1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Dark Skin?

Default Dark Skin?

Arkadaşlar yüklediğim Fm'de Dark Skin yok. Aylardır adeta bir atari oyunu için tasarlanmış bembeyaz göz yoran ekranla oynuyorum. Buradan indirdiğim temalarda ya alışkın oldugumuz sekmeleri bozan,beğenmediğimizde ayarlardan tekrar değiştirilmesine imkan vermeyen temalardı yada indirdiğim opzskin gibi kurulmadı veya ben kuramadım.
    Diğer dark temalarda dediğim gibi,oyun içindeki sekmeler " continue,takımım " gibi yer değiştirmiş şekildeydi.

Bu sekmelerin bozulmadan yer aldıgı ve hiç güncelleştirme yapmadığım oyunuma uyumlu bir dark tema var mı?

Eğer yoksa FM 11 in kendi dark temasını upload edecek olan biri varsa sevinirim.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Oyunun ilk çıkan, patch'siz versiyonunda dark skin yok. 11.1 patch'ten itibaren yer alıyor. 11.1, 11.2 veya 11.3 patch'lerden birisini indirip kurarsan dark skin'i seçebilirsin. Patch yüklü olup olmadığını yazmamışsın ama yazdıklarından sende patch yüklü olmadığını düşünerek cevapladım.

Quote Originally Posted by Walter Sakana View Post
    Oyunun ilk çıkan, patch'siz versiyonunda dark skin yok. 11.1 patch'ten itibaren yer alıyor. 11.1, 11.2 veya 11.3 patch'lerden birisini indirip kurarsan dark skin'i seçebilirsin. Patch yüklü olup olmadığını yazmamışsın ama yazdıklarından sende patch yüklü olmadığını düşünerek cevapladım.
    Patch yüklemiyorum,alıştığım gibi oynamayı seviyorum kota sıkıntısıda var.
    O nedenle hiçbir güncelleştirme yapmadım, indirdiğim temaların sonuda bahsettiğim gibi oldu.
    Herhangi bi patch yüklemeden, bahsettiğim özelliklerde siyah bir skin bulamaz mıyım?

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by Ronielfayed9 View Post
    Patch yüklemiyorum,alıştığım gibi oynamayı seviyorum kota sıkıntısıda var.
    O nedenle hiçbir güncelleştirme yapmadım, indirdiğim temaların sonuda bahsettiğim gibi oldu.
    Herhangi bi patch yüklemeden, bahsettiğim özelliklerde siyah bir skin bulamaz mıyım?
    O zaman aşağıdaki adresten orjinal dark skin'in birebir kopyasını indirip deneyebilirsin.

http://sites.google.com/site/michael...aseskinsfm2011

DOWNLOAD BASE 2011 DARK SKIN olana tıklaman gerek. Daha önce başka skinler denediğine göre nereye atman gerektiğini biliyorsundur. Gene skins klasörüne atacaksın. Bir dene bakalım çalışacak mı.

EDİT: Şimdi xml dosyasını kontrol ettim, en düşük 11.1 istiyor malesef. Çalışmaz yani.

Nesil
    2009
    Yer
    İskenderun

NN skin diye bir skin var.Bence onu dene.Dark skine çok benziyor.Ben onunla oynuyorum.Reklam oldu ama arkadaşa yardımcı olmak amacımız

Quote Originally Posted by Time Cris View Post
    NN skin diye bir skin var.Bence onu dene.Dark skine çok benziyor.Ben onunla oynuyorum.Reklam oldu ama arkadaşa yardımcı olmak amacımız
    Bahsettiğin skinide çalıştıramadım.Sanırım oda güncelleme istiyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Sonuç olarak patchsiz versiyonda çalışan bir dark skin bulabilmen çok zor. Çünkü orjinal dark skin, ilk patch ile birlikte oyuna dahil ediliyor ve minimum versiyon gereksinimi de doğal olarak 11.1 oluyor. Dark temalı skin yapanlar orjinal dark temanın dosyaları üzerinde çalıştıkları için onların yaptıkları skinler de minimum 11.1 istiyor.

Buna karşın sana yardımcı olmak istiyorum. Bendeki orjinal dark skin ve skins.fmf dosyalarını upload ettim. Şimdi aşağıda yazacaklarımı bir dener misin:

1- "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2011\data" klasöründe yer alan "skins.fmf" dosyasını bir yere yedekle.

2- Aşağıdaki linkten benim yüklediğim "skins.fmf" dosyasını indir ve yukarıdakinin yerine yapıştır. Yani "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2011\data" içerisine.

http://www.mediafire.com/?u844vu2psixthih

3- Aşağıdaki linkten orjinal dark skini indir ve "Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2011\skins" içerisine at.

http://www.mediafire.com/?4qabxg3lf1u9gs5

4- Oyuna gir ve dark skini seçebiliyor musun kontrol et.

Bu yükleyeceğin dark skin'de minimum versiyon olarak 11.0.0 yazıyor, o yüzden bunun işe yaraması lazım.

Quote Originally Posted by Walter Sakana View Post
    Sonuç olarak patchsiz versiyonda çalışan bir dark skin bulabilmen çok zor. Çünkü orjinal dark skin, ilk patch ile birlikte oyuna dahil ediliyor ve minimum versiyon gereksinimi de doğal olarak 11.1 oluyor. Dark temalı skin yapanlar orjinal dark temanın dosyaları üzerinde çalıştıkları için onların yaptıkları skinler de minimum 11.1 istiyor.

Buna karşın sana yardımcı olmak istiyorum. Bendeki orjinal dark skin ve skins.fmf dosyalarını upload ettim. Şimdi aşağıda yazacaklarımı bir dener misin:

1- "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2011\data" klasöründe yer alan "skins.fmf" dosyasını bir yere yedekle.

2- Aşağıdaki linkten benim yüklediğim "skins.fmf" dosyasını indir ve yukarıdakinin yerine yapıştır. Yani "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2011\data" içerisine.

http://www.mediafire.com/?u844vu2psixthih

3- Aşağıdaki linkten orjinal dark skini indir ve "Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2011\skins" içerisine at.

http://www.mediafire.com/?4qabxg3lf1u9gs5

4- Oyuna gir ve dark skini seçebiliyor musun kontrol et.

Bu yükleyeceğin dark skin'de minimum versiyon olarak 11.0.0 yazıyor, o yüzden bunun işe yaraması lazım.
    Şimdi denedim ve oldu.
    Emeğiniz için çok teşekkür ederim,eline sağlık.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

rica ederim, olmasına sevindim

Mesaj Yetkileri