1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: her oyunumda yaşadığım sorun

Default her oyunumda yaşadığım sorun

her zaman yeni takımla başladığımda çok kötü başlıorum ilerde düzeliorum ama başta ne kadar puan kaybettiğime göre şekilleniyo lig sırası .totenham için sizce hngi taktikle oynayayım .tek tek oyuncu rollerini de yazarsanız sevinrim. mevcut kadroya criscito ve dzekoyu aldım iş işten geçmeden takım yerine otursun yoksa toparlamak zaman alıyo.
    Last edited by oguzkedek : 25.Mart.2011 at 00:00

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Sonradan toparladığın taktiği en başta kullan Match repatiton olayın da biraz yüklenme yap ve hazırlık maçı sayısını sezon öncesi normal seviyede tutmaya bak.
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

zaten 2 maç yaptım ligde fulhama yenildim west hamla 95 te yediğim golle 3-3 berabere kaldım . doğru taktiği bulmam zaman alablr o yüzden dedim tottenhamla oynayan varsa yardım etsin diye . bu arada gentide 2 maçta da 3-0 yenerek gruplara kaldım

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

tottenhamla oynayacagın en iyi taktik 4-3-3 olur heralde

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

sezona başlarken match preparation'ı en yüksekte tutup çoık sayıda hazırlık maçı yaparsanız taktiğiniz oturur.. böylece sezon başladığında rakiplere oranla daha hazır bi takım olursunuz..

4-41-1 bale ml yap moric playmaker vandervaart amc long shot sık yap lennon mr palacıos top kapan dzeko özel ayar gec bence ileri cıkıs sık stop surme orta through ball normal orta az .....

match preparationın ne olduğunu anlamadım ne yapayım orayı ?

Quote Originally Posted by oguzkedek View Post
    match preparationın ne olduğunu anlamadım ne yapayım orayı ?
    kullandığın taktiği orada seç ve maç öncesi oyuncularına çalıştır.oyuncuların hem daha sistemli hem de daha istikrarlı oynar.taktik değiştirirsen bu olay sıfırlanır tabiki.yeni taktiği de çalıştırman gerekir.

Mesaj Yetkileri