1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: 1 Oyuncuyu en fazla kaça satabiliriz?

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

bende fm 2010 olduğundan buraya açtım umarım ilgilenen olur.
    fm genie scout a bakarak bir oyuncuyu kaça alabileceğimizi ve kiralık teklifi yaparak kaça kiralayabileceğimize bakabiliriz ama kaça satabileceğimiz orada yazmaz eğer yeni başladıysanız -1 yazar siz belirlersiniz ama kaç belirlememiz gerekiyor yani bi adamı en fazla kaça satabiliriz? 2 katı mı?
    5? 10? +1milyon yada +10 milyon? en fazla ne verirler ki o değerden satalım?

bu konuyu açtım çünkü fm de çok önemli bi konu kaça alacağımızı biliyoruz 30 sa 100 mesela ama biz kaça satabiliriz belirli bir hesaplaması var mı ve kaça kiralama teklifi yapabiliriz hangi oyuncuları alalım 24 yaş üstü yetenekli kişileri mi 23 yaş altı ca düşük pa sı yüksek kişileri mi(tercihen)

SONUÇ OLARAK SATMA VE KİRALAMA BEDELLERİNİ HESAPLAYAN BİRİ VAR MI?
    iyi oyunlar...

konu fm 2010 ama ne yazık ki ilgilenen yok.

kimse bişey demediği için genie scout a baktım orada ilgilenilen adamlardan çoklukla klüpler 3 katını istemiş olduğunu gördüm değişik rakamlar var tabi az isteyen de var 5-6 kata kadar isteyen de ama çoklukla değerinin 2 ila 3 katı aralığında fiyat biçilmiş olanlara talip var.
    Last edited by El Barto : 15.Nisan.2011 at 09:18

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

3 kere yazmana ne gerek var yahu ? Daha 2 saat zor olmuş.Bu yaptığın kurallara uygun değil.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by Börk View Post
    3 kere yazmana ne gerek var yahu ? Daha 2 saat zor olmuş.Bu yaptığın kurallara uygun değil.
    doğru diyorsunuz aslında ama şöyle de bişey var: 1 mesaja kimse gelmiyor ya
    örneğin 1 mesaj yazdığımda 6 kişi baktığını gördüm 2.mesajı yazdım 22 oldu sayı bi anda şimdi 3.yü yazdıktan sonra 53 e yükseldi ama hala benden başka yanıtlayan yok.

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Bunun birçok değişkeni var aslında. Takımlar reputation seviyelerine göre belirli ca larda oyuncu alıyorlar genellikle. Bunun yanında o anki ihtiyaçları da çok önemli. Mesela Barcelonanın sol bek e ihtiyacı var diyelim ve en iyi sol beklerden biriside sizin takımınızda. Barcelona bu adamı almak için gerekirse 50-60m€ yu gözden çıkarabiliyor. Hepsinin yanında oyuncunun reputation değeride çok önemli. Worldwide rep i olan oyuncuya tabiki daha yüksek teklifler gelecektir. Uzun lafın kısası oyuncuyu yüksek fiyata satmak tamamen o anki koşullara bağlı. Herkesde kendi oyununa özgü oyuncu satışları olmasındanda bunu anlayabiliriz.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by DaveJones View Post
    Bunun birçok değişkeni var aslında. Takımlar reputation seviyelerine göre belirli ca larda oyuncu alıyorlar genellikle. Bunun yanında o anki ihtiyaçları da çok önemli. Mesela Barcelonanın sol bek e ihtiyacı var diyelim ve en iyi sol beklerden biriside sizin takımınızda. Barcelona bu adamı almak için gerekirse 50-60m€ yu gözden çıkarabiliyor. Hepsinin yanında oyuncunun reputation değeride çok önemli. Worldwide rep i olan oyuncuya tabiki daha yüksek teklifler gelecektir. Uzun lafın kısası oyuncuyu yüksek fiyata satmak tamamen o anki koşullara bağlı. Herkesde kendi oyununa özgü oyuncu satışları olmasındanda bunu anlayabiliriz.
    öncelikle mesaj için teşekkürler,2 saattir bi cevap bekliyordum birisi yazdı sonunda.

mesajından anladığım belirli bir değer olmadığı yani *2 *3 gibi değil de ihtiyaca göre diyorsunuz, doğru tabii ama ben genie den baktım ve oradaki değerleri baz alırsam SATMAK İSTEDİĞİM adamlara değeri *3 *5 gibi değerler koyacağım. mesaj için de tekrar saol. mesajın tabi ihtiyaca göre alması tabi işime yarayacak ama benim ihtiyacım olmayanı kaça satacağımı anlatmıyor ve değerin belli olmadığını anlatmışsın yani belirli bir hesaplama olmadığını bende işime yarayanı eğer finansım yetiyorsa belirli bir hesaplama ile almadığıma göre satmada da yok tabi; ben yükseğe alıp ucuza satabildiğim için sormuştum iyi oyunlar...

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

oyun başında 2 kat olarak belirlendiğinden ve ayarlarda transfer listesine konulanları öner seçili olduğundan 2 katından yada %100 ise de değerinden yani sonuç olarak 2 kattan yüksek teklif gelmiyor 8 milyonluk oyuncu var 48 girdim teklif yok bekledim bide sabırsızım benim teklif ettiğim gibi hemen teklif isterim ama 2 kattan fazla veren yok sonuçta.

yani konunun doğru cevabı: en fazla 2 katına satabiliriz.

Mesaj Yetkileri