1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Guillerme Ochoa | 25

Thumbs up Guillerme Ochoa | 25

Adı Soyadı : Guillerme Ochoa

Kulüp : Americano

Değer : 1.6m Euro

Alış değeri : 3.4m euro ( oyun başı )

Bu arkadaşımız kedi gillerden olup. üstün atletik özellikleriyle öne çıkmaktadır. kalecilik özelliklerine bakıldığında bi halta benzemesede pozisyon almasıyla olsun konsantrasyonuyla olsun sezme içgüdeleriyle olsun işi götürmektedir. Oyun başında 3.4 m euro'ya kadroya katabilirsiniz. Gerçekteki halinin oyuna iyi şekilde yansıdğını düşünüyorum.

Kedigillerden olduğuna inanmayanlar için : http://www.youtube.com/watch?v=wHolIsV0ZGg

dikkatle izleyiniz.. özellikle son pozisyonu

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

08,09'da favori kalecimdi kendileri.Kesinlikle harika işler çıkartıyor.Oyun başında almazsanız bir daha çok zor.

çokta zor değil genelde hollanda ligini tercih ediyor. 5-6 m euro ya ordanda alınabilir.

aman abi uzak durun kaleciliğine laf yok ama bildiğiniz balotellinin kaleci versiyonu bay sorun.

videoyu izleyince utandım yav

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Dopingli çıktı meksika milli takımındayken FM 2012'de cezalı başlayabilir.

evet 5 oyuncu dopingli çıktı bakalım ne olucak? http://www.cnnturk.com/2011/spor/fut...dali/619626.0/

Ben bi yanlışlık olduğununu düşünüyorum. çünkü hem sezon bitti hemde yaptıkları milli maçlar doping alınabilecek kadar önemli değildiki el salvador maçında allahın kulu nıye kalkıp doping yapsın ?? ki bu oyuncular cezalıyken bile kübayı 5-0 yendiler..

zaten yediklerimizden oldu dediler.3.sezon bursa'ya 8 milyon'a aldım,devre arası man. Utd. 8 milyon'a aldı.ocak ayına kadar takımı raydan çıkardı.

Abiiii Yuh Diyorum.o Refleksler Ne Süper Ya Oyunda çok Iyi Olduğunu Biliyordum Ama Gerçekte De Tabiri Caizse Manyakmış :d

Abiii bu Ochoa gerçekte de bu kadar iyimi?

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by phose View Post
    Abiii bu Ochoa gerçekte de bu kadar iyimi?

Youtube kalecisi olduğu söylentiler arasında. Çok göze hoş gelen kurtarışlar yapıyormuş sadece o kadar.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Kendisi şuan "BEDELSİZ" olarak transfer olduğu AC Ajaccio takımında forma giymektedir.
    Football is simple,but Football Manager is not

Mesaj Yetkileri