1 ile 26 arası toplam 26 sonuç

Konu: Mersey Nehrinin Kırmızı Yakası [Liverpool FC]-[11.2.0]

Smile Mersey Nehrinin Kırmızı Yakası [Liverpool FC]-[11.2.0]

Öncelikle ilk kariyer hikayem olduğu için eksiklikler olabilir şimdiden bahanemi mazur görün.Takımın çoğu mevkisinde eksik var başta ortasaha ve forvet olmak üzere özellikle bu bölgelere transferlerimiz olacak.İlk sezon hedeflerimiz UEFA Avrupa Ligi ve Premier Lig şampiyonluğu.11.2.0 yamasıyla oynadığım için devre arası transferleri olmayacak.Neyse çok uzattık şimdi de takımımızı tanıyalım...

Armamız:

Stadımız Anfield Road:

Dillere Destan Taraftarımız:

Derslerin yoğunluğu sebebiyle biraz yavaş ilerleyen bir kariyer olabilir ama elimden geldiğince devam ettirmeye çalışacağım...
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=92163
    Kuralları okudum,kabul ediyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Başarılar Dilerim.

Başarılar Dilerim

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Başarılar dilerim

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Başarılar Kardeşim

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

başarılar
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

başarılar dilerim

Başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Başarılar dostum.Ateşli tarftarınla kupadan kupaya koşarsın umarım.

Evet arkadaşlar hazırlık maçlarımı ve ilk Avrupa Ligi elememi tek tek koyma ihtiyacı koymadım toptan koydum.Genel olarak fena değiliz ama hala istenilen seviyeye gelemedik sakat olan Torres'in dönüşüyle ve yeni transferlerimizin yapacağı katkılarla istenilen seviyeye geleceğimize inanıyorum.
    Hazırlık maçlarım ve ön eleme turu:

Transferler:

Hamsik'i bütçe yetersizliği sebebiyle 48 ay taksitle aldım Şu an takımdan kimse ayrılmadı ama konchesky bonservisiyle bir kaç genç oyuncu da kiralık olarak ayrılacak.
    İşte dizilişim ve taktiğim.Yorumlarınızı/tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kadrom.Transfer önerilerinizi bekliyorum.
    Last edited by mozole37 : 23.Mart.2011 at 21:33

Premier Lig 1.Hafta Karşılaşması

Lige güzel bir başlangıç yapmak önemliydi bu maç o açıdan güzel oldu topla oynama oranında whu'nun üstünlüğü var ancak oyunun hakimi tek kelimeyle bizdik talebelerimin hepsinin tek tek alınlarından öpüyorum haftaya Old Trafford deplasmanından da alnımızın akıyla çıkacağımızdan eminim man utd maçını düşünerek uefa avrupa ligi elemesine yedek ağırlıklı kadroyla çıkacağız.bu arada fırsat bulursam carragher'ın kendi kalesine attığı golü yüklemek istiyorum gerçekten çok komik ve ilginç bir gol
    buyrun upload ettim
    http://www.youtube.com/watch?v=lakDn8wFynI
    Last edited by mozole37 : 23.Mart.2011 at 22:41

Nesil
    2009
    Yer
    Zeytinburnu

Hazırlık maçlarında çok gol atıp çok gol yemişsin, ama resmi maçlara gelince sıra, çok yeme özelliğin kaybolmuş gibi gözüküyor. Transferler yerinde olmuş diyebilirim. Sana stoper öneribilirim bence Liverpool'un en çok sorun çektiği bölge. Önerim ise;
    Simon Kjær.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

gervinho hamsik yeter
    eto'o bitmiş.

Man Utd maçından önce zayıf rakibimize karşı yedek kadro ile çıktık.

İlk yarı berbat oynadık.2.yarı ise güzel başladık ancak Torres'in sorumsuzluğu bizi moralmen bitirdi ve hemen ardından 2.gol geldi.Önümüzdeki maçlara bakıcaz

Gene ligi düşünerek yedek kadroyla çıkıp zayıf rakibimizi toplamda 5-0'lık skorla eledik.

@CantonAnL tavsiyen için teşekkürler. Simon Kjær'i transfer etmek için elimden geleni yapıcam son 1 haftam kaldı Ancak dünyaları veriyorum kabul etmiyorlar,16milyon pound + n'gog + konchesky yi de kabul etmediler en son
    UEFA Avrupa Ligi Grubum:

pek kolay bir grup oldugu söylenemez ama tabii ki hedef 1.lik

Nesil
    2009
    Yer
    Zeytinburnu

Quote Originally Posted by mozole37 View Post

@CantonAnL tavsiyen için teşekkürler. Simon Kjær'i transfer etmek için elimden geleni yapıcam son 1 haftam kaldı Ancak dünyaları veriyorum kabul etmiyorlar,16milyon pound + n'gog + konchesky yi de kabul etmediler en son

Hanlış hatırlamıyorsam Kjær'i transfer etmek için 20 M €'ya yakın bir teklif yapmıştım + sonraki satıştan para + ligde 50 maç bonusu. =)

Öncelikle asistanım Sammy Lee'nin sözleşmesini karşılıklı olarak feshettiğimi belirteyim...Kendisi takım konuşmalarında taktik danışmanlığında vs... yetersizdi ve West Brom. maçından önce kendisini gönderdiğim basın toplantısında "şampiyon kim olur ?" sorusuna "Manchester United" cevabını vermesi bardağı taşıran son damla oldu...Daha önce Tottenham'da top koşturmuş,bu ligi iyi bilen Alman Steffen Freund ile anlaştık...

Kendi evimizdeki ilk lig maçında rakibimizi 3 golle uğurladık...

Oyunun hemen başında Krygiakos'un gördüğü kırmızı kart oyun planımızın aksamasına neden oldu ama 3 puana tek golle de olsa ulaştık.

Gerçekten kötü bir oyun ortaya koyduk.Kaleye isabetli bir şutumuz bile yok.UEFA Avrupa Ligi bizim için çok önemli grup birinciliği yarışındaki rakibimize yenilmemiz kötü oldu.

Lig maçını düşünerek alternatif kadro ile sahaya çıktık...Lig kupası da bizim için önemli

Lig kupası'nda rakip Chelsea...Talihsiz bir eşleşme oldu...

İlk yarı silik bir oyun ortaya koyduk...Fakat 2.yarı ard arda gelen goller,ardından kaptanımızın güzel oyununu şık bir frikik golüyle süslemesiyle 3-0 galip gelmesini bildik...

Gruptaki 2.maçımız bizim için önemliydi...Kazandık fakat Gervinho'yu kaybettik... 3 ay yok...

Zorlu Londra deplasmanından 3 puanla ayrılmasını bildik Torres gene sorumsuzluk örneği göstererek kırmızı kart gördü Allah'tan maçın sonucuna etki etmedi...Maç başı ve 2.yarının başında bulduğumuz gollerle galip geldik şuanlık güzel gidiyoruz bakalım

Bolton deplasmanında Torres'in yokluğunu çok hissettik...Zaten 1 hafta maaşını kestim bakalım bi daha kırmızı görebiliyo mu Jovanovic'in de uzun sakatlığının ardından forma Babel'e kaldı ve fırsatı değerlendiremedi silik bir oyun ortaya koydu...2.yarı zeman ve maxi rodriguez'in oyuna girmesiyle kuyt'u forvete çektik ve 90+2'de de golünü attı...

Güzel bir maçtı...Grupta 2.yiz şuan sanırım Sampdoria ile 2.maçımız 1.yi belirleyecek

Bizim için çok kötü oldu...3gün önce aynı stadda 7 atıp vasat bir takıma karşı gol atamadan yeniliyorsun...İstikrar problemimiz boy göstermeye başladı...

Lig kupasına da kendi evimizde aldığımız bu sonuçla veda ettik...

3gün sonra gene Chelsea ile bu sefer lig maçında karşılaştık...Rakibimiz tek kelimeyle oyunun hakimiydi mağlup olmadığımız için şanslıyız Reina güzel bir performans gösterdi...

Young Boys'u seviyoruz...Alternatif kadro ile güzel bir sonuç aldık...

Şanssız bir puan kaybı daha...İstikrarlı değiliz bir maç iyi bir maç kötüyüz bu sıralar...

Son maçlardan sonra şekillenen Lig ve Avrupa Ligi puan durumları :

Maç neredeyse Blackburn'ün sahasında tek kale oynandı fakat sonuca ilk yarı bir türlü gidemedik...Kuyt 2.yarı golleriyle galibiyeti getiren isim oldu...

Gene sonuca gitmekten zorlandığımız karşılaşmalardan biri oldu..İstatistiklerden de belli oluyor..Torres'in önemli maçlardaki kart cezalısı olmasından sonra şimdi de formsuzluğu can sıkmaya başladı...

Kaptanımızın 2.yarının hemen başındaki golüyle öne geçtik ve skoru koruduk...3 puan için mutluyuz...

Gene 3.bölgede sıkıntı çektiğimiz maçlardan...Tek tesellimiz Skrtel'la kornerden bulduğumuz golle aldığımız 3 puan...

Sampdoria'yı yenerek grupta liderliğe oturduk...Büyük bir ihtimalle 1.olarak çıkacağız...

Londra deplasmanında özellikle ilk yarıdaki performansımızla maçı kazanmasını bildik..Zirve yolundaki önemli rakiplerimizden birini yenmiş olmanın mutluluğuyla evimize dönüyoruz...

Gene aldığımız saçma mağlubiyetlerden biri...Takım rehavete kapıldı gene...Çok önemli bir 3 puan daha kaybediyoruz ilerde çok başımızı ağrıtacak bu yenilgi...

Metalist deplasmanından alternatif kadro ile aldığımız 1 puanla grup birincisi olarak üst tura adımızı yazdırıyoruz...Rakip İsviçreden Grasshoppers....

Torres 687 dakikalık gol orucunu attığı 3 golle bozdu...Birmingham'a patladık...Bir başka sevindirici hadise ise Gervinho uzun bir aradan sonra sakatlığını atlattı ve ilk maçına çıktı..

Merseyside Derbisinde ezeli rakibimiz ebedi dostumuz Everton'u Mersey Nehri'nin mavi yakasında 3-1lik skorlar ezerek kırmızı yakaya dönüyoruz...Torres kaldığı yerden...

Senenin 2.maçında Old Trafford'ta 2-0 yenildiğimiz rakibimizi North-West derbisinde 3-1'lik skorla eli boş gönderiyoruz...2asist 1golle Hamsik Man Utd'u yıkan adam...

Son karşılaşmalarla şekillenen puan durumu:

Ayın menajeri

Evet arkadaşlar uzunca bir süre konuyla ilgilenemedim çünkü oyunu başka bir bilgisayarda oynadım bu süre zarfında...Bu süre zarfında Ligi şampiyon olarak tamamladık UEFA Avrupa Ligi'nde son 16ya kaldık ve Man.City'ye elenerek turnuvaya veda ettik..Ocak sonu gibi 8 Ocaktaki WHU FA Cup maçında Torres 2 aylık , Gerrard ise 8 aylık sakatlandı..Takımın dengesinin bozulacağını düşündüm fakat pek de öyle olmadı tabii ki yerlerine oynattığım oyuncular onların performansına ulaşamadı fakat ellerinden geleni yaptılar..Bu süre zarfında Kuyt takımı sırtlayan isim oldu diyebilirim..Chelsea bizi gerçekten zorladı bir ara 9 puana çıkardığımız farkı iki kere üst üste kaybederek 3e indirdik biraz panikledim ama Chelsea'nin Tottenham deplasmanından eli boş dönmesiyle Birmingham deplasmanından şehrimize şampiyon olarak döndük...Torres sakatlıktan sonra bir kaç hafta oynadı fakat uzun bir sakatlık dönemi atlattığı için faydalı olamadı..İlk yarıdaki oyununa sayalım.. Bu sezon UEFA Avrupa Ligi'nde çok büyük hayal kırıklığı yaşadık hedefimiz kupaydı ancak olmadı üzgünüz bir hafta sonra Bolton ile FA Cup finali oynayacağız taraftarımıza bu kupayı da armağan etmek istiyoruz..
    Neyse ben uzatmadan genel olarak maç sonuçlarını koyayım tek tek koyamayacağım maalesef toplu halde gözüme çok fazla gözüktü

Kalan maçlarım:

Anfield'teki son maçımız'da Merseyside Derbisinde ezeli rakibimiz ebedi dostumuz Everton'la karşılaşacağız...Evimizdeki son maçımızda şampiyon ünvanımızla taraftarımıza bir galibiyet hediye etmek istiyoruz

Puan Durumu:

Arkadaşlar uzun bir süre kariyerle ilgilenemedim şimdi resimlerini koyma fırsatını anca buldum
    Şampiyon ünvanıyla Anfield Road'ta çıktığımız ilk maçta Merseyside Derbisi'nde Everton ile karşılaştık.Taraftarımıza güzel bir derbi galibiyeti hediye ettik.

FA Cup finalinde rakibimiz Bolton'u 3-0'la geçerek kupaya uzandık.

Ligin son maçında Fulham'ı deplasmanda 2-0'la geçerek ligi 91 puanla şampiyon olarak bitirdik...

Puan Durumu:

Takım ve Oyuncu İstatistikleri:

Ligin Altın Kadrosu :

Takımımızda aldığımız bireysel ödüller:

Torres'e ben de teşekkür ediyorum.:P

Hagi eyvallah ama boşuna bekleme Zeman'ı sana yar etmem.

Sezon değerlendirmesi yapacak olursak Gerrard'ın yeni sezon açılışına kadar devam edecek olan sakatlığı bizi çok sıkıntıya soktu.UEFA Avrupa Liginden elenmemiz bizi hayal kırıklığına uğrattı onun dışında çok iyi bir sezon geçirdik önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde en az yarı finali görmek istiyoruz bu yönde transfer çalışmalarımız olacak.

ilk sezon çok güzel geçmiş lig açısından liverpool'un şl ye dönmesi güzel olmuş

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Şampiyonluk için tebrikler. Liverpool'u Şampiyonlar Ligi'nde izlemek keyif verecek.
    TariboWest

Mesaj Yetkileri