Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 55 arası toplam 55 sonuç

Konu: Monster (Canavar): Barcelona tarzı bol paslı tam saha agresif bir oyun

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Akişama herkese cevap yazarım, kusura bakmayın uzun yazmak lazımken daha sonra diye erteledim hep.

Reserved
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bu taktıgı gorduumde yenı oyun actım fb yle 4 sezonu bıtırdım nerdeyse taktık super ama ufak degısıklıkler yapınca nerdeyse kusursuz oluyor:
    1)mesela mcl de ben paulo henrıque yı oynatıyorum mc yeı natural yaptırdım antremanla ama oyuna etkısı olmuyordu sadıce ona free role verdım bıde wıde play ı move ınto channels yaptım
    2)takım taktıgınden hedef forvet tıkını kaldırdım bıde yıne move ınto channels yaptım attıgı gol nerdeyse 2 ye 3 katladı
    3)kanatlarda kulladıım ınsıde forvetlere prefferend move tan cut ınsıde calıstırıp taktıkte move ınto channels yaptım topsuz kosuları daha ıyı oldu

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

tebrikler.

total pas istatistiklerinizi rica etsem(maç sonu analyses kısmındakiler) buraya koyabilir misiniz?

Sunum mükemmel olmuş. Arsenal ile deneyeceğim 1 sezon, en geç yarın akşam geri bildirim yaparım.
    Taktik mükemmel, ben susayım screenshotlar konuşsun
    Fikstür:
    http://i55.tinypic.com/5ap7qs.png
    http://i56.tinypic.com/n5sha8.jpg
    http://i52.tinypic.com/14uukj5.jpg
    http://i56.tinypic.com/2iuzsea.jpg
    takımım:
    http://i52.tinypic.com/2n7gpb8.jpg
    lig tablosu:
    http://i53.tinypic.com/29428on.jpg
    oyuncu verileri:
    http://i55.tinypic.com/fnzkat.jpg

özetle mükemmel bir taktik olmuş. ilk sezonumda FA Cup, League Cup ve Primier Division şampiyonu oldum. Şampiyonlar liginde ise çeyrek finalde elendim.
    Last edited by ataJan : 24.Haziran.2011 at 00:54 Reason: geri bildirim

Sunum tek kelime ile harika olmuş...
    Aslında ben öyle başkalarının taktikleriyle oynamayı seven biri değilimdir.. Ama sunumu görünce işin içinde emek vardır dedim...
    Taktiği gördüğüm zaman sezonun ortalarındaydım ve iyi bir şekilde ilerliyordum.. Taktiğim tamdı yani.. Hemen deneyemezdim...
    2012/13 sezonunun hazırlık kamplarında bu taktiği aşıladım oyuncularıma.. 5 hazırlık maçından 2 galibiyet alabildim.. Ama artık takım yavaş yavaş taktiği benimsemişti...
    Taktiği tüm sezon boyunca kullandım ve, Fenerbahçe ile 34 maçta 29 galibiyet 3 beraberlik 1 mağlubiyet.( bu mağlubiyeti bilerek verdim son maçtı. şampiyonluğu 1 ay önce garantilemiştim. Memleketim Diyarbakır bu maçı benden alsa ligde kalıyordu bende 18 yaş altı takımın ile çıktım 3-1 yenildim )

Korner taktiği harika zaten.. Diyecek laf yok ona Ömer Toprak ligi 11 golle kapatttı..(sadece ligi ama. Avrupa'yı ve Turkiye Kupasını da sayarsak 20 gol ile kapattı) Thiago(barcelona'da ki) da asist kralı oldu

He şunu unuttum.. Bazı arkadaslar defans sıkıntı yaratıyor demisler ama, Ben ; G.Bale - S.Kesimal - Ömer Toprak - GG77 defansı ile sezonu 106 gol atıo sadece 11 gol yiyerek kapattım

Elinize sağlık.. Denenmesi gereken taktik..

Başarılarınızız devamını diliyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    konya

taktigi tekrar baska bi download sitesinden yuklememiz mumkunmudur?linlkerde sorun var diyorr....

Bütün maçlar "Monster" taktiği ile oynanmıştır...

Sonuç ortada

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

süper bir taktik beşiktaş ile şampiyon olup uefa kupasını aldım.

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

birinci oyun kurucu ile hedef adamı kim seçelim ?

Nesil
    2006

Ben taktiği indirdim ve yeni bir kariyer açıp G.Antepspor'a uyguladım. Şimdi ikinci sezonumu geçiriyorum, ilk sezon 71 puan ile üçüncü bitirdim ligi. Şimdi ise 23 maçta 61 puanla liderim. Kornerler neredeyse penaltı gibi. Kornerden çok gol buluyorum. Teşekkürler...

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

benim taktiğin aynısı nerdese...kaliteli oyuncularla çok iyi olabiliyor..
    galatasarayla deniyorum.çok güzel...kadrom
    onur
    sabri--------samba--------yobo----------atilla turan
    selçuk inan
    nuri------------carlos eduardo
    neymar----------------------------------------hazard--------
    --------------------wellington--------------------------------

Taktiğini indirip lille takımıyla deniyorum kardeşim ilk sezonun ikinci yarısına geldim taktik mükemmel işliyo hangi takımla oynarsam oynayayım takım kendii oyununu oynamaya çalışıyor benim dikkatimi çeken nokta bu.Ayrıca acaip bi korner taktiğin var adil rami 33 maçta 18 golle gol krallığına gidiyor

Takıma bi forvet alacağımda kimi alacağıma karar veremedim bu noktada yardımcı olabilir misin acaba?

Hulk olabilir.

Quote Originally Posted by cemre29 View Post
    Takıma bi forvet alacağımda kimi alacağıma karar veremedim bu noktada yardımcı olabilir misin acaba?
    Van Persie

Bu iki oyuncuda lille gelmez heralde yada çok maliyetli olur daha ucuz oyuncular tavsiye edbilir misiniz

Nesil
    2005

Mısır Ligi Kupası
    Mısır Süper Kupası
    Afrika Şampiyonlar Ligi Kupası
    Afrika Super Kupası

ABOO hocam bir de senin kullandığın yüz paketi hangisi ? Bulamadım ben bir türlü o stilde.

Nesil
    2006
    Yer
    konya

ilk önce taktiginiz gercekten güzel olmuş elinize saglık...besiktası yonetmekteyim ve taktikle defansın arkasına cok top sarkıtıo rakip takımlar buna bi cozum oneriniz olurmu... birde büyük takımlara karsı acık oyun olan bi taktik degilmi bunun icin ne yapabiliriz...yardımcı olursanız sevinirim...

Nesil
    2006
    Yer
    konya

Bu Konuda Cevap Yazacak Kimse Yokmu...

Quote Originally Posted by matias delgado View Post
    ilk önce taktiginiz gercekten güzel olmuş elinize saglık...besiktası yonetmekteyim ve taktikle defansın arkasına cok top sarkıtıo rakip takımlar buna bi cozum oneriniz olurmu... birde büyük takımlara karsı acık oyun olan bi taktik degilmi bunun icin ne yapabiliriz...yardımcı olursanız sevinirim...
    Cut-Out Face Pack. Arat fm 2011 cut out diye bulursun...

Nesil
    2006
    Yer
    konya

Quote Originally Posted by Jaswege View Post
    Cut-Out Face Pack. Arat fm 2011 cut out diye bulursun...

pardon arkadasımda benim sordugumla ne alakalı bu cevabın...

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar tansiyonum sık sık düşüyor, haftanın altı gün (iş saatleri dışında) AÖF dershanesine de gidiyorum. Zamanım çok kısıtlı yazamadım, ayrıca çok sıcak elimi bile süremiyorum. Sıcağa hiç gelemem, o yüzden düşünmek bile çok yoruyor. Bir müddet ara verin oyuna tavsiyem.

Serbestiğini de kıstığım farklı bir versiyonu da var elimde, aynı şekilde daha taktiğe bağlı verim veriyor.7'ye ayarlayabilirsiniz oyuncuları.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

olağan üstü bi taktik...

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

antalyaspor'la ilk sezon uefa avrupa ligi'ne katılmak istedim fakat 10.hafta maçından sonra kovuldum.
    -----------------------ömer-------------------
    a.tandoğan--a.turan--radeljic--minev
    --------------ibrahim dağaşan--------------
    -----------------uğur--ergic-----------------
    ibrahim akın---------------mehmet eren
    --------------necati(iskender)--------------

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri