1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: Oyuncu profilini tıklayınca oyundan atıyor [ÇÖZÜLDÜ]

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Default Oyuncu profilini tıklayınca oyundan atıyor [ÇÖZÜLDÜ]

Yıllardır FM oynarım ve bilgisayarımda çok iyi düzeyde bir bilgisayar FM 2011 'ide bu sene baya oynadım 1 ay sora bidaha acayım dedım oyuncunun ustune tıklıyorum ama profili acmadan oyundan atıyor hata vermeden...oyunun herseyını sılıp bi daha yukledım,sistem geri yukledım hıc bıse care etmedı ? napabılırım

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Tema'da bir sorun olabilir.Temayı değiştir veya oyunun orjinal temasını kullan.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by vego View Post
    Tema'da bir sorun olabilir.Temayı değiştir veya oyunun orjinal temasını kullan.
    yıllardır oyuna gırdıgım anda hıc tema degıstırmeden oynarm ve orjinal teması

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

antivirüsten yada türkçe yamadan olabilir mi?yada yüklediğin bir şey bozmuş olabilir mi?

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mehmetd View Post
    antivirüsten yada türkçe yamadan olabilir mi?yada yüklediğin bir şey bozmuş olabilir mi?
    kardesım ikide bir bişeyler yüklüyor buyuk ihtimalle onlardan oldu cunku turkce yama yok oyunda ve antivirusde kullanmıyorum:S

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by darkpart2 View Post
    kardesım ikide bir bişeyler yüklüyor buyuk ihtimalle onlardan oldu cunku turkce yama yok oyunda ve antivirusde kullanmıyorum:S
    ikide bir derken ne yüklüyor?yani oyun mu bişey yüklüyor pc de farklı bişey mi var?
    bence antivirüs kullan ama oyuna geçerken kapa veya ayarını öyle yap.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

sorunu cozum herkeze tesekkur ederım

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

sorunu cozum herkeze tesekkur ederım
    nasıl çözdüğünü de söylesen de aynı sorunla karşı karşıya kalan yada kalacaklar öğrense diye düşünüyorum.

Evet Hocam , Nasıl Çözdüğünü Anlatırsan çok makbule geçer..

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

c/kullanıcılar/bilgisayar adı/appdata/roaming/sports interactive içindeki football manager 2011 dosyasını silince hersey duzeliyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

c/kullanıcılar/bilgisayar adı/appdata/roaming/sports interactive içindeki football manager 2011 dosyasını silince hersey duzeliyor.
    cevap için teşekkürler,bu yalnız fm 2011 için mi geçerli acaba?bende roaming diye bi klasör yok ta fm 2010 da?
    edit: direk sports interactive miş,hatta bi dosya buldum orada
    adı comp errors.log onda enteresan şeyler buldum,crush dump yerine direk çözümü yazan bişey.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mehmetd View Post
    cevap için teşekkürler,bu yalnız fm 2011 için mi geçerli acaba?bende roaming diye bi klasör yok ta fm 2010 da?
    edit: direk sports interactive miş,hatta bi dosya buldum orada
    adı comp errors.log onda enteresan şeyler buldum,crush dump yerine direk çözümü yazan bişey.
    ben fm 11 oynuoyurm ole galba

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

ben fm 11 oynuoyurm ole galba
    hayır vista diyeymiş,benim xp;vista da öyleymiş.

aynı problem için bir çözüm önerisi daha vereyim fm.exe'nizi yenileyin yani mesela oyuna cr4ck yaptıysanız bir daha yapın ya da patch yüklediyseniz bir daha yükleyin

İnanılmaz Teşekkür ederim hocam çok sağol deli oluyodumya sağol teşekür ederim Ama savem sizlere ömür

saveyi yedekleseydiniz ya

bende de vardı bu hata, fm 2011 e ait değilde daha eski bir temayı yüklemişim yanlışlıkla ; aynı hatayı veiryordu orijinal temayı yükleyince düzelmişti

ya arkadaşlar bende de bu hatayı veriyo ama o kadar oynadım simdi yapmaya basladı hangi save dosyasını acarsam acıyim yada yeni oyun aciyim yine aynısnı yapıyo...baştan belirtiyim ne yama yukledim bu gune kadar nede tema yukledim

18. Default

buna çözüldü yazıldığı için mi kimse cevap vermiyo bilmiyorum ama orda yazılanlarla çözülmüyo hiç bi şey

Mesaj Yetkileri