Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 70 arası toplam 70 sonuç

Konu: Yardımcı Araştırmacı Alımı

İsim-Soy İsim=Tamer Erdoğan
    İlgilendiği Takım=Kayseri
    18 yaş veya üstünde mi=evet
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?Kayserispor..tanıdığım bir takım bisüre önce takip etmişliğim var.Antalyaspor yada konyasporu da ek olarak alabilirm. 24 saatin 18 saatini pc basında geciriyorum..
    [email protected]

Nesil
    2005
    Yer
    Kayseri

İsim-Soy İsim: Ali Alper Kalın
    İlgilendiği Takım: Kayserispor ve Kayseri Erciyesspor
    18 yaş veya üstünde mi? evet (26)
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz? 2001 yılından beri bu oyunu oynamaktayım, çorbada benimde tuzum bulunmasını istiyorum. iyi bir kayserisporluyum kayseriliyim genelde tüm maçları izliyorum, şehrimin takımı olan erciyeside yakından takip ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    fm dünyasında bir takımda

isim soy isim=Yusuf izzettin Süslü
    ilgilendiği takım=Antalyaspor
    18 yaş veya üstünde mi? evet 21
    Bu takımı neden araştırmak istiyorsunuz? cm 01-02 den beri oynuyorum bu oyunu oyundaki bazı oyunculardaki gerek pozisyon gerek bazı özellik hatalarından dolayı benimde düzgün data da katkım olmasını istiyorum Antalyada okuduğum için yılda en az 10 maçını canlı izleme imkanım var görev için hazırım kısacası
    yeni mail adresi [email protected]
    Last edited by axrax : 08.Ağustos.2011 at 23:42

İsim-Soy İsim=Eray DANACI
    İlgilendiği Takım=Mersin İ.Y
    18 yaş veya üstünde mi=evet
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?Mersinde yaşıyorum burda büyüdüm,futbol hastasıyım,cm01-02 den beri manager hastasıyım ve bol zamanım var.
    [email protected]

Nesil
    2003

Asagi yukari Kasim ayina kadar arastirmaci alimini donduruyoruz (veritabani kisa bir sure sonra teslim edilecegi icin su anda ekibe alinanlarin herhangi bir katkisi olamayacaktir).

Basvurulara devam edebilirsiniz, Kasim ayinda basvuru yapan arkadaslarla irtibata gecmeye tekrar baslayacagiz.

Basvuru yapan arkadaslara tekrar hatirlatma: lutfen forumlardaki uyeliginize bagli e-posta adresinizi surekli kontrol ettiginiz bir adres yapmayi unutmayin.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Herkese dönmediniz sanırım.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

İsim-Soy İsim: Atakan Sezgin
    İlgilendiği Takım: Antalyaspor, Kayserispor, Orduspor
    18 yaş veya üstünde mi? Evet. Yaş 23.
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?
    Antalyaspor ve Kayserispor sürekli olarak yakından takip ettiğim ve sempati beslediğim takımlardır. Orduspor ise önceki sezonlardaki yükselişleriyle dikkatimi çekmiş ve Bank Asya 1.lig maçlarının tümünü takip etmiş olduğum ve ayrıca şuan ki transfer politikalarını yakından takip ettiğim takımların başında gelir. Ayrıca bilgime başvurulmak istendiği sürece Süper ligin bütün, 1.ligin ise belli başlı takımları hakkında yeterince bilgim ve gözlemim bulunmaktadır.Her kim çalışıcaksa şimdiden iyi çalışmalar.

isim soyisim: abdullah sahin
    18 yas ustundemi? Evet
    ilgilenmek istedigim takim: kayserispor
    neden arastirmaci olmak istedigime gelince cm01/02 den beri bu oyunun hastasiyim. Kayseride universite ogrencisiyim. Artik yillarca oynadigim oyuna katkida bulunmak istiyorum.
    Cep telefonundan yaziyorum eksik olabilir. Bu yuzden kusura bakmayin.
    buraya sadece kayserispor yazmışım. cep telefonu ile yazdığım için unutmuşum kayseri erciyessporu. başvurumu kayserispor ve kayseri erciyesspor olarak dikkate alırsanız çok sevinirim.

İsim-Soy İsim: Turgut Reis Erdoğan
    İlgilendiği Takım: Tüm süper lig takımları
    18 yaş veya üstünde mi? Evet. Yaş 26
    Bu takımı (takımları) neden araştırmak istiyorsunuz?
    İstanbul'da yaşıyorum,yeterince müsait zamanım oluyor futbolu takip etmek için.Süper lig'in tüm takımlarını tv'den takip edebilecek donanıma sahibim.Kasımpaşa'nın maçlarını yerinde de takip edebilirim.

Mail'i yanıtladım ama geri dönülmedi henüz.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri