1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Kısayol Yok

Unhappy Kısayol Yok

ben apple powerbook g4 kullanıyorum..fm 2010'u sorunsuz bir şekilde indirdim ama pc'nin her yerini arasamda fm 2010 kısayolunu bulamadım..başka türlü oyuna girebilirmiyim? lütfen yardım edin

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

1-oyunu yükledin mi gerçekten?yani yüklenince zaten masaüstüne kısayolunu atardı.
    2-yüklediysen windows a göre konuşursam C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2010 burada olması gerek. fm.exe ye gel. mouse sağ tık gönder masaüstü kısayol oluştur.

bulamazsan ara de fm.exe arat.

1-yükledim sorunsuz birşekilde
    2- dediğin gibi arattım ama olmadı... sanırım oynayamayacağım

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by serefcan1996 View Post
    1-yükledim sorunsuz birşekilde
    2- dediğin gibi arattım ama olmadı... sanırım oynayamayacağım
    sen oyunu kurduğuna CİDDEN eminmisin?
    yani kusura kalma ama şaka gibi;kurulum yeri olarak geri dönüşüm kutusu mu dedin yoksa?

madem kuruldu diyorsun o zaman kurulduğuna göre bulman gerek yani oyun da orjinal fm ise program ekle-kaldır dan kaldır öyleyse ve yeniden kur bu sefer kurulum esnasında kurulum yeri seç yani otomatik kurma yerini sen belirle ki nereye kurduğunu bilesin.

program ekle kaldır da yoksa kurulmamış olabilir olmazsa oradan bir başka kaldırma ile dene ccleaner-your installer vs.ile kaldırma yapabilirsin madem kuruldu diyorsun o zaman kalkması da gerek yada kurulmamış demektir yada bermuda da oturuyor da olabilirsin

hadi kolay gelsin...

yüklediğime eminim dosya var ama kısayol yok..ama çözdüm sorunu yinede saol

Mesaj Yetkileri