1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: TGT - İngiltere Komple Grafik Paketi

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Default TGT - İngiltere Komple Grafik Paketi

TGT - İngiltere Komple Grafik Paketi

yapımcı: Turksportal Grafik Takımı

Almanya çalışmasından sonra İngiltere paketini sizlere sunuyoruz. Bu çalışmanın amacı İngiltere liglerinde oynamayı tercih eden kişilere grafik desteği sağlamaktır.

Paketin İçeriği:

• Logo paketi
    • Arkaplan Paketi
    • Forma Paketi
    • Reklam Panoları Paketi
    • Skin

Detaylı İçerik:

Logo Paketi

Logo paketinin içeriği şu şekildedir:

• İngiltere Premier Ligi takımlarının normal, küçük ve arkaplan logoları
    • İngiltere Premier Ligi takımlarının normal, küçük ve arkaplan logoları [FLL Stil]
    • Organizasyon logoları
    • Organizasyon logoları [FLL Stil]
    • Kıta logoları

Arkaplan Paketi

• Premier Lig takımlarının arkaplan resimleri
    • Premier Lig ve alt liglerin arkaplan resimleri
    • Dünya kupası arkaplan resmi
    • Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Süper Kupa arkaplan resimleri

Forma Paketi

Forma paketi Premier Lig takımlarının ve İngiltere Milli takımının formalarını içermektedir.

Reklam Panoları Paketi

Oyuna büyük gerçekçilik katan bu pakette Premier lig ile ilgili reklam panoları yer almaktadır. Reklam panoları maçlarda hem 2 boyut hem 3 boyut modunda çalışmaktadır.

Skin

Orjinal dark temanın biraz rütuşlanmış halidir. Pakette yer alan Arkaplan resimlerinin görüntülenmesi ve yazıların okunabilirliği açısından paketle birlikte kullanmanız tavsiye edilir.
    Last edited by DisCo : 16.Nisan.2011 at 02:20

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

İNDİRME ve KURULUM

1.adım: Aşağıdaki linkten TGT Ingiltere Paketi.rar dosyasını indiriniz. Rar dosyasını herhangi bir yere açınız.

2.adım: TGT İngiltere Paketi içerisindeki 4 klasörü (ads, Arkaplanlar, Logolar ve Formalar klasörleri) "Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2011\graphics\pictures" içerisine atınız. graphics ve/veya pictures klasörleri yoksa kendiniz oluşturunuz.

3.adım: TGT İngiltere Paketi içerisindeki "fm.xml" ve "radial.xml" dosyalarını "Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2011\ads" içerisine atınız. ads klasörü yoksa kendiniz oluşturunuz.

Not: Eğer İngiltere Premier Ligi ile ilgili daha önceden yüklediğiniz bir grafik paketi varsa başka bir yere taşıyınız, aksi taktirde çakışma yaşanır.

ÖNEMLİ NOT: Paketimizde Logolar yukarıda ekran görüntülerinde göreceğiniz üzere Klasik Stil ve FLL Stil olmak üzere 2 farklı stilde yer almaktadır. Çakışma yaşanmaması için kurulumu yaptıktan sonra eğer klasik stil logoları kullanmak istiyorsanız "TGT İngiltere Paketi\Logolar" içerisinde yer alan "FLL Stil Logo" klasörünü kaldırınız. Eğer FLL stil logoları kullanmak istiyorsanız gene "TGT İngiltere Paketi\Logolar" içerisinde yer alan "Normal" ve "Organizasyon Logoları" klasörlerini kaldırınız.

4.adım: Aşağıdaki linkten TGT İngiltere paketi için hazırladığımız Skin'i indiriniz. İndirdiğiniz tgt skin.rar dosyasından çıkan "tgt skin" klasörünü "Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2011\skins" içerisine atınız.

Last edited by Walter Sakana : 16.Nisan.2011 at 02:31

Bu Logoyu Zaten Çok Seviyorum

Gerçekten Çok Kaliteli Olmuş Ellerinize Sağlık

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Ellerinize sağlık..

Ben yazanlari aynen yaptim goremedim kendi oyunumda, yeni oyuna basladigimdami gecerli olur? yoksa save li oyundada gecerli olurmu?

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by thekumpir View Post
    Ben yazanlari aynen yaptim goremedim kendi oyunumda, yeni oyuna basladigimdami gecerli olur? yoksa save li oyundada gecerli olurmu?
    Yeni oyuna gerek yok, save'li oyununuzda da çalışır. Cache dosyasını silip deneyin

ellerinize saglik,
    Walter Sakana nin dedigi yontemi uyguladim ve calistirdim, oyun daha bi guzel geldi gozume

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Son derece güzel bir çalışma olmuş ellerine sağlık

3.adım: TGT İngiltere Paketi içerisindeki "fm.xml" ve "radial.xml" dosyalarını "Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2011\ads" içerisine atınız. ads klasörü yoksa kendiniz oluşturunuz.
    hocam bu kalsör ve dosyalar bende türkiye ligi paketinden dolayı zaten var. ne yapmalıyım?

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by kraliyetnet View Post
    hocam bu kalsör ve dosyalar bende türkiye ligi paketinden dolayı zaten var. ne yapmalıyım?
    İkisinden birini tercih etmeniz gerekiyor yani mevcut dosyalar ile ikisini aynı anda kullanma şansınız yok. Bu da benden kaynaklanan bir eksiklik. Aslında hata falan yok ama ikisinin aynı anda çalışmasını sağlayacak dosyayı hazırlayıp eklemeliydim, atlamışım. Her üç ligin (Almanya, İngiltere, Türkiye) reklam panolarını aynı anda kullanmanızı sağlayacak kod dosyasını hazırlayıp ekleyeceğim. Size de ö.m. yoluyla bildiririm eklediğimde.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Reklam panoları için gerekli dosya (fm.xml) eklenmiştir:

http://www.mediafire.com/?qr5kapn3r2s0f9x

Yukarıdaki dosyayı indirerek şu ana kadar yayınlanan 3 ayrı TGT paketindeki reklam panolarını aynı anda kullanabilirsiniz. Dosyayı "Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2011\ads" içerisine atmanız gerekmektedir. Burada aynı isimli bir dosya varsa üzerine (yerine) yazdırabilirsiniz.

Önemli Not: Aynı yerde herhangi bir TGT paketiyle yüklediğiniz "radial.xml" isimli bir dosya daha olacak. O dosyayı kaldırmayınız.

teşekkürler , arka planları sildim oyuncu isimleri okunmuyordu onun dışında güzel

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by EfsaneFenerli View Post
    teşekkürler , arka planları sildim oyuncu isimleri okunmuyordu onun dışında güzel
    Rica ederim. Dark tema kullanmıyorsanız normal okunmaması.

Skin

Orjinal dark temanın biraz rütuşlanmış halidir. Pakette yer alan Arkaplan resimlerinin görüntülenmesi ve yazıların okunabilirliği açısından paketle birlikte kullanmanız tavsiye edilir.

Mesaj Yetkileri