Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 70 sonuç

Konu: Yardımcı Araştırmacı Alımı

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

isim-Soy İsim: Kaan Ünlü
    İlgilendiği Takım: Göztepe
    18 yaş veya üstünde mi? evet 18
    Bu takımı neden araştırmak istiyorsunuz? Göztepe aşkı diyelim

İsim-Soy İsim: Adem Öztürk
    İlgilendiği Takım: Karabükspor
    18 yaş veya üstünde mi? Evet.(26)
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? - Karabük'te ve Ankara'da ikamet ediyorum.İç saha maçlarına gidiyorum.Takım ve oyun hakkında yeterli bilgiye sahibim.

listede yok ama Adanademirspor takımı araştırmacısı olmak benim için bir şeref olur. fm 2012 de takımımı ne kadar gerçeğe yakın oluşturulmuş bulursam o kadar zevkli ve keyifli bi fm 2012 hayatım olur. heleki bunda bi katkım olursa daha ölsemde gam yemem.

araştırmacının görevi ne . neler isteniliyor ? başvurmak isterim ama )

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Perpetua`nin profiline tiklarsan butun bilgiler yaziyor dostum
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    karabük

İsim-Soy İsim: Y. Efe Ak
    İlgilendiği Takım: Karabükspor
    18 yaş veya üstünde mi?: Evet (31)
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?: Karabükspor taraftarıyım ve Karabük'te yaşıyorum. İç saha ve dış saha maçlarını sürekli takip ediyorum. Ayrıca hafta içi takım idmanlarını izliyorum. Bu konuda sizlere yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.

7. Default

Quote Originally Posted by koraybahce View Post
    İnceleme çalışmalarına alınıp alınmadığımızı nasıl anlayacağız?
    Araştırmacı alım sürecinin gizliliğini bozmak istemiyorum ama özel mesaj da gönderemediğim için bilgilendirilmem mümkün olmadı.Bana mail adresimden yanıt geldi araştırmacı alımıyla ilgili.Başka bir siteden üyelik almam gerektiği ve o üye ismini bana mail yollayan yetkilinize geri yollamam gerektiğiyle ilgili.Bu işlemleri yaptım ama üzerinden 4 gün geçmesine rağmen başka bir mail almadım.Ne yapmam gerekiyor şimdi?Turksportal ailesine aktif olarak katılmayı çok istiyorum.O yüzden heyecanla bekliyorum.Bu mesajı attıysam bilin ki heyecanımdandır

Nesil
    2003

Araştırmacı alım sürecinin gizliliğini bozmak istemiyorum ama özel mesaj da gönderemediğim için bilgilendirilmem mümkün olmadı.Bana mail adresimden yanıt geldi araştırmacı alımıyla ilgili.Başka bir siteden üyelik almam gerektiği ve o üye ismini bana mail yollayan yetkilinize geri yollamam gerektiğiyle ilgili.Bu işlemleri yaptım ama üzerinden 4 gün geçmesine rağmen başka bir mail almadım.Ne yapmam gerekiyor şimdi?Turksportal ailesine aktif olarak katılmayı çok istiyorum.O yüzden heyecanla bekliyorum.Bu mesajı attıysam bilin ki heyecanımdandır
    Gizlilik yok esasinda, sadece basvurularin toplandigi basligin cok karmasik olmamasi icin boyle bir yolu tercih ettik.

Sizinle irtibata gecen arkadas lojistik nedenlerden henuz geri donemedi ama en kisa zamanda geri donecektir.

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

İsim-Soy İsim: Murat Keleş
    İlgilendiği Takım: Kayserispor veya format için uygun ise yaşadığım şehrin takımı olan Çorumspor
    18 yaş veya üstünde mi? Evet 29
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? 11 senedir Championship Manager ve Football Manager serilerini oynuyorum. FM 2012'nin Türkçe veri tabanına destek olmayı, geçmişe bakınca "Bu oyunun yapılmasında benim de payım var" demeyi istiyorum. Kayseri'ye de yakınım ayrıca zaman ve seyahat problemim olmadığı için maçlarını düzenli olarak takip edebilirim.
    Last edited by infernus : 12.Temmuz.2011 at 12:24

10. Default

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Gizlilik yok esasinda, sadece basvurularin toplandigi basligin cok karmasik olmamasi icin boyle bir yolu tercih ettik.

Sizinle irtibata gecen arkadas lojistik nedenlerden henuz geri donemedi ama en kisa zamanda geri donecektir.
    Teşekkür ederim.Beklemedeyim

vedat1987 Misafir

İsim-Soy İsim: Vedat TÜFEKÇİ
    İlgilendiği Takım: Güngören Bld., Kasımpaşa
    18 yaş veya üstünde mi? Evet
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?

Bulunduğum şehrin takımları olduğu için bilgi toplamak kolay olacaktır. Ayrıca her iki takımın taraftarı olmadığım için objektif yaklaşımın daha kolay olacağını düşünüyorum.

İsim-Soy İsim: Bekircan İDER
    İlgilendiği Takım: Ankaragücü, Kayserispor
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? : Ankara'da yaşamamın dışında yaklaşık 3-4 senedir her kariyerimde bu 2 takımı da çalıştırmış olmam.Kayserili akrabalarım var ve yönetimdede çok tanıdığım var kendime yakın görüyorum.

admin diğer takımlar hala alınmadı mı yoksa işaretlenmedi mi?

İsim-Soy İsim=CANER APAYDIN
    İlgilendiği Takım=BUCASPOR
    18 yaş veya üstünde mi?=Evet
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?= İzmirde yaşadığım için bucaspor ile yakından ilgilenme ve takip etme şansı buluyorum yardımcı olmaya çalışmak isterim bir fm tutkunu olarak

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

İsim-Soy İsim: Doğan Avan
    İlgilendiği Takım: ADANASPOR
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? çünkü gözümü açtığımdan beri maçlarına gittiğim, günlerimin sadece Adanasporla geçtiği,hayatımda Adanaspordan başka iddialı olduğum bir konu yok.şayet gerek olursa seve seve yardımcı olurum her konuda

İsim-Soyisim
    Kadir Öztürk
    İlgilendiği Takım:
    Kasımpaşa
    18 yaş veya üstünde mi?
    18 yaşında.
    15 yıldır oturduğum semtimin takımı. Çoğu maçına gidebiliyorum, stadı evimin hemen yanında. Maçlarını kolaylıkla takip edebilirim.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Iyi geceler, bir sorum olacakti.Acaba olumlu veya olumsuz yonde bi geri donus olacak mi? Yada olduya kacirmisim olabilirim basvurali nerdeyse 2 ayi gecti bi ara e posta kutumda +100 e posta vardi bende toplu halde sildim sonradan hatirladim buradan e-posta bekledigimi malesef )
    eto'o bitmiş.

evet cidden olumlu veya olumsuz bi geri dönüş olursa seviniriz

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    Iyi geceler, bir sorum olacakti.Acaba olumlu veya olumsuz yonde bi geri donus olacak mi? Yada olduya kacirmisim olabilirim basvurali nerdeyse 2 ayi gecti bi ara e posta kutumda +100 e posta vardi bende toplu halde sildim sonradan hatirladim buradan e-posta bekledigimi malesef )
    1 Mayis tarihinde yollamistik sana bir e-posta. Bu tip hamleleri sik sik yapiyorsan (100 tane mesaj biriktirme, okumadan silme) belki de ekipte olmanin gereksinimlerini karsilayamazsin sorusu beliriyor kafamda. Nedenini, nicinini sana az once attigim e-posta'dan konusabiliriz.

Quote Originally Posted by caner485 View Post
    evet cidden olumlu veya olumsuz bi geri dönüş olursa seviniriz
    Arastirmaci aldigimiz zaman zaten ilk mesajda alindi bilgisi veriliyor. Eger alinan siz degilseniz, buradan cikarsama yapmak mumkun.

Nesil
    2007
    Yer
    Kütahya

İsim-Soy İsim: Kerem KALKIR
    İlgilendiği Takım: Tavsanli Linyitspor
    18 yaş veya üstünde mi? Evet (19)
    Bu takımı neden araştırmak istiyorsunuz? Kütahya'nın Tavşanlı ilçesine 50km uzaklıkta bulunan Emet ilçesinde oturuyorum ve her maçını takip etmeye çalışıyorum. Ve Tavsanli Linyitspor'un Fm'de detaylı bilgilerle bulunmasını cânı gönülden istiyorum. Ayrıca Bağımlı bir FM kullanıcısı olarak güncel bir Tavsanli Linyitspor ile oyundan daha fazla zevk alacağımızı düşünüyorum.

İsim-Soy İsim=CANER APAYDIN
    İlgilendiği Takım=BUCASPOR
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?= İzmirde yaşadığım için bucaspor ile yakından ilgilenme ve takip etme şansı buluyorum yardımcı olmaya çalışmak isterim bir fm tutkunu olarak

22. Default

Teşekkür ederim.Beklemedeyim
    maalesef hala geri dönüş yok

23. Default

İsim-Soy İsim: Umut KARDAŞ
    İlgilendiği Takım: Diyarbakır Spor
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz : Yerel basın mensubuyum.Menajerlik oyunlarına 01 den beri oynayan birisiyim ne kadar gerçekçi olursa o kadar keyif alırım.Bu arada 01 den beri oynadığım tek takım Diyarbakır Spor olması gerçekçiliğine verdiğim önemi anlamaya yardımcı olur.Bu arada diyarbakirspor.org sitesinde de köşe yazarıyım.

mrb arkadaşlar... fm serisi hayranı ve oyuncusuyum..artık araştırmacı olarak yardımda bulunmak istiyorum sizlere..fmyi türkiyede resmi temsil edenin sizler oldugunu bılıyorum...

yaşım 21
    üniv. öğrencisiyim ve ŞANLIURFALIYIM.. şanlıurfasporun araştırmasını yapan kim bilgi almak istiyorum eğer böyle biri yoksa elimden gelenin fazlasını yapacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın...

Quote Originally Posted by 4Beluw View Post
    İsim-Soy İsim: Engin Mogul
    İlgilendiği Takım:Gaziantep Bld.

18 yaş veya üstünde mi? 29 Mayıs 1994

Şehrimizin iki takımıyla da yakından ilgileniyorum,iyi yapacağım bu işi yaşım dolayısıyla kaybetmek istemiyorum,inceleme görevini en iyi şekilde yerine getireceğimi söylemek isterim.
    Hâla ilgileniyorum..Lütfen iletişim.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Gerekli bilgilendirmeyi yapacağız.

İsim-Soy İsim=Anıl ÖZKAN
    İlgilendiği Takım=Kartalspor SK
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?= Kartal da yasıyorum ve bir Kartalspor taraftarıyım iç saha maçlarının çoğuna giderim ve bir FM bağımlısıyım Örneğin;
    şu anda Kartalspor ile 2032 senesindeyim

İsim-Soy İsim: Mustafa Aydoğ
    İlgilendiği Takım:Kayserispor ve Kayseri Erciyesspor
    18 yaş veya üstünde mi? Evet 20
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?Kayseride yasıyorum, Kayserisporluyum ,üniversite ogrenimim de burda oldugu için sene boyu burdayım ve Kayserispor - erciyessporun maclarını takip edebiliyorum ,ayrıca bir fm severim ve bu arastırma işi içinde bulunmak isterim

İsim -Soy isim : Sefa Eren
    İlgilendigi takım : Antalyaspor
    18 yaş veya üstündemi ? evet 24
    Bu takımı neden arasdırmak istiyorsunuz ? Antalyada yaşayan ve antalyaspor içinde yer alan bir kişiyim

isim soyisim: abdullah sahin
    18 yas ustundemi? Evet
    ilgilenmek istedigim takim: kayserispor
    neden arastirmaci olmak istedigime gelince cm01/02 den beri bu oyunun hastasiyim. Kayseride universite ogrencisiyim. Artik yillarca oynadigim oyuna katkida bulunmak istiyorum.
    Cep telefonundan yaziyorum eksik olabilir. Bu yuzden kusura bakmayin.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri