1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: Genel oyuncu profilleri

Default Genel oyuncu profilleri

her sene yabancı sayısının azlığı ve güçlü takım çalıştırmama isteğimden dolayı türkiye liginde hep antalyasporu alıyorum. antalyaspor araştırmacısı kim bilmiyorum ama diğer araştırmacılara göre çok kıt değerlendirme yaptığını düşünüyorum. antalyasporda oynarken profil olarak bank asya seviyesinde olan oyuncular gittikleri yerlerde süper lig seviyesinde profillere kavuşuyorlar (ör. yalçın ayhan, şenol can, hakan özmert gibi...). tam tersi antalyaya transfer olan iyi profilli oyuncularda bank asya seviyesine düşüyorlar (ör. tuna üzümcü gibi...). bu profil güncelleştirmelerinde ilgili araştırmacının kriteri ne onu çok merak ediyorum cidden...

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Antalya araştırmacısı yok yanlış hatırlamıyorsam,o bakımdan çok uğraşıldığını düşünmüyorum kabataslak profiller oluşuyor ve her oyunda antalya küme düşüyor

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by saboje View Post
    her sene yabancı sayısının azlığı ve güçlü takım çalıştırmama isteğimden dolayı türkiye liginde hep antalyasporu alıyorum. antalyaspor araştırmacısı kim bilmiyorum ama diğer araştırmacılara göre çok kıt değerlendirme yaptığını düşünüyorum. antalyasporda oynarken profil olarak bank asya seviyesinde olan oyuncular gittikleri yerlerde süper lig seviyesinde profillere kavuşuyorlar (ör. yalçın ayhan, şenol can, hakan özmert gibi...). tam tersi antalyaya transfer olan iyi profilli oyuncularda bank asya seviyesine düşüyorlar (ör. tuna üzümcü gibi...). bu profil güncelleştirmelerinde ilgili araştırmacının kriteri ne onu çok merak ediyorum cidden...
    Antalya'nin ve daha dogrusu Mehmet Ozdilek'in ozelligi zaten bu tip dusmus oyunculari tekrar parlatmak. Oyuncular Antalya'da degil, Antalyaya gelmeden once dusuyorlar. Antalya'da cikis yapip, bazilari kaliyor, bazilari da baska takima gidiyorlar.
    Last edited by perpetua : 07.Haziran.2011 at 18:01

Mesaj Yetkileri