Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 70 sonuç

Konu: Yardımcı Araştırmacı Alımı

Nesil
    2003

Default Yardımcı Araştırmacı Alımı

FM 2012 araştırması için aşağıda belirtilen takımlara yardımcı araştırmacı alınacaktır. Yardımcı araştırmacılığın maddi bir getirisi yoktur ancak yardımcı araştırmacıların emeklerine karşılık bir adet orjinal FM 2012 oyunun çıkış tarihinden çok kısa bir süre sonra adresinize hediye olarak ulaştırılacaktır. Birden fazla takım üzerinde çalışabilecek yardımcı araştırmacılar genelde tercih edilecektir. Yardımcı araştırmacılık, sadece 18 yaş ve üstündeki üyelerimiz için mümkündür.

Yardımcı Araştırmacı alınacak takımlar:
    Ankaragücü - alindi
    Antalyaspor
    Bucaspor
    Büyüksehir Bld. - alindi
    Gaziantepspor - alindi
    Karabükspor - alindi
    Kasimpasa
    Kayserispor
    Konyaspor
    Sivasspor - alindi

Adanaspor
    Boluspor
    Çaykur Rizespor - alindi
    Diyarbakirspor
    Gaziantep Bld.
    Güngören Bld.
    Kartalspor
    Kayseri Erciyesspor
    Mersin I.Y.
    Orduspor
    Tavsanli Linyitspor

Lütfen başvurularınızı aşağıdaki formata uygun olarak yazınız ve soruları cevaplayınız.
    İsim-Soy İsim:
    İlgilendiği Takım:
    18 yaş veya üstünde mi?
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?
    Last edited by perpetua : 28.Temmuz.2011 at 14:13

neden 18 yaş ?
    bu yaşın üzerinde olanlar daha mı iyi araştırmacılık yapıyor ?
    herşey yaş mı ?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by maNga 33 View Post
    neden 18 yaş ?
    bu yaşın üzerinde olanlar daha mı iyi araştırmacılık yapıyor ?
    herşey yaş mı ?
    Her şey yaş değil ama 18 yaş altındakilerin ailelerinden izin almak gerekli. Tabii bir de 18 yaş altında olanlar bence zamanlarını derslerine harcayarak geçirirlerse daha iyi olur.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

yaşadığım şehirde olup listede bulunan tek takım ankaragücü eğer yardımcı araştırmacı olmayı ankaragüçlü kardeşlerim istemezse ben ankaragücünü alabilirim.
    eto'o bitmiş.

Özel mesaj atamıyorum. Nasıl ulaşacağız admin sana ?

Nesil
    2003

Lütfen başvurularınızı aşağıdaki formata uygun olarak yazınız ve soruları cevaplayınız.
    İsim-Soy İsim:
    İlgilendiği Takım:
    18 yaş veya üstünde mi?

Buraya yazdiklariniza gore biz sizinle irtibata gececegiz.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

İsim-Soy İsim: Ahmet Çınar
    İlgilendiği Takım: Ankaragücü
    18 yaş veya üstünde mi? Evet
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? Kendi şehirmde bulunuduğu için.
    eto'o bitmiş.

İsim-Soy İsim: Emre Balta
    İlgilendiği Takım: Tavşanlı Tki Linyitspor
    18 yaş veya üstünde mi? Evet
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? Tuttuğum takım. İçerdeki tüm maçlara ve yakın deplasmanlara gidiyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

İsim-Soy İsim: Görkem Bay
    İlgilendiği Takım:Mersin İdman Yurdu ve Bucaspor
    18 yaş veya üstünde mi? Evet.
    Mersin şehrimin takımı ve hemen hemen tüm maçlarına gittim.Bucasporda kardeş takım diyebilirim o yüzden.

İsim-Soy İsim=Fatih Gündoğan
    İlgilendiği Takım=Adanaspor
    18 yaş veya üstünde mi?=Evet
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?=Adanaspor,benim şehrimin takımı elimden geldiğince bütün maçlarını canlı olarak takip ediyorum,Adanaspor konusunda tribünde dahil çoğu konuya vakıfım bu bilgileri Turksportal ortaklığında değerlendirmek istiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

İsim-Soy İsim=Önder Atsu
    İlgilendiği Takım=İBB,Kartalspor
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?=İbb şehrimin takımı 1 lig de takibi kolay kartala yakın bir yerde oturuyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Ömer Bey, Araştırmacı olunacak takımlar için aynı şehirde yaşama zorunluluğu varmı?

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

İsim-Soy İsim: Coşkun Açıkgöz
    İlgilendiği Takım: İBB
    18 yaş veya üstünde mi? : Evet (21)
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? : Yaşadığım yerin takımı , konuya hakimim.Bu doğrultuda elimden birşey gelecekse yapmak isterim.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

İsim-Soy İsim=Umut Gültekin
    İlgilendiği Takım=Istanbul Büyükşehir Belediye Spor
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?=Istanbulda yaşıyorum. Uzun yıllardır Turk Sportal ailesinin bir ferdiyim.90'lı yıllardan beri CM-FM Serilerine, oyuncu özelliklerine ve araştırma mentalitesine hakim; ilgili takım hakkında bilgi sahibi ve düzenli takip eden ve edebilecek olan biriyim. Bilgilerimi aktarmak ve araştırmaya yardımcı olmak isterim.
    Last edited by Prowler84 : 24.Haziran.2011 at 16:20

İsim-Soy İsim=Kerim Uyar
    İlgilendiği Takım=Karabükspor ve Sivasspor
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? aşağı yukarı 10 seneden fazla menajerlik oynuyorum.(cm-fm)oyuncu özellikleri hakkında bilgimin fazlasıyla yeterli olduğunu düşünüyorum.iki takım da sevdiğim ve yakından takip ettiğim takımlar.
    Not: bursa'da yaşıyorum sadece bilgilerim doğrultusunda(biraz da internet vasıtasıyla) uzaktan bu araştırmayı yapacağım.bu göz önünde bulundurulursa sevinirim....

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Prowler84 View Post
    Ömer Bey, Araştırmacı olunacak takımlar için aynı şehirde yaşama zorunluluğu varmı?
    Ayni sehirde olmasi ve maclari tribunden izlemesi tercihimiz. Ama sehirde arastirmaci bulamadigimiz takdirde Super Lig takimlarinin maclarinin hepsi televizyonda yayinlandigi icin takimlari bu sekilde takip edecek arkadaslari da ekibe katabiliriz.

Tabii takim ligden duserse, bu arkadasin arastirmaciligi da duser veya bir baska super lig takimini arastirmaya baslayabilir.

Bu arada buraya bilgilerini yazan arkadaslarla foruma uyelik yaptiklari e-posta adreslerinden irtibata geciyoruz.

Belki biraz aksi bi şahıs gibi gözükebilirim ama doğru ve inandığım şeyleri yazıyorum ..
    İsim-Soy İsim: Reha Sezai Yiğit
    İlgilendiği Takım: Çorumspor veya Samsunspor (2. Lig)
    18 yaş veya üstünde mi? : Hayır, yaşım 17.
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? : Fm oyununu sevmem ve yıllardır oynanamam ve araştırmacı kişiliğim bunda etken. Çorumspor'u araştırma isteğim ise ; memleketim ve yaşadığım yer olan Çorumun takımı olması, Samsun ise diğer memleketim ve Samsun takımı hakkında bilgimin yeterli olduğunu düşünüyorum ...
    Last edited by rsy10 : 29.Haziran.2011 at 13:47 Reason: bilgi ekleme

İsim-Soy İsim: Onur Özkan
    İlgilendiği Takım: Kayserispor, K.Erciyesspor
    18 yaş veya üstünde mi? : Evet
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? : Yaşadığım yerin takımları.Stadyuma ulaşımım çok kolay.

İsim-Soy İsim: Erdem Eray Ulu
    İlgilendiği Takım: Antalyaspor
    18 yaş veya üstünde mi? evet üstünde (23)

Antalyaspor memleketimin takımı bundan önceki fm serilerinde gerekli önem bu takıma verilmediği için bu çalışmada yer almak istiyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

İsim-Soy İsim: Ufuk Ersoy
    İlgilendiği Takım: Gaziantepspor
    18 yaş veya üstünde mi? Evet ( 02.08.1990)
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? Gaziantepspor maçlarını son iki yıldır takip ediyorum ve yakından ilgileniyorum. Bazı oyuncuların genel performans grafiği ele alarak FM üzerinde düzenlemelere başladım.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Default fm 2012 araştırma ekibi

adı soyadı = serdar tosun
    Ilgilendigi takım = KONYASPOR
    Yaş = 25
    Nedeni = kulüp içinden,tribunden,yönetimden ve basından tanıdıgım isimler mevcuttur.objektif gerçekci bilgilere sahibim.

Default fm 2012 araştırma ekibi

adı soyadı = serdar tosun
    Ilgilendigi takım = KONYASPOR
    Yaş = 25
    Nedeni = kulüp içinden,tribunden,yönetimden ve basından tanıdıgım isimler mevcuttur.objektif gerçekci bilgilere sahibim.

23. Default Fm 2012 Araştırma Ekibi

İsim-Soy İsim:Koray Aktürk
    İlgilendiği Takım:Bucaspor
    18 yaş veya üstünde mi? -Evet 25 yaşındayım
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? - 9 senedir CM-FM oynuyorum.Oyunun veritabanı üzerinde çokça uğraştığım,vakit geçirdiğim oldu.Bucaspor'u araştırmak istememin sebebi 5 senedir orada okuyor olmam ve maçlarına gitmemdir.

İsim-Soy İsim:Orçun Türkmen
    İlgilendiği Takım:Orduspor
    18 yaş veya üstünde mi? 21 yaşındayım
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? Orduspor'u 3.lig'den beri takip ediyorum.8-10 yıldır menejerlik oyunlarını oynuyorum.21 yıldır Orduda yaşıyorum ve deplasmanlar dahil tüm maçları tribunden izleme fırsatım oldu.26 yıl sonra Orduspor süper lig'e çıkmışken menejerlik dünyasına küçük katkım olmasını isterim.Ayrıca takımın yaptığı transferler hakkında çok geniş bilgim var.Şimdiden teşekkürler.

İsim-Soy İsim: Ahmet tevfik tarım
    İlgilendiği Takım: Kartalspor
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? kartalspora karşı bir sempatim var. maçlarını tribünden takip etme olanağım yok ancak yeterli bilgiyi toplayabilir , araştırmayı yapabilirim.

İsim-Soy İsim: Engin Mogul
    İlgilendiği Takım:Gaziantep Bld.

18 yaş veya üstünde mi? 29 Mayıs 1994

Şehrimizin iki takımıyla da yakından ilgileniyorum,iyi yapacağım bu işi yaşım dolayısıyla kaybetmek istemiyorum,inceleme görevini en iyi şekilde yerine getireceğimi söylemek isterim.

27. Default

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    FM 2012 araştırması için aşağıda belirtilen takımlara yardımcı araştırmacı alınacaktır. Yardımcı araştırmacılığın maddi bir getirisi yoktur ancak yardımcı araştırmacıların emeklerine karşılık bir adet orjinal FM 2012 oyunun çıkış tarihinden çok kısa bir süre sonra adresinize hediye olarak ulaştırılacaktır. Birden fazla takım üzerinde çalışabilecek yardımcı araştırmacılar genelde tercih edilecektir. Yardımcı araştırmacılık, sadece 18 yaş ve üstündeki üyelerimiz için mümkündür.

Yardımcı Araştırmacı alınacak takımlar:
    Ankaragücü
    Antalyaspor
    Bucaspor
    Büyüksehir Bld. - alindi
    Gaziantepspor - alindi
    Karabükspor
    Kasimpasa
    Kayserispor
    Konyaspor
    Sivasspor - alindi

Adanaspor
    Boluspor
    Çaykur Rizespor - alindi
    Diyarbakirspor
    Gaziantep Bld.
    Güngören Bld.
    Kartalspor
    Kayseri Erciyesspor
    Mersin I.Y.
    Orduspor
    Tavsanli Linyitspor

İsim-Soy İsim:
    İlgilendiği Takım:
    18 yaş veya üstünde mi?
    İnceleme çalışmalarına alınıp alınmadığımızı nasıl anlayacağız?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by koraybahce View Post
    İnceleme çalışmalarına alınıp alınmadığımızı nasıl anlayacağız?
    Buraya basvurusunu yazan ve basvurusu uygun olan arkadaslarla forumlara uye olduklari e-posta adresinden irtibata geciyoruz.

İsim-Soy İsim: Bilal mercan
    İlgilendiği Takım: Karabükspor
    18 yaş veya üstünde mi? :Evet (19)
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? :karabükte üniversite eğitimi alıcam bu takımı yakınen takıp edebılırım.8 senedır fm ve cm oynuyorum oyun hakkında fazlasıyla bılgı sahıbıyım(NOT:edıtor kullanmayı bılıyorum)

İsim-Soy İsim: Diyar kacmaz
    İlgilendiği Takım: Diyarbakır
    18 yaş veya üstünde mi? evet 25
    Bu takımı neden araştırmak istiyorsunuz? 12 13 senedir cm fm oynuyorum her türlü bilgiyede ulaşırım kulüp icinden elimden geleni yapmaya hazırım oyun icin

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri