1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Editor Data - Lig Eklemek?

Threaded View

Default Editor Data - Lig Eklemek?

Arkadaşlar birkaç gündür lig ekleme olaylarıyla uğraşıyorum editor data'da. Ancak bir türlü yeterince başarılı olamadım. Önce yapmak istediğimi anlatayım, ardından karşılaştığım soruna değineyim;

Yapmak istediğim şey, 1. 2. ve 3. lig olmak üzere 3 tane lig yaratmak.
    Ligler dünyanın en iyi takımlarını içerecek şekilde düzenlenecek. Yani 1. ligde madridler, chelsea'ler falan var.
    1. lig'den 4 takım düşüyor, 2. ligden 3 takım direk 1 takım ise playoffla yükseliyor.
    2. ligden 6 takım düşüyor. 3. ligden düşme yok.

Böyle Arcade bir lig yaratmak istiyorum. Düşmeleri falan her şeyi ayarladım. Her ligde 24 tane takım var. İsviçre ligi'nin Nation Rules'unu değiştirerek ekledim bu 3 ligi.

Ancak oyuna girip İsviçre ligini seçmeye çalıştığımda "1. lig için en fazla 12 takım ekleyebilirsiniz ama 24 takım var, ikinci lig için en fazla 16 takım ekleyebilirsiniz ancak 24 takım var." gibi hatalar veriyor. Lig kuralları bölümünden minimum ve maximum ayarları 24'e ayarladım. Bu sorunu nasıl aşabilirim?

edit1: birkaç yeni soru daha ekleyeyim. Kazanılan maç başı x lira, beraberlikte y, mağlubiyette z lira gibi bir ayarlama yapabiliyor muyuz?
    Last edited by CalimdorEx : 29.Mayıs.2011 at 11:09

Mesaj Yetkileri