1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Oyuncu yeri hakkında

Default Oyuncu yeri hakkında

sa arkadaşlar ben birşey soracaktımda suan barcelonayı yonetıyorum.İniesta oyunda ofansif ortasaha ben bunu ofansif orta saha sol yapmak ıstıyorum.Suan solda oynuyor ama etkısız.Boyle oyuncunun yerını degıstırme gıbı bır olay warmı varsa soylermısınız smdıden teşekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

nasıl yani yeni pozisyon öğretme gibi mi ?
    eto'o bitmiş.

evet aynen oyle

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Oyuncunun profilinde üstte antreman sekmesi var tıkla yeni pozisyon ayarlanmadı yazar ordan seç antremanda o pozisyona çalışsın.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

vegonun bahsettiği yerin ss ile gösterimide burda.
    eto'o bitmiş.

sağolun beyler

Yeni Pozisyon Antremanı Verdikten Sonra ve Sürekli O Pozisyonda Oynamaya Başladığında En Az 6 Ay İçinde O Mevkisi Doğal Mevkisi Haline Gelir. Bende AMR Oynayan Ekrem Turhan'ı Bu Yolla Forvet Yapmıştım ve Doğal Açık Yeşil Oldu Çok da Güzel Randıman Aldım

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Yeni Pozisyon Antremanı Verdikten Sonra ve Sürekli O Pozisyonda Oynamaya Başladığında En Az 6 Ay İçinde O Mevkisi Doğal Mevkisi Haline Gelir. Bende AMR Oynayan Ekrem Turhan'ı Bu Yolla Forvet Yapmıştım ve Doğal Açık Yeşil Oldu Çok da Güzel Randıman Aldım
    konuyla alakalı ek yapacağım.
    bağa nın dediği gibi önce yeni pozisyon veriyor ve sürekli orada oynatıyorsun oynamayınca gelişmiyor tabi buraya kadar söylenenleri tekrarlıyorum ek olarak diyeceklerim ise;

oyuncunun yeni pozisyona uyumu da önemli eğer yeni pozisyona alışması 20 ise tabiiki çabuk alışır
    ne kadar yüksek ise o kadar çabuk alışır oynaması da önemli ki eğer asistana verirsen kararı; o gene orta sahada oynatır ve gelişemez senin belirlemen gerekiyor

orta sahanın solunda sürekli oynatırsan uyumu da iyiyse çabucak o mevkiin oyuncusu olur.
    oynatmazsan veya alışamazsa daha geç olacaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hatırladığım kadarıyla oyuncu yeni mevkisine alışamazsa mutsuz oluyordu...

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Hamit altıntopu 1 sezonda solbek yapmıştım gıcır yeşil

Mesaj Yetkileri