1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Sürekli Puan Kaybediyorum Sebebi Ne Olabilir?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Question Sürekli Puan Kaybediyorum Sebebi Ne Olabilir?

Arkadaşlar ben arkdaşımla berber sezon açtım.Ben galatsarayım o ise Fener.Benim kadrom ondan ofans olarak biraz daha güçlü ama hiç bir şey yapamıyorum.taktiğim 4 lü defans 1 DMC 1MC 1MR 1ML ve 2 i forvet.Kadrom ise kalede mondragon(tabii 2 ay sakatlanana kadar o vardı.Şimdi mecburen Aykut oynuyor Neden Aykut diye sorcak olursanız Mondragon sakatlandığında elimde 2m dolar para vardı.Ben bütün kaliteli Türk kalcilere teklif götürmeme rağmen hiç biri gelmedi bende Aykutla baş başa kaldım .)Defansın sağında Fatih Akyel.Solunda Ergün(takii 3 ay sakatlanana kadar bu arada Orhan Ak ta sakat olduğu için ne yapıcağımı şu an bilmiyorum)Defansın ortasında Song ve Collien(Şu an maalesef Koray avci mecburen oynuyor Çünkü diğer altarnetiflerde sakat)Ortasahamın sağında Okan Koç oynuyor sounda ise Hasan Şaş.DMC de Dacourt oynuyordu bir zamanlar oda 5 ay sakatlandı.Şu anda Dabo oynuyor(laziodan)MC de Profilinin Hayret verici kadar iyi çıkmasıyla Altan Aksoy(Profili Alex kadar iyi çıktı)Forvette sakatlanana kadar Ümit Karan oynuyordu ama 4 ay sakatlanınca mecburen transfer yapmak zorunda kaldım yarıda necatiyi satıp Kluviertı aldım.Kluviertın yanında Hakan Sukur(Bir zamanlar Fatih Tekke Vardı ama o da sezonu kapadı)aramızda 12 puan fark açıldı neden diye soracak olursanız ben fenerle olan maçlarıma song collien fatih tekke okan koç hasan şaş ve mondragon olmadan çıkmak zorunda kaldım şimdi ligi 2. bitirmem için ise sizin yardımınıza ihtiyacım var lütfen yardım edinnnnnn...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

valla arkadaşım gs ile hiç oynamadığım için yardım edemiyeceğim ama oyuncuların çok sakatlanmış bence sen bu işe bi çözüm bul. bir de gsnin sanırım kadrosu iyiydi bu kadar transferle daha iyi olmuştur diye düşünüyorum ama...

sana yardım edecek gs li arkadaşlar vardır sen merak etme biraz takıl siteye taktikleri falan incele herkese uygun bir taktik oyuncu mutlaka vardır burda
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşın kadrosu ise altarnetifsiz ama güçlü kalede o 4-4-2 kanatlar yarım açık oynuyor Kalede Rüştü Defansta Önder Turacı,Servet,Umit Ozat,Fabiano,Orta sahada Geovanni,Alex,Appiah,Gokdeniz,Forvette ise Anelka,Tuncay

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen-Eski acik

kaleye acilen polat keser yada gökhan tokgözü al
    defansin defansin soluna gustavo nery var
    ortasinda ise yedek olarak servet cetini al
    iyi bir dmc al önerecegim futbolcu freddy guarin
    iyi bir omc ol önerecegim futbolcu mokoena
    forvetin ise güzel sakatlarin iyilesmesini bekle
    simdi gelelim taktigine taktigin iyi zaten 4-1-2-1 yaparsan daha iyi olur
    su anki kadronla ancak bu kadar olur transfer dönemi acildiginda ise mondragonu sat yarine brunoyu al

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

kardeşim 4-1-3-2 Taktiğini YAP

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

abi alt yapıyı kullansan daha iyi olur
    So what?
    Saike

valla sil baştan bu takım artık iflah olmaz

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Konu başlığı değişmiştir. Lütfen forum kurallarına aykırı başlıklar kullanmayınız. Forum kurallarını tekrar okuyunuz.

Nesil
    2005
    Yer
    Eski Açıktan

ya neya adamlari maç yerine savasa mi götürdün hepsi en az2 ay sakatlanmis...forvete furkan bastan'i al orta sahayi 4 le bence...defans a türk takviyeler yap

bnce de altyapıya oyna bras bn de gs im sag taraf arda halim kmse duramıo onumde

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

walla bence senin sorunun takımın henüz form tutmaması ya da form düşüklüğü olabilir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bi yabancı ve yetenekli AMC alsan belki biraz olsun işin düzene girer

Nesil
    2005
    Yer
    Gönen/Balıkesir

Galatasaray ile başarısız olmak imkansız ama neyse

öncelikle sitede bulunan vieri antreman programını kullan böylece oyuncularında daha az sakatlanma olduğunu göreceksin daha sonra yine sitede demirhanbey tactic and training paketi var ondan 4-1-2-1-2 taktitiğini (sanırım defansif ve ofansif di taktiğin adı) onu kullan alacağın oyuncularada nakit para yerine 0 peşinat+50 lig golü sonrası para öner mesela cavenaghi 0peşinat+50 lig golü sonrası 50 milyon dolara geliyordu bana bu şekilde oyuncu almaya çalışırsan para harcamamış olursun oyuncu eksikliklerinede forumda fm 2006 oyuncu önerme bölümünü kullanırsan faydası olacaktır hadi sana başarılar galatasarayı iyi yerlerde görmek isteriz ona göre

dostum senin tek sorunun düzensiz antrenman programıymıs ne yazık ki ilk sakatlıkta farketmemişsin ki sonrakilerde arka arkaya gelmiş transfer sezonu bitiyse en iyisi alt yapıdan bi kaç oyuncu montelemek bunlarda mülayim,ugur,oguz,özgurcan olabilir ama bunlarında sorununa hemen cevap vericegini sanmıyorum

Nesil
    2006

oyuncuları dinlendir doğaldır bide çok kaliteli doktorlar al dünya klasmanı hepsi geliyorlar

Mesaj Yetkileri