Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 37 sonuç

Konu: 4-2-2-2 Bu taktik ile bol bol atın

Default 4-2-2-2 Bu taktik ile bol bol atın

-Bu taktik alıntıdır ama benim çok işime yaradı sizinlede paylaşmak istedim.

-Taktiğe baktığınızda genel olarak defansif durabilir ama maçta böyle olmadığını göreceksiniz.

-Özelliklerinden birisi ise rakip takım kalenize çok nadiren gelebiliyor en azından bende öyleydi.

-Mevkiilere koyacağınız oyuncuların özelliklerinden bahsetmeye pek gerek yok tek önemli nokta forvetin sağ tarafına güvendiğiniz oyuncuyu koyun ve golleri sıralasın

-Direk verdiğim linkteki taktiği klasöre atıp kullanırsanız daha rahat olur.

Buradan İndirin

Dizilişe bakılırsa şu meşhur devasto taktiğine benziyor

Aynen galiba o işe yarıyo ama değilmi

benim eski Kartal ile uçuş taktiğimdir bu.Beşiktaş ile 5.Sezonda Ne berabere kalarak nede Mağlup olarak yenilmiştik 34/34 yapmıştık.Forvetiniz iyi olsun gerisini bırakın maç motoru yapsın.Zaten dafansa bile gelemiyorlar.

bence bu taktik mükemmel çok taktik gördüm ama takım halinde oynanan bi taktik görmedim fb ile yeni kariyer açtım 5 maç sonunda 20 gol atıp 1 gol yedim gs yi 6-0 yendim deplasmanda ve luganadon nianga diadan stocha kadar herkes gol ve asist yapıyor şu ana kadar gördüğüm eksileri şl ön eleme maçında bragaya karşı çok gol atıp çok yedim ha birde maç motorunda hızlı taktik kısmında bu 5taktiğ uyguladıktan sonra komut veremiyorum neden acaba

aynen ben şahsen hala hayrını görüyorum takıma direk oturuyo uyum sağlıyo bu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben de denemiştim bu dizilişi bir kariyerimde ve gerçekten çok etkili.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bu tip bi taktikle fb kariyerimde 218 gol atmıştım
    devastoya benziyo kesinlikle tavsiye ederim juveye içerde dışarda 6 attım
    http://forum.turksportal.net/vb/show...=94352&page=23

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

il devasto tarzı işte geriye oklar sayesinde oyuncularınız sabit yerlerinde kalarak genelde forvetlere pozisyon üretirler ve bu yüzden iyi sonuçlar alınır. AMR ve AML deki adamların top sürmeleri ve finishing'leri yüksekse kolay kolay tutulamaz. Ama turnuvada bu tarz dizilişleri hiç affetmem ben çünkü orta alan ve bekler sürekli yalnız kalıyor geride
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Devasto başarı garantili.)

Taktiğin adını yazalımda ben yaptım olmasın

DEVASTO

Kullananlar yorum atarsa sevinirim işinize yarıyodur umarım.

birazdan denemeye başlayacağım

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

İmza'da kariyer linkinde kariyerin sonuçlarını izleyebilirsiniz. Sadece bu taktiği kullanıyorum.

Sponsorda var arkadaştan sonuçlara bakabilirsiniz

kanatlarımı değiştirip geleyim ben
    valbuena ve remy var fazla verim alamadım

Taktigi denedim, cok guzel bir taktik. Ligde 115 gol attim. Ligi ve kupayi aldim, yeni sezonda ise avrupada oynayacagim SL'de bakalim avrupa kupalarinda nasil isleyecek taktik, oynadikca yorumlarim burda. Takim Galatasaray

Aynısını takımımda kullanıyorum hemde çok güçlü takım değil fakat bireysel ayarlardan orta hedeflerini değiştirince çok büyük katkısı oldu.Karpaty ile deniyorum.

Öncelikle şunu belirteyim:

TAKTİK MÜKEMMEL!

Herşey 2.sezonun sonlarına doğru başladı.Ben Arsenal'de ilk sezon ligi kazandım diğer kupaların birinde final diğerinde yarı final'de elendim.Şampiyonlar liginde ise ilk sezon Shaktar'a ilk turda elendim...

2.Sezon ise bambaşka olacak dedim...

2.sezonda 90m€ harcadım transfere birçok genç oyuncu aldım,herneyse yine değişen bişey olmadı Lig'de dördüncü diğer kupalardada (ŞL'DE DAHİL) yarı finalde elendim...

6mayıs günü benim ligdeki son maçımdan sonra(tarihten pek emin değildim ama maçım kalmamıştı) Real Madrid Morinho(yanlış yazmış olabilirim)'yu kovdu ve bana teklifte bulundular...

Bende değişiklik olsun diye kabul ettim...

AMA NE GÖRDÜM 19 MAYISTA CHELSEA İLE ŞL FİNALİ VAR!

Xabi Alonso,Kehedira cezalı VE İLK MAÇIMA ÇIKIYORUM!

Tabi bende bu taktiği indirdim ardından maça çıktım...

Maçın başında Higuain sağdaydı ama ben RONALDO'yu çektim...

Veeeeeeeee ma. sonucu MADRİD 3 - 2 CHELSEA

GOLLER : 2RONALDO,1GRANERO(frikik)

Artık yeni kupalar beni bekliyor "il devasto" sayesinde...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bu taktik değil bi bug bence

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bence abartılan bir taktik.

Savunmanız hızlı değilse ve Premier Lig'de orta düzey bir takım yönetiyorsanız deplasmanlarda çok rahat kevgir oluyorsunuz...

11.1'de iyiydi ama 11.3'te Il Devasto'dan çok daha başarılı ve hem hücumda hem de savunmada başarılı taktikler var yabancı forumlarda...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bu taktiği şu an m.cityde deniyorum ama pek başarılı olamadım.. gerçi taktikdemi sorun bendemi onuda çözemedim bi türlü gülü takımlara karşı zellikle hiç iyi oynayamıyorum

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Wederson View Post
    Bence abartılan bir taktik.

Savunmanız hızlı değilse ve Premier Lig'de orta düzey bir takım yönetiyorsanız deplasmanlarda çok rahat kevgir oluyorsunuz...

11.1'de iyiydi ama 11.3'te Il Devasto'dan çok daha başarılı ve hem hücumda hem de savunmada başarılı taktikler var yabancı forumlarda...
    AMR ve AML'lere adam markajı verilmişş onlarla Beklere maç öncesi sıkı markaj verirsen çok aşırı gol yemiyorsun. Hemde çok gol buluyorsun.

premier ligde madara ettiler beni bunla :S

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Ohooo sende baya işe yaramış Ronaldo 96 gol.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Ronaldoyu bu taktikte SCR ye koyun arkanıza yaslanın bide uzun pas attırın ronaldoya keyfinize bakın

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

başkalarının taktiğiyLe oyundan gram zevk almıyorum neden herkes kendi taktiğini yaparak oyundan keyif almaz ?

insanların zevklerine bişey diyemeyiz birisi böyle sever birisi öyle.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bu taktik değil arkadaşlar bi bug bence kesin deneyiniz.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri