1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: 11.3.0 Yaması Tam Bir Hayal Kırıklığı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default 11.3.0 Yaması Tam Bir Hayal Kırıklığı

1) Transferler tam olarak oyuna aktarılmamış.
    2) Maç içi sakatlıkları çok fazla arttmış. Üç farklı kariyer açtım, üçünde de takımımın üçte biri sakatlığa kurban gitti.
    3) 5-4-1 adı verilen yeni bir diziliş var. Çift defansif orta saha, iki wide kanat ve atak ortasahadan oluşan. Ön libero mevkisinden biri gözükmüyor!
    4) Maçların hepsi aynı gün oynanıyor! Oyun ayarlarından ayarlamama rağmen bir türlü halledemedim.
    5) 11.2.0 Yaması buna göre daha başarılıydı. Biraz daha test edeceğim ama büyük ihtimalle oyunu silip baştan kuracağım.

Bu kadar hata dolu bir oyun çıkarttıkları için de teşekkür ediyorum! Dünyanın parasını verip orjinal oyun aldık, aptal yerine konduk. Bir daha ki sene kesinlikle almayı düşünmüyorum.

11.3.0 yamasını hiç kurmayın derim. Rezillikten başka birşey değil. Maç motoru düzelmiş belki ama sakatlıktan dolayı 3 maç ardarda ideal kadromla oynadığımı hatırlamıyorum. Yeni aldığın transfer 1 hazırlık maçından sonra beni listeye koy diyor direk. Yapılan ayıp yani. Yapımcılara twitterdan sorduğum kadarıylada yeni bir yama yok şimdilik onlar için bir hatada yok sakatlık arttığınıda kabul ediyorlar zaten

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Ben bu versiyonda herhangi bir ciddi kusur göremedim. Diğer arkadaşlar nasıl antreman programları uyguluyorlar bilmiyorum ama ben aşırı bir sakatlık sorunu yaşamıyorum.Oyuncuların yüksek maaş talep etmelerine de etkili kontrat müzakereleri ile elimine etmek mümkün.

Yöneticilerin oyundaki sakatlık artışını kabul etmesi bi yama hazırladıkları daha anlamına geliyor. En kısa sürede gelmesini bekliyoruz o zaman diyecek başka bişey yok.

brşey sormak istiyorum 11.0'ın üzerine direk 11.3ü kurabiliyor muyuz yoksa aradaki güncelleştirmeleride yapmak gerekiyor mu?

Quote Originally Posted by caalar View Post
    brşey sormak istiyorum 11.0'ın üzerine direk 11.3ü kurabiliyor muyuz yoksa aradaki güncelleştirmeleride yapmak gerekiyor mu?
    Direkt 11.3'ü kurabilirsiniz.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Sezer Öztürk'ün ve İBB'de top koşturan hiçbir topçunun Fenerbahçe'ye gelmemesi ayrı bir saçmalık...

Mesaj Yetkileri