çıkanı indireyim.
    Tolga bu patchi yükleyeceksin. Çıkacak olan sadece XML dosyası. Editör'den kadroları tam olarak ayarlayıp onu yayınlayacaklar transferler için.

Yamayı yükledim ve ilk açışımda 8dkda açtı oyunun ana sayfasını.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Quote Originally Posted by KaPaLı View Post
    Tolga bu patchi yükleyeceksin. Çıkacak olan sadece XML dosyası. Editör'den kadroları tam olarak ayarlayıp onu yayınlayacaklar transferler için.

Yamayı yükledim ve ilk açışımda 8dkda açtı oyunun ana sayfasını.
    Tamam İsmail abi indireyim bende bakalım.

Sayfa 4 / 11 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri