Sayfa 3 / 8 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 235 sonuç

Konu: Haydi Haydi Çaykur Rize, Avrupayı getir dize [Ç.Rizespor A.Ş. - Sezon:4 K:1 -]

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Hedef ilk 10 olsun nasıl olsa kalırız ligde

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Emenike Twente'de

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Quote Originally Posted by vego View Post
    Hedef ilk 10 olsun nasıl olsa kalırız ligde
    Ligde tutunabilirsek çok iyi ilk 10 süper olur (:

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Bomba gibi transferlerle yeni sezona gireceğiz. Çok yakında transferde bombaları patlatıyoruz (:

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Merakla bekliyorum umarım Süper Lig'de kalıcı olursun ..

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Ligde kalıcı olmak adına bir çok kaliteli isimle kadromuzu güçlendirdik. Kadro uyum sağlarsa iyi işler yapabileceğimize inanıyorum. Hemen hemen transferi bitirdik eğer bir ofansif ortasaha (sağ/sol) yada bir forvet transferi daha yapabiliriz.

Antrenör kadromuzda bazı değişiklikler yaptık.

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Quote Originally Posted by Addolorato View Post
    Merakla bekliyorum umarım Süper Lig'de kalıcı olursun ..
    Teşekkür ederim kardeşim. Bizde bu doğrultuda bir kaç transfer yaptık bakalım tutacakmı transferler (:

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

İlk 10 garanti

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa/Çanakkale

Başarılar Faruk Kardeş. Süper Ligde Avrupa ' ya gidersin inş. çok büyük bir başarı olur.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Büyük alTay istediğim adamları da almışsın .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Quote Originally Posted by vego View Post
    İlk 10 garanti
    İnşAllah toprağum bi aksilik olmazsa bu transferlere iş yaparız (:

Quote Originally Posted by Volkan Şen View Post
    Başarılar Faruk Kardeş. Süper Ligde Avrupa ' ya gidersin inş. çok büyük bir başarı olur.
    İnşAllah Ali Avrupaya gitmek çok süper olur ama ilk sezon hiç zannetmiyorum. Teşekkür ederim (:

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Büyük alTay istediğim adamları da almışsın .
    Reis sen istersinde ben almazmıyım ya (: . Şimdi bi Ofansif ortasaha kaldı bakalım bulabilcekmiyiz (:

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Savunmayı nasıl yapacaksın

Orkun - Atilla - Kemal - Sonko - Okan Alkan 5lisi öneririm kardeşim..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Atila Turan ve Sezer Özmen harika olmuş. İlerleyen yıllarda sana iyi para kazandırırlar ..

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

İyi transferler kardeşim atilla en çok gözüme çarpan

Quote Originally Posted by A.FaruK View Post
    Fazla Transfer yapmadık mevcut kadromuz yeterli sadece bir iki takviyeyle eksikleri tamamladık

Mevcut taktiğimiz biraz eksiğimizde var tabi. Bu 11.3 yamasında bir çok sakatlığa maruz kaldık

İyi bir hazırlık süreci geçirdik.

Kısa bir değerlendirme yapacak olursak. Transfer döneminde Yurchenko en önemli transferimiz oldu. Orta alana King Gyan'ı alabilseydik çok fayda sağlayabilirdi bize. Yedek kaleci sıkıntımızı kiralık olarak Bayramla tamamladık. Stoper mevkisinde çok sakatlık yaşadığımızdan dolayı Trabzondan Mustafa Yumlu'yu kiraladık. Hazırlık maçlarında takım iyiydi rakiple güçsüz olsada oyunu beğendik. Bakalım önümüzdeki haftalar bize ne getirecek.

Bu arada takımın taktiği ''Terminator Tactic ''yani hazır bir taktik. Antreman programı olarak Emrah Abinin antreman programını kullanıyorum bunlarıda dipnot olarak ekleyelim.
    Quote Originally Posted by A.FaruK View Post

Büyük bir aksilik olmazsa liderlik garanti diye düşünüyorum artık bakacaz (:

Birde Kötüyüm Diyorsun Çok Mütevazisin Be Usta

Transferler Gerçekten Bomba Olmuş Savunma Çok Sağlam Forvette Artun'a Sürekli Şans Ver Müthiş Gelişiyor ve Poacher'in Tam İdeal İsmi

Linderoth'u Kondisyoner Alsaydın Keşke Ama Kit Carson Bomba Olmuş Dünya Klasında Bir Antrenördür.

Bu Arada Eski Kalecinizi Yeniden Yuvaya Döndürmüşsün Yemedin İçmedin Onu Düşündün Heralde

Süper Ligde Başarılar Reis

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Savunmayı nasıl yapacaksın

Orkun - Atilla - Kemal - Sonko - Okan Alkan 5lisi öneririm kardeşim..
    Abi savunma hattı çok alternatifli şuan kafamda bi 4lü yok ama Atilla ile Sezeri düşünüyorum öncelikli bilmiyorum yanında kim oynar. Formayı hak edene vercez (:

Atila Turan ve Sezer Özmen harika olmuş. İlerleyen yıllarda sana iyi para kazandırırlar ..
    Hem kaliteli hemde mevcut durumda iş yapabilecek isimler. Zamanla artık kulübe iyi para kazandırarak yollayabiliriz (:

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    İyi transferler kardeşim atilla en çok gözüme çarpan
    İyide para verdik kendisine umarım hak eder (:

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Birde Kötüyüm Diyorsun Çok Mütevazisin Be Usta

Transferler Gerçekten Bomba Olmuş Savunma Çok Sağlam Forvette Artun'a Sürekli Şans Ver Müthiş Gelişiyor ve Poacher'in Tam İdeal İsmi

Linderoth'u Kondisyoner Alsaydın Keşke Ama Kit Carson Bomba Olmuş Dünya Klasında Bir Antrenördür.

Bu Arada Eski Kalecinizi Yeniden Yuvaya Döndürmüşsün Yemedin İçmedin Onu Düşündün Heralde

Süper Ligde Başarılar Reis
    Yok abi cidden fazla anlamam yapıyoruz bişeyler (: Artun bizim için iyi bir alternatif ilerleyen zamanlarda bonsevisinide almayı düşünüyorum. Antreman programımızı daha önce denemiştim başka takımlarda çok verim almıştım ama antrenor kadromuz biraz vasattı şimdi ufak ufak geliştiriyoruz o kadroyu. David benim için efsanedir bu takımda her zaman yeride hazırdır umarım faydalı olacaktır. Adam City patentli abi (: . Teşekkür ediyorum abicim iyi dileklerin için.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Savunmada Kemal'i kesin oynatmalısın bence (:

Benim kariyerde , Milan - Werder - Roma - Fener - Galatasaray - Beşiktaş falan peşindeler.

Milli takımda banko oynuyor (: 11 Trilyon değeri var.. Son 2 senedir en iyi defans seçiliyor

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

O zaman Sezer-Kemal ikilisini deneriz. Ama sağlam yedeklerimizde var alternatif bol savunma kısmında ama ilerisi sıkıntı teşkil edebilir bizim için. Zenke'ye teklif ettik aylık çok para istediği için anlaşamadık (:

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Son transferimiz Aleem O'Balagun

Hazırlık maçlarımız fena değildi. Takımın alışma süreci diye nitelendirebiliriz. Bu kadar transfere rağmen başarılı sonuçlar aldığımızı düşünüyoruz.

Alemin Kralını da Almışsın Sırtın Yere Gelmez

Alemin Kralı Kafkas Balasagun Ama Zenci Kafkas Olsa Gerek Bu Ama Süper Adam

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Alemin Kralını da Almışsın Sırtın Yere Gelmez

Alemin Kralı Kafkas Balasagun Ama Zenci Kafkas Olsa Gerek Bu Ama Süper Adam
    Bakacaz abi Kafkas kartalı mı yoksa fiyasko mu çıkacak. Fazla bi bonservis bedeli vermedik. Umarım fayda sağlar (:

Başarılar Faruk abi, Rize'nin sırtı yere gelmez sen olduğun sürece (:

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post
    Başarılar Faruk abi, Rize'nin sırtı yere gelmez sen olduğun sürece (:
    Teşekkürler Emir (: İnşAllah iyi yerlere geleceğiz Rize ile (:

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Yeni sezonda ideal 11imiz şekillendi. Üç aşağı beş yukarı bu kadroyla devam etmeyi düşünüyoruz. Allah nazarlardan saklasın takım iyi top oynuyor. Bu sezon düşmemeye oynarız diyordum ama şimdi şu durumda ilk 10 hiç uzak değil bizim için. Rize Yenişehir Stadı artık Türkiyenin en zor deplasmanlarından biri olacak. Türkiye kupasındada gruplardan çıkmayı hedefliyoruz. Hadi niyetimiz hayrolsun. Yeni sezon maçları birazdan başlayacak (:

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Fenerbahçeyi Kadiköyde deyim yerindeyse eziyoruz ama yetenekli ayakların fazlalığıyla maçı kazanıyorlar. Ligde yeni olmamıza rağmen bu iyi futbol bize umut veriyor. Maçın adamıda Volkan Demirel. Neyse sağlık olsun bu takımda ışık var (:

Ligdeki ilk galibiyetimiz geliyor. Yenik duruma düştüğümüz maçta galip gelmesini biliyoruz. İyi futbolumuz sürüyor.

Kadir Has'ta şansız bir mağlubiyet alıyoruz. Yine çok iyi bir futbol ama rakip tecrübeli olunca mağlubiyet kaçınılmaz oluyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Deplasman mağlubiyetleri olabilir ancak oyun olarak iyisin sanırım istatistikler öyle diyor. Bence rahat ilk 10 gelir bu sezon. Kendi sahanda puan kaptırmamaya çalış .

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Deplasman mağlubiyetleri olabilir ancak oyun olarak iyisin sanırım istatistikler öyle diyor. Bence rahat ilk 10 gelir bu sezon. Kendi sahanda puan kaptırmamaya çalış .
    Takımı kurarken defasnsif bi kadro kurmayı planlıyorduk öylede oldu ama ileriyi unuttuk biraz. Yinede hakkını yiyemem iyi iş çıkarıyorlar biraz becerikli olsalardı şimdi 3 maçta 9 puanımız vardı. Neyse sağlık olsun (:

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Çok iyi başlangıç olmamasına rağmen ilerisi için ümit veriyoruz

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Abi çok şansızız yani (: Takım iyi ancak talihsiz sonuçlar alıyoruz. Bu sezonu kaza bela düşmeden atlatırsak önümüzdeki yıl büyük atılımlar yapacaz (:

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Böylesi zor bi maçta sonlara doğru galibiyeti vermek kötü oldu ama olsun doğru yoldayız (:

Kazanmamız gereken maçlardan biriydi kazanmadık olsun en azından kaybetmedik. Deplasmandan puanla dönüyoruz.

Ortada giden bi maçtı ama Gençlerbirliği yine tecrübe farkıyla galip geldi.

İşte yıllardır özlenen bir galibiyet. Maça çok kötü başladık Galatasaray ataklarıyla bizi boğdu bizim ilk şut diye kayde geçen atağımız 30. dakikada orta şut karışımı bir vuruş oldu. İlk yarının son anlarında Sertanla öne geçtik. İkinci yarıda Karadeniz Fırtınası esti Yurchenko ve Artun çok kaçırdı ama yinede skoru 2-0 a getirdik. O dakikadan sonra Galata yine boğdu bizi bu sefer kapandık çok kaçırdılar ama yinede galip geldik. Böyle önemli bir maçtan galibiyetle dönmek çok sevindirici (:

Sayfa 3 / 8 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri